خرید رپورتاژ

Tesla Model 3 wireless phone charging

تسلا

تسلا تغییر نکرده است, بسیاری از ویژگی های قابل مشاهده بر روی مدل 3 از آنجا که اولین آن, اما آن را فقط ساخته شده است که شما ملزم به اطلاع اگر شما می خواهم به نگه داشتن گوشی خود را در صدر حالی که شما رانندگی. یک Electrek خوان تایید کرده است که ما ساخته شده و نسخه های از مدل 3 در حال حاضر استاندارد با تلفن بی سیم شارژ و USB-C پورت. تا به حال شما را مجبور به خرید یا مدل چینی 3 یا یک مدل Y برای دریافت این موجودی تسلی.

شما می توانید خرید رسمی شارژر بی سیم از تسلا برای $125 اگر شما از دست رفته هر چند اضافه کردن USB-C نیاز به تبدیل شدن به جایگزین شخص ثالث.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک تغییر کوچک اما در برخی از راه های آن را یک معامله بزرگ است. تسلا نکرده بسیاری قابل مشاهده تغییرات به مدل 3 پس EV را برای اولین بار. چیزهایی که ظاهرا حل و فصل پایین به اندازه کافی برای این شرکت به صرف زمان پالایش داخلی اگر فقط به اضافه کردن ویژگی های استاندارد که رقبا داشته اند در حالی که برای.

در این مقاله: تسلا مدل 3, شارژ بی سیم QI و گوشی های هوشمند usb-c ماشین های الکتریکی خودرو برقی, خودرو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im