Illustration for article titled Teslas Terrible JD Power Results Are Off The Chart

عکس: گتی ایماژ

من شده اند با گرفتن ایمیل از JD قدرت برای روز hyping آخرین اولیه کیفیت مطالعه که امروز. من قدردانی یادآوری اما ضریب هوشی است که معمولا بسیار خسته کننده امر تنها کمی بیشتر جذاب در این سال به دلیل تسلا برای اولین بار خواهد بود در آن. معلوم تسلا کاملا بمباران کردند.

تبلیغات

طفره رفتن و کیا اول به پایان رسید با 136 مشکلات گزارش شده در هر 100 خودرو در 90 روز اول از مالکیت. باشگاه رم, پیدایش, میتسوبیشی, Buick, GMC, فولکس واگن, و هیوندای دور از ده. آن است که 34 نسخه اولیه کیفیت مطالعه که JD قدرت می گوید آن است دوباره طراحی شده این سال است.

JD قدرت نظرسنجی خریداران و lessees از اتومبیل های جدید—بیش از 87,000 از آنها در این سال به چوب خط حساب کردن مشکلات در سه ماه اول مالکیت به عنوان یک اندازه گیری چقدر خوب خودروسازان در ارائه یک محصول به پایان رسید. همانطور که با برخی از مطالعات انجام شده در سال های قبل حق بیمه خودروسازان انجام نداده بزرگ در این سال, این اندازه گیری که JD Power بخشی از ویژگی های حق بیمه اتومبیل داشتن پیچیده تر ویژگی های.

تبلیغات

تسلا در ضمن آیا کاملا وحشتناکی در آن است. JD قدرت نیست رسما رتبه آنها را به دلیل شرکت گفت: تسلا نمی خواهد اجازه دهید آن را بررسی صاحبان آن در 15 متحده اما بر اساس نظرسنجی از صاحبان در 35 ایالت تسلا را نمره بد … . (به صورت یک کل خیلی بیشتر در مورد آنچه JD قدرت است و به همین دلیل آن را وجود دارد در اینجا داستان من که از چند سال پیش است.)

این کامل نمودار:

Illustration for article titled Teslas Terrible JD Power Results Are Off The Chart

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

JD Power همچنین نرخ مدل های منحصر به فرد که شما می توانید در اینجا مشاهده کنیداما تنها سه که واقعا چوب هستند و نیسان در نظر گرفتن صفحه اصلی جایزه برای ماکسیما ناوگان و مورانو در بخش های خود را در علاوه بر این به Chevy Sonic گرفتن خانه بهترین نمره هر ماشین جدید.

و من می توانم با برخی از اعتماد به نفس است که تسلا احتمالا نمی خواهد در مورد مراقبت از نتایج خود را به عنوان یک شرکت, اما این درست نیست برای دیگر خودروسازان که برخی از آنها مراقبت بسیار عمیق و حتی هنگامی که آنها در حال شکل دادن تبلیغات محور آنها. (من فرستاده تسلا به دیدن اگر آنها هر چیزی می گویند.)

تبلیغات

شما باید در مورد مراقبت از آنها را به عنوان یک مصرف کننده ؟ احتمالا نه! اما آنها به خوبی یک تصویر لحظهای به هر جایی که تولید کنندگان کیفیت ساخت در حال حاضر می ایستد. نگاهی به پیدایش به عنوان مثال کاملا پاک کردن کف زمین با هر premium خودروساز; لندرور و جگوار خیلی قابل پیش بینی اتمام نزدیکی پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im