خرید رپورتاژ

Telegram now has video editing capabilities, along with other updates

تلگرام

قوی تلگرام به روز رسانی اضافه شده است ویرایش فایل های ویدیویی به نرم افزار پیام با توجه به پست های اخیر وبلاگ. کاربران همچنین می توانید اضافه کردن برچسب متحرک به رسانه ها همراه با چند ویژگی های جدید است.

“ترین ویرایشگر عکس قدرتمند برای اجرا در یک برنامه پیام” به عنوان تلگرام توصیف آن در حال حاضر می تواند مورد استفاده برای ایجاد انواع تغییرات به ویدئو. افزایش کیفیت فیلم در دو شیپور خاموشی و یا به صورت دستی تنظیم پارامترهای مانند روشنایی و اشباع. قرعه کشی در یک ویدیو با استفاده از قلم مو و ابزار زوم برای دقت. برچسب متحرک نیز می تواند اضافه شده به فیلم و عکس بگیرید. یک عکس به سرعت تبدیل به یک GIF با علاوه بر این از یک انیمیشن دشنه.

تلگرام را نیز در آن بهبود یافته GIF پانل از جمله جدید روند بخش emoji-بر اساس زبانه بارگذاری سریع تر بار و یک برگه به تازگی با استفاده از تصاویر Gif. به روز رسانی دیگر را سازماندهی چت در پوشه ها آسان تر و پاک کردن نرم افزار برای کاربران آندروید. این آخرین دور از به روز رسانی پس از تلگراف اعلام کرد امن گروه تماس در ماه آوریل است.

در این مقاله: تلگرام پیام, برنامه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im