Elon Musk, founder of SpaceX, speaks during the Satellite 2020 at the Washington Convention CenterMarch 9, 2020, in Washington, DC.

ایلان ماسک موسس SpaceX در حال سخنرانی در ماهواره 2020 در کنوانسیون واشنگتن CenterMarch 9, 2020, در واشنگتن, DC.
تصویر: معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

تنها پنج روز پس از استقبال پسرش کمی Æ X A-12 به صورت Elon Musk رفت و در یک پارگی در توییتر عصبانی است که مقامات در ایالت کالیفرنیا نمی تواند امضای کردن در کارخانه تسلا در حال اجرا و در وسط یک بیماری همه گیر ،

تبلیغات

به روز رسانی 7:30 p. m.: تسلا جلوتر رفته است و در زمینه آن طرح دعوی در دادگاه به دنبال تاکیدی و اعلام امداد در برابر آالمدا کانتی به عنوان خودروساز مدیر عامل را به چالش کشیده است توجیهی برای نگه داشتن کارخانه خود را تعطیل میان covid-19 شیوع. در اینجا بیشتر از TechCrunch:

“آالمدا کانتی است به صراحت به رسمیت شناخته شده و شایع است که “کسب و کار ممکن است . . . عمل به ساخت” باطری و وسایل نقلیه الکتریکی” شکایت می خواند. “بدون توضیح اما مرتبه سوم و همچنین مسئولان شهرستان باید به طور همزمان اصرار داشت که تسلا باید توقیف باقی می ماند, در نتیجه ترکیب بیشتر ابهام و سردرگمی و بی خردی اطراف آالمدا کانتی موقعیت که آیا تسلا ممکن است از سرگیری فعالیت های تولیدی در آن فرمونت کارخانه و در جای دیگر در شهرستان.”

اصطلاح “نظم سوم” یک مرجع به یک تجدید نظر اقامت-در-محل سفارش صادر شده توسط آالمدا کانتی.

روز جمعه آالمدا کانتی وزارت بهداشت گفت: تسلا تا به حال داده نشده است “چراغ سبز” به بازگشایی و گفت: اگر این شرکت انجام آن خواهد بود و مطابق با سفارش.

تبلیغات

شما می توانید جزئیات کامل شکایت بیش از TechCrunch.

مشک اعلام کرد بازگشایی این Freemont CA گیاه در یک ایمیل به کارکنان— که اخبار به آالمدا کانتی موقت بهداشت عمومی افسر دکتر اریکا تابه. او گفته بلومبرگ جمعه که هیچ بازگشایی شده بود تایید شده است. تسلا کارخانه و دفتر مرکزی واقع در آالمدا کانتی جایی که از بعد از ظهر شنبه است 1,961 تایید covid-19 موارد و 70 مرگ و میر.

مشک که البته خود نظریه بر این ویروس در زمان هدف در دکتر امروز این ادعا که تسلا ستاد خواهد بود نقل مکان کرد و یک طرح دعوی در دادگاه کشیده شده تا با توجه به پان اقدامات:

تبلیغات

برای ثبت این است چگونه CNBC مبالغ دکتر پان تجربه:

در میان چیزهای دیگر ظرف یک فارغ التحصیل دانشگاه تافتز پزشکی مدرسه به اتمام اقامت و یاران در UCSF کار کرده است و در آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت از سال 2011 در حالی که همچنین کار به عنوان یک پزشک و استاد. او قبلا برای شش سال به عنوان مدیر بیوتروریسم و بیماری های عفونی شرایط اضطراری در سان فرانسیسکو عمومی وزارت بهداشت با توجه به رزومه در LinkedIn.

تبلیغات

مشک است که هیچ آموزش پزشکی یا تخصص صرف مقدار از این بیماری همه گیر کم اهمیت جلوه دادن بیماری سوخت تئوری های توطئه و به طور کلی رفتار مثل یک مرد که به تازگی به حال به وعده اوراق بهادار کمیسیون او می خواهم یک توییتر نگهدار به نگه داشتن او را از مشکل.

تبلیغات

در اینجا یک نمونه کوچک از برخی از های اخیر بیشتر و بیشتر Trumpian توییتهایی:

تبلیغات
تبلیغات

با وجود مشک را درخشان پیش بینی ما covid-19 موارد همچنان به افزایش است—در حال حاضر نشسته در 1.33 میلیون در زمان نوشتن این مقاله با نزدیک به 79,000 مرگ و میر. اما مشک می خواهد به کارکنان خود را برای رفتن به ساخت برخی از اتومبیل های لوکس است.

معلوم نیست اگر خود را در توییتر رسمی نگهدار بررسی این توییت و یا اگر آنها را به مقدار هر گونه اقدام واقعی از این شرکت است. ما رسیده ایم به تسلا و به روز رسانی خواهد شد اگر ما بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de