خرید رپورتاژ

LONG BEACH, CA - JUNE 01: After rioters looted, destroyed and burned businesses along Pine Ave. Sunday evening, workers replace broken glass at a T-Mobile store with plywood Monday, June 1, 2020 in Long Beach, CA. (Allen J. Schaben / Los Angeles Times via Getty Images)
Allen J. Schaben via Getty Images

دو ماه پس از اتمام آن $26 میلیارد ادغام با Sprint, T-Mobile قصد دارد به اخراج بخشی از کارگران که آمد به آن از طریق کسب. با توجه به TechCrunch, T-Mobile معاون رئیس جمهور جیمز کربی گفت: حدود 400 سابق با حداکثر سرعت دویدن کارکنان در تماس روز دوشنبه که آنها نیاز به پیدا کردن کار جدید پس از ماه آگوست 13th.

معلوم نیست تعداد کل سابق با حداکثر سرعت دویدن کارکنان درگیر در T-Mobile را اخراج برنامه ریزی شده. TechCrunch گزارش حامل برگزار می شود تماس های متعدد شبیه به یک مفصل بالا در طول روز است. در حالی که برخی از مردم ممکن است بیشتر به وب سایت می گوید: اکثر کارکنان را دریافت خواهد کرد دو هفته از پرداخت برای هر سال که آنها در کار است.

پس از این گزارش آمد T-Mobile منتشر شده یک پست وبلاگ که در آن گفت: این طرح به استخدام 5,000 کارکنان جدید در سال آینده. در همین پست آن را تایید اخراج بدون جزئیات دامنه خود را.

“به عنوان بخشی از این فرایند برخی از کارکنان که نگه داشتن موقعیت مشابه خواسته شده را در نظر بگیرید تغییر شغل در داخل شرکت و دیگران را پشتیبانی می کند در تلاش خود را برای پیدا کردن یک موقعیت جدید در خارج از شرکت” شرکت گفت. “ما با همه کارکنان و حمایت از آنها.”

به عنوان TechCrunch , یادداشت های ایجاد شغل یکی از چیزهایی که سابق T-Mobile مدیر عامل John Legere مورد استفاده برای فروش عمومی در آن به شدت اعتراض کرد. در یک پست وبلاگ در سال گذشته منتشر شده Legere گفت جدید T-Mobile خواهد استخدام 11,000 بیشتر کارگران تا سال 2024 از آنچه این دو حامل را داشته اند همراه بود و آنها همچنان به کار به عنوان شرکت های جداگانه. به ویژه هنگامی که همه چیز به همه گفته و انجام می شود در آوریل 1st, شغل جدید نیست, یکی از مزایای T-Mobile گفت: خواهد آمد از ادغام.

نمی دانستند که آیا T-Mobile استخدام را بیشتر کارگران از آن برنامه به اجازه رفتن باعث می شود آن را دشوار است برای اندازه گیری تاثیر شرکت در طرح. اما آن را ایمن می گویند اپتیک از وضعیت فعلی نیست ، شرکت برش شغل در یک زمان زمانی که در حال حاضر نرخ بیکاری در ایالات متحده در 13.3 درصد و coronavirus همه گیر اتحاد چپ آمریکایی طبقه کارگر در آن آسیب پذیر در دهه.

در این مقاله: t-mobile, sprint, حامل, کسب و کار, تلفن همراه, جدید, t-mobile-بی سیم, ادغام, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net