Illustration for article titled Take a Virtual Tour of Tokyos Ghibli Museum

عکس: cowardlion (شاتر)

شما ممکن است قادر به سفر به ژاپن برای آینده قابل پیش بینی اما شما هم اکنون می توانید یک تور مجازی از این کشور مرموز Ghibli در یوتیوب.

تبلیغات

استودیو Ghibli ژاپنی استودیو انیمیشن شناخته شده برای آن متحرک فیلم بلند و کوتاه از جمله Spirited Away, که برنده یک جایزه اسکار برای بهترین فیلم انیمیشن در سال 2003. دیگر, معروف, محبوب محصولات آنها تولید کرده ایم—از جمله برخی از ژاپن فیلم های پرفروش ترین از همه زمانشامل Princess Mononoke, Ponyo, kiki’s Delivery Service قلعه در آسمان و همسایه من Totoro (که در آن شما را ملاقات استودیو آشنا فازی خاکستری روح جنگل طلسم).

استودیو تاسیس شد و در سال 1985 توسط مدیران هایائو میازاکی و اواخر ایسائو تاکاهاتا و محصولer Toshio Suzuki. این Ghibli—طراحی شده به عنوان یک بیشتر از یک پناهگاه آرام و ویترین برای استودیو هنری از یک سبک آمریکایی جاذبه های توریستی—در سال 2001 افتتاح شد در Mitaka توکیو.

تبلیغات

تور مجازی ویژه است چرا که این موزه به طور معمول اجازه نمی دهد که بازدید کنندگان را به فیلم یا عکس در حالی که در داخل. از یوتیوب—که از حدود 30 ثانیه به حدود دو دقیقه در طول برجسته موزه خارجی, entryway, the Straw Hat, کافه زحل تئاتر و یک نمایشگاه به نام “که در آن یک فیلم متولد شده است.” شما یک نگاهی از نزدیک در سقف های دیواری رنگ آمیزی شیشه ای ، آسانسور و پله مارپیچی به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از نقشه های ساخته شده توسط و ابزار مورد استفاده توسط, استودیو هنرمندان.

اولیه تور ویدئوها آپلود شده در مارس اما موزه شده است اضافه کردن به انتخاب پس از بررسی با کانال برای مشاهده مطالب جدید ارسال شده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

البته وجود دارد چند چیز شما دست از راه دور مراجعه کنید. یکی از برجسته باقی مانده است که توکیو منحصر به فرد فرصتی برای صفحه نمایش اصلی فیلم کوتاه—منحصر به فرد این موزه در زحل تئاتر (هر چند این تور مجازی می کند و شما را به درون تئاتر). و ویدئوها نمی جلد (حداقل هنوز) زندگی به اندازه گربه اتوبوس و یا بازدید از سقف که در آن شما خواهید دید ربات سرباز مجسمه از قلعه در آسمان.