“اجازه دهید به یک سفر بروید. با من بیا. گرفتن کتاب خود را در کیسه خود را دریافت گذرنامه گوش کلاه شنا عینک آفتابی برخی از sunblock. شما همچنین ممکن است بخواهید برای قرار دادن برخی از تنقلات در آن وجود دارد و یک کت سنگین. خوب بچه ها آماده دریافت و با من وجود دارد” علم مربی Lainie Clowers-Gwynne به او گفت: مدرسه دانش آموزان در حالی که با پوشیدن یک کت آزمایشگاه در مقابل یک نقاشی دیواری از داخل Millennium Falcon.

هیچ خانم Clowers نبود دعوت کلاس خود را در یک واقعی سفر درست در وسط از یک بیماری همه گیر. در عوض او با استفاده از زوم مجازی پس زمینه به رکورد بیشتر سرگرم کننده و جذاب کلاس — همراه با چند غرفه و درام.

به عنوان coronavirus هل مدارس و دانشگاه ها به سمت از راه دور, یادگیری, معلمان باید تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان خود را متمرکز از خانه های خود.

در طول چند هفته گذشته برخی از معلمان را نمیفهمد یک راه بهتر برای آموزش از راه دور: زوم زمینه.

ساخت درس های سرگرم کننده با زوم زمینه

برای Clowers جلسه ” در “موجودات و زیستگاه” او روشن بین چندین پس زمینه از محیط های مختلف مانند اقیانوس ها و جنگل ها. یک لحظه دانش آموزان به تماشای او لرز و مالش دست خود را در لباس گرم و در آینده او شکایت در مورد گرما با پوشیدن یک کلاه در یک بیابان.

به طور مشابه, دکتر دانیل راسل یک آکوستیک استاد در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا به نظر می رسد در مقابل 49 دانشجویان تحصیلات تکمیلی بیش از زوم در یک صحنه و لباس بتمن با یک عکس از یک Batcave به عنوان پس زمینه.

در حالی که بسیاری از دانش آموزان هنوز هم تطبیق با آموزش از ابزارهای مخابراتی دیگران را به سادگی پیدا کردم آن را به چالش کشیدن برای اتصال با هر کس به عنوان آنها را در کلاس های درس سنتی.

در یک آنگوس رید موسسه مطالعه بیش از نیمی از کودکان در سن 10 تا 17 در نظر سنجی گفته بودند “unmotivated” و نمی مانند یادگیری مقدمات آورده در آموزش از راه دور.

“بسیاری از معلمان در حال پیدا کردن که درگیر شدن همه دانش آموزان و نگه داشتن آنها را درگیر در آموزش از راه دور سخت است. من حدس می زنم که بیشتر دانش آموزان و معلمان در حال مبارزه با کنترل از راه دور آموزش از آنجا که آنها به آن و از آنجا که آنها هنوز آن را انتخاب کنید. اولین اقدام معلمان می تواند به نگه داشتن دانش آموزان توجه است روشن سازگار و دلسوز ارتباطات” جان واتسون بنیانگذار همیشه سبز آموزش گروهی والدین سازمان آموزش دیجیتال مشترک گفت: روندهای دیجیتال.

زوم ویدئو کنفرانس پلت فرم است که مسلط عناوین اجازه می دهد تا به کاربران برای تقریبا مجموعه تقریبا هر تصویر به عنوان پس زمینه در طول تماس های بدون صفحه نمایش سبز. از ویژگی های رشد کرده به یک پدیده فرهنگی. با عملا هیچ تماس فیزیکی برای هفته مردم را تبدیل به زوم زمینه به بیان خودشان هستند و منافع خود را.

Clowers-Gwynne یک معلم علوم برای اورنج کانتی سیستم مدارس دولتی در مرکز فلوریدا, استخدام زوم به قبل از ضبط ویدئو های خود را درس و بعد نمایشنامه برای دانش آموزان ما بیش از BigBlueButton مدرسه وب-کنفرانس ابزار انتخاب.

در علاوه بر این به طراحی جداول و نمودارها برای جبران عدم وجود یک تخته سفید او تغییر او زوم پس زمینه برای مطابقت با موضوع او را آموزش. برای یک درس در زیستگاه مثلا او را به سفر بین تصاویر از کویر snowscapes و بیشتر.

“ما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که برای برخی از دانش آموزان از معلم, زنده, آنلاین آموزش از راه دور ساعت ممکن است تنها چیزی که در حال حاضر است که آنها را به نگاه به جلو به. دیدن معلم خود را در صورت و چهره از همکلاسی های خود است و راحتی است که آنها نیاز به” Clowers-Gwynne گفت: روندهای دیجیتال.

دکتر راسل از سوی دیگر جفت زمینه از نشان می دهد تلویزیون و فیلم ها با لباس را به “برخی از طنز و سبک سری” به سخنرانی های خود را.

“برخی از مربیان ممکن است پیدا کردن این رویکرد به بیهوده و بیمعنی و کمتر حرفه ای — اما آن را بزرگ بود, لازم, تقویت روحیه برای من و برای دانش آموزان است. بازخورد از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نظر گرفتن کلاس من نشان می دهد که آنها نیز واقعا از آن لذت — چند به من گفتن که آن چیزی است که آنها به جلو برای هر کلاس و سخنرانی است که آن را تا حد زیادی کمک را آنلاین تجربه بسیار لذت بخش تر به عنوان یک دانش آموز در نظر گرفتن این دوره از خانه” دکتر راسل گفت: روندهای دیجیتال.

دکتر جاناتان پیترز یک رسانه استاد حقوق در دانشگاه گرجستان, سوئیچ های مجازی در پس زمینه به موضوع خود دانش آموزان صحبت شده است از اواخر مانند Netflix بکشد سری. این ویژگی او گفت: به او “فرصتی برای برخی از سرگرم کننده و کمک به depressurize چیزهایی هم که همه تحت مقدار زیادی از استرس است.”

مدارس در ایالات متحده انتظار نمی رود که به سر در هر زمان به زودی با نصب COVID-19 موارد است. در سهشنبه, سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا گفت: این امر انصراف از تقریبا همه از آن در کلاس های حضوری در سراسر آن 23 کلاس برای ترم پاییز.

از آنجا که اکثر دانشجویان به زودی وارد تابستان خود را می شکند معلمان نمی خواهد مجبور به تحمل استرس از آموزش آنلاین ، اما هنوز معلوم نیست در چه ظرفیت موسسات را بازگشت به حالت عادی اگر آنها را در پاییز.

تا آن زمان مثل خانم Cowell یا دکتر راسل معلمان را مجبور به بیرون رفتن از راه خود را به آموزش و به نوبه خود به ویژگی های از قبیل زوم زمینه برای روح بخشیدن به خود کلاس های آنلاین.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im