آن را حتی در تولید نشده است اما تسلا الکتریک Cybertruck در حال حاضر تبدیل به یک موزه نمایشگاه.

برای یک هفته تنها موزه خودرو پترسن در لس آنجلس نشان دادن یک نمونه از اینده وانت که تسلا در نظر دارد برای شروع ساخت برخی از زمان در سال آینده.

تا به حال ما فقط نگاه مناسب در Cybertruck شده است در مرحله با مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در طول یک فاجعه شیرین کاری, و در یک یدک کش-از-جنگ مسابقه با یک فورد F-150. و نیز وجود دارد که زمان آن کشف شد, پاره کردن بزرگراه در لوس آنجلس با هیچ یک دیگر از مشک در چرخ.

اما در حال حاضر وجود دارد یک شانس برای به دست آوردن نزدیک به Cybertruck در موزه خودرو پترسن که در آن منحصر به فرد طراحی شده وسیله نقلیه خواهد ماند بر روی صفحه نمایش تا چهار شنبه, ژوئن 27. شما نیاز به خرید بلیط برای بازدید از این موزه که بازگشایی درهای خود را در آخر هفته پس از بسته شدن در ماه مارس با توجه به کوروناویروس.

این Cybertruck بخشی از موزه متناوب جریان نمایشگاه که با شعار “سقوط و ظهور وسایل نقلیه الکتریکی.”

نیکولا Pro, maker, تسلا, لوازم جانبی نشان داد وجود دارد در تعطیلات آخر هفته و جامعی برخی از عکس ها که در آن نوشته شده در توییتر.

تسلا پرده برداری از Cybertruck در نوامبر سال 2019 توصیف آن به عنوان “ابزار از یک کامیون با ماشین ورزشی عملکرد.”

آن را در دسترس خواهد بود در سه طعم. بهترین مدل قیمت خواهد آمد با یک موتور الکتریکی با برد 250 کیلومتر یک ظرفیت بکسل از 7500 پوند و دلار هزینه 39,900. دو موتور نسخه که با توجه به قبل از سفارش آمار محبوب ترین خواهد شد که 300 مایل محدوده یک بکسل ظرفیت 10000 پوند و دلار 49,900 قیمت…. در نهایت این سه مدل موتور خواهد شد که طیف وسیعی از 500 مایل بکسل ظرفیت 14,000 پوند و دلار هزینه 69,900. صفر تا 60 را در 2.9 ثانیه در مدل بالا با دو نفر دیگر نیاز 6.5 و 4.5 ثانیه بود.

تسلا در حال حاضر تصمیم گیری که در آن برای تولید Cybertruck با گزارش هفته گذشته نشان می دهد Austin, Texas, به عنوان به احتمال زیاد محل آن کارخانه جدید. اگر همه می رود به طرح اول Cybertrucks می تواند نورد خط تولید قبل از پایان 2021.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im