خرید رپورتاژ

TCL
کریس Velazco / Engadget

TCL نورد شده یک به روز رسانی برای اولین بار کامل گوشی های هوشمند خط که به رفع برخی از مسائل مربوط به کاربران شده است دست و پنجه نرم کردن با. تولید کننده نیز راه اندازی تبلیغاتی ارائه می دهد برای دستگاه های ساخت آنها هر دو در دسترس برای 15 درصد کمتر در آمازون و Best Buy. این بدان معناست که خریداران علاقه مند می توانید TCL 10 نرم افزار برای $382 (قیمت اصلی $450) در آمازون و یا برای $380 از بهترین خرید. آنها همچنین می تواند انتخاب کردن برای TCL c است که در حال حاضر در قیمت $210 در بهترین خرید و در $212 در آمازون (از $250).

در ضمن بهترین خرید است ارائه اضافی $50 برای کسانی که خرید گوشی و فعال کردن خدمات با Verizon یا AT&T. وجود دارد تخفیف ویژه ای برای مشتریان با حداکثر سرعت دویدن فعال کردن یک خط جدید و یا یک حساب جدید را به عنوان به خوبی. مشتریان می توانند با دریافت 10 نرم افزار برای $330 از بهترین خرید با Verizon/سرویس AT&T فعال سازی و یا برای $280 با حداکثر سرعت دویدن. در ضمن 10L است $160 با Verizon/AT&T فعال سازی سرویس در بهترین خرید و یا $110 با حداکثر سرعت دویدن.

TCL می گوید: به روز رسانی نورد از نشان دهنده بازخورد آن را دریافت کرده است از داوران و مصرف کنندگان است. این شامل یک پچ است که باعث بهبود 10 نرم افزار و 10L دوربین عملکرد برای شروع با. بر اساس چندین بررسی دستگاه’ عکس با کیفیت برگ زیادی به دلخواه می شود — عکس های گرفته شده با 10L تعداد زیادی از نویز در نور کم با توجه به سیمی در حالی که 10 نرم افزار عکس ها تمایل به نگاه بیش از حد پردازش شده با توجه به آستانه. این به روز رسانی همچنین افزایش پایداری سیستم و ترفند عملکرد دوربین به طوری که TCL watermark نیست روشن به طور پیش فرض. در نهایت آن را طراحی شده برای بهبود 10 نرم افزار صفحه لمسی عملکرد و تجربه کاربر.

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: TCL, TCL 10 Pro, verizon, AT&T, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de