Illustration for article titled Sundays Best Deals: iDOOM Eternal/i Artbook, Romance Novels, Haircut Kits, and More

گرافیک: الیزابت Henges

بهترین معاملات از روزبهترین معاملات از روزبهترین معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

یک تخفیف جدید عذاب ابدی Artbook, the Fast & Furious collection برای $50, هدف فروش در مبلمان پاسیویک دسته از رمان عاشقانهو بیشتر تیتر روز یکشنبه بهترین معاملات.

تبلیغات

نشانه Kinja معاملات و به دنبال ما در توییتر را هرگز از دست یک معامله است.

تبلیغات

شما می دانید با وجود نوشتن برای Kinja می پردازد و با وجود ما ارسال مداوم از هدفون و earbud معاملات من برداشت نمی شود تا هر بی سیم هدست. شاید این معامله را متقاعد خواهد کرد من به عنوان گرفتن این Anker بی سیم از earbuds برای $79 کاملا معامله. این کاهش سر و صدا از earbuds خواهد به شما کمک کند تمرکز بر روی کار خود را بدون اینکه خیلی بزرگ و حجیم و این بماند شارژ برای مدت زمان کار در روز.

تبلیغات

فقط با استفاده از کد AKSC3910 در پرداخت به آن را پایین آورد و به $79—در لحظه ای که تنها عظیم یک دلار اما دلار ذخیره یک دلار به دست آورده است, راست?

تبلیغات


تبلیغات

صرفه جویی 90 دلار از قیمت های جدید با این تمدید (مرمت) Vizio سیستم صدای فراگیر 5.1که آمازون تضمین خواهد نگاه و عمل مانند جدید.

اگر تلویزیون خود را ساخته شده است در بلندگو فقط برش نیست این چند بلندگو سیستم باید به ارائه یک ارتقاء قابل توجهی. شما یک soundbar یک ساب ووفر و یک جفت سیمی ماهواره سخنرانان به ارائه همهجانبه صوتی برای رسانه های خود را.

تبلیغات


تبلیغات

بار دشوار است در حال حاضر و این بدان معنی است که خرید یک کامپیوتر جدید ممکن است مشکل است حتی اگر شما واقعا نیاز به یک. خوشبختانه شما می توانید یک کامپیوتر بزرگ بدون صرف یک نفرت انگیز مقدار از پول است. اپل مک مینیکه بسته به مقدار زیادی از قدرت به کوچک و مقرون به صرفه تر بسته به $690 امروز در B&H Photo.

خود را برای پول شما 3.6 GHz Intel Core i3 پردازنده چهار هسته ای, 8 گیگابایت RAM و 128 گیگابایت SSD است. که چندان سازی, اما شما همیشه می توانید اضافه کردن یک SSD قابل حمل بعد برای برخی از ذخیره سازی بیشتر. آن را به اندازه کافی قدرتمند برای اکثر بازی گاه به گاه وظایف بنابراین شما می توانید کار انجام می شود بدون استرس بیش از حد و آن را نگاه بزرگ بر روی میز خود نشسته.

تبلیغات


تبلیغات

نیاز به کار از خانه می تواند خسته کننده برای هر تعداد از دلایل. در میان آنها می توان غیر قابل کنترل سر و صدا از دیگر اعضای خانواده که در حال تلاش برای دریافت از طریق روز. بهترین کاری برای انجام این است که برای پیدا کردن یک راه برای tune کردن صدا بدون نیاز به علت مشکل بیش از حد. سر و صدا لغو هدفون مانند بوز QuietComfort 35 راکه 50 دلار در B&H Photo امروز می تواند کمک بزرگی در نگه داشتن شما را متمرکز و کمک به جهان خارج پس زمینه محو.

مطمئن شوید که آنها ممکن است در واقع جلوگیری از آنهایی که کمی از کوبیدن بر قابلمه و ماهی تابه, اما آنها مطمئن شوید که شما می توانید شنیدن آنچه که در که قطعا مهم زوم جلسه در حالی که آن اتفاق می افتد.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما tryna دستگاه گوارش ماهواره smaht گوش دادن به NPaaaaaahhh, ماهواره Aaudio را زمزمه 900 هدفون بی سیم فقط $29 ovah در SideDeal. این یک scorcha از ایران, پس گرفتن اونا در حالی که آنها در حال hauut و همین حالا aaut.


تبلیغات

اگر شما در بازار برای یک مناسب و معقول قابل حمل شارژر که شما نگه داشتن تمام ابزارهای خود را طوری تنظیم تا در حالی که شما بر روی بروید نگاه هیچ بیشتر از Anker Powercore 10000. آن را تنها $15 با promo code “KINJA1263.” آن را به شما کمک کند اگر شما در یک پیاده روی را برای دوچرخه سواری و یا فعالیت های دیگر که در آن شما به خودتان پیدا کنید فاقد خروجی مناسبی. من گرفتن این معامله قبل از آن رفته است.

تبلیغات

تبلیغات

این هفته در, هدف, شما می توانید ذخیره تا 25 درصد در مبلمان پاسیواست که بسیار زمان بندی خوب. آن را گرم و بنابراین در نهایت شما می توانید برخی از صرف زمان در خارج از… حتی اگر آن را توسط خودتان را در قرنطینه. حداقل آن را در خارج!

این فروش شامل تمام انواع چیزهای مانند این چراغ سرگرم کننده و برخی از سنگین کشاورزان. شما احتمالا می تواند خود را ازنو کل حیاط خلوت منطقه برای ارزان—خوب کمی پروژه به شما را مشغول نگه دارید در حالی که شما در خانه بمانند.

تبلیغات


تبلیغات

آیا شما شده است به خرید تمام کسانی که شیرین ابزار معاملات? خوب شما! ابزار مهم هستند! شما ممکن است متوجه وجود یک مشکل است—شما نیاز به یک محل برای ذخیره تمام این براق ابزارهای جدید است. به جای گرفتن یک پلاستیک یا جعبه ابزار فلزی, چرا یک کیف ابزار به جای ؟ پلاستیک toolboxes به راحتی می توانید شکستن فولاد آنهایی که سنگین هستند اما کیسه های آسان برای حمل در اطراف و ضد آب است. این WORKPRO کیسه قطعا نگه داشتن بسیاری از ابزارهای خود را و شما می توانید آن را در حال حاضر برای کم $20. وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای سازماندهی ابزار خود را!

تبلیغات


تبلیغات

که در اینجا خسته از جارو های خود را طبقه ؟ خوب, شما می توانید آن را بپذیرد. خوشبختانه برای شما, صبح, صرفه جویی در آمده است از طریق یک پیش بینی معامله — برای $149شما می توانید یک Ecovacs رباتیک خلاء. این 57% off اصلی لیست قیمت (350 دلار). آن می آید با سه روش متفاوت برای تمیز کردن حالت به عنوان حالت مکش به خرده مورچه ها و هر چیز دیگری را طبقه بنابراین شما می توانید پابرهنه راه رفتن در سراسر خانه شما در صلح است. شما همچنین می توانید خود را کنترل خلاء (چون آینده است در اینجا) با لمس تلفن خود را هنگامی که شما دانلود نرم افزار. چنگ زدن به این معامله قبل از آن رفته!


تبلیغات

من می دانم که من تنها کسی است که به صرف یک معامله بزرگ در تخت من در طی این چند هفته. به دنبال در همان ملافه و حمام دکور به من می دهد که من ماری Kando احساس از این نمی جرقه شادی. Wayfair نیم سالانه فروش را آغاز کرده است و فقط در زمان. دریافت تا 70 ٪ تخفیف هر چیزی را در خود تخت و حمام فروش.

این شامل همه چیز شما می توانید از فکر می کنم در آن عوالم. مقدار زیادی از nightstands یا لباس, قالیچهو حتی headboards. اگر شما شده ام غرقه شدن در کمی خرده فروشی درمانی شما ممکن است بخواهید برای بررسی از زیبا و شیک گزینه برای فروشگاه جدید اجناس هنوز آماده استفاده می شود.

تبلیغات

و البته در حال ورق و comforters رابطه بیش از 250 قطعه به صنوبر فضایی خود را. این نرم افزار فوق العاده تسلی دهنده است که بیش از 50 درصد و این شطرنجی ورق ها با تخفیف تقریبا 80 درصد است.

حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $35. این فروش به پایان می رسد ممکن است 20.


تبلیغات

آن زمان برای به روز رسانی Fido یا زن سبک و جلف lounging در حالی که فضای قرنطینه redecorating. چرا ؟ از آنجا که ما به آنها مدیون بودن خیلی باحال به ما در طول این چند هفته گذشته. (ما می دانیم که آنها آن را دوست دارم هر چند.) Wayfair در حال حاضر بیش از 2500 قطعه از حیوان خانگی مبلمان فروش با تخفیف تا آنجا که 80 ٪ off.

تشک گربه درختان قلم پله ها و دروازه همه گنجانده شده در این فروش. من یک گفتگوی جوانان ایرانی, بنابراین من می دانم که زمان در حال آمدن است به او مجموعه ای از پله ها به در و خارج شدن از رختخواب بیشتر به راحتی. هر آنچه شما انتخاب می کنید ما می دانیم که حیوانات خانگی خود را خواهد آن را دوست دارم برای چند روز قبل از آنها در نهایت بازگشت به هر آنچه که نادیده گرفته, جعبه است در خانه خود و یا توده ای از لباس های شسته شده در اتاق خود را.

تبلیغات

رایگان دو-روز حمل و نقل در تمام سفارشات بیش از $35.


تبلیغات

این که آیا شما در داخل یا خارج ThermoWorks’ آخرین فروش به شما کمک خواهد کرد نگه داشتن زبانه ها در چه cookin’. گرفتن ملزومات پخت و پز کیت طراحی شده برای آشپزخانه و یا گودال کباب خود را برای 30 ٪ off امروز. هر بسته نرم افزاری همراه با یک ThermaPen Mk4 و حفاظت از گرما پد, اما شما می توانید یک زن و شوهر از لوازم جانبی مختلف بسته به نوع که شما انتخاب کردن برای. آشپزخانه مجموعه ($115 با تخفیف) ویژگی های سیلیکون کفگیر و یک نقطه دماسنج زنگ در حالی که BBQ کیت ($157) یک کوک قلم مو و یک 2 کانال دماسنج زنگ.


تبلیغات

می تواند شما را در استفاده بیشتر چشمان روشن و خاموش جاده ؟ یک dash cam است یک راه عالی برای پوشش نقاط کور شما نمی توانید ببینید که زمانی که به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با گاه به گاه صبح گردن و کلاه بردار. اگر شما نیاز به یک در نظر رفتن AUKEY که dash cam محصولات هستند تا 37 ٪ off امروز. این آخرین نسخه از این فاصله کم را از 150 دلار به $94—فقط کد را وارد کنید Z8UDM42L در پرداخت. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن تشخیص حرکت و GPSاست که می تواند به 15 دلار در هر, اما تنها با کدهای تبلیغی AGUQYTCZ و ZQCZU7MBبود. شما همچنین می توانید پیدا کردن DR02 مدل در فروش برای $96 با promo code VHFZN8TPتشخیص حرکت گنجانده شده است.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

بنابراین شما باید مخوف قرنطینه ، این اتفاق می افتد به همه ما—من پژمرده است که دیدن از طریق بنفش که نینتندو در آن استفاده می شود بازی پسر رنگ را در روز. که سرد است راست, در حال حاضر, اما این تنها یک گام به دور از پلاتین ورزش ها و راه کمتر سرد است. به هر حال اگر خود را قرنطینه مو است و تنها چیزی که نیاز به تر و تمیز به دنبال خوب دوباره دزد روزانه می تواند کمک به با ConairMAN مدل موی کیت.

من نمی دانم چرا Conair تا به حال به رویه انسان بر روی نام اما این مجموعه شامل یک گیر برای مو های شخصی صاف کننده برای نگه داشتن کسانی که لبه های تمیز و صاف به پرتاب تا بینی خود را و به گوش خود را. به صداقت, من فکر نمی کنم در مورد قرنطینه مو بینی تا به حال, و من آرزو می کنم من نادان باقی مانده از آن است.

تبلیغات

اگر شما با استفاده از کد KJCNAIR در پرداخت, شما می توانید این مجموعه سه قطعه (که همچنین می آید با مناسب فایل پیوست) برای $53. بد نیست در همه!


تبلیغات

بسیاری از ما ممکن است تحت اقامت در خانه, سفارشات, اما برای بسیاری از آن را شامل نمی شود پیاده روی خوب یا بیت از کمپینگ. حتی اگر شما نمی خواهید به بیرون رفتن در حال حاضر هنگامی که همه چیز را بیش از شما می خواهید آماده می شود! در هر صورت کروم صنایع است برخی از عالی دنده در ترخیص کالا از گمرک, و اگر شما مانند خارج از منزل بزرگ در همه شما می خواهید به این فروش یک نگاه.

این فروش شامل چیزهایی مانند این آسان به بسته شکن (فقط $51) و سنگین شب زنده داری کوله پشتیاست که در آن نهایی فروش برای $72. کوله پشتی به ویژه برای انواع اهداف—آنها به ویژه جیب وپیش لپ تاپ و همچنین پیاده روی دنده به طوری که آنها مناسب برای تکنولوژی زرنگ و دانا camper.

تبلیغات

برای برخی از این موارد زمانی که آنها از فروش آنها رفته و پس از گرفتن آنچه شما می خواهید قبل از آن ‘ خیلی دیر!


تبلیغات

آیا شما یا کسی که شما می دانید نیاز به یک جفت جدید از ضربات ؟ انتخاب کفش آدیداس در حال حاضر تنها $30, بنابراین واقعا وجود دارد هیچ زمانی بهتر به سهام تا از در حال حاضر! با استفاده از گرند در پرداخت, شما می توانید هر فیلم آدیداس که بخشی از تبلیغاتی است که کاملا به سرقت. بهتر است کودک نو پا و بچه ها کفش تنها 20 دلار! با توجه به این که کودکان و نوجوانان رشد از کفش های خود را سریع آن را همیشه خوب به صرفه جویی در پول در آن است.

چه هستند برخی از کفش است که بخشی از این فروش ؟ وجود کلاسیک Grand دادگاه کفشو یا شما می توانید از مزیت کفش به جای. وجود دارد چند سبک های مختلف را نگاه کنید تا مطمئن شوید که به بررسی ارتقاء صفحه برای همه چیز در دسترس است!

تبلیغات


تبلیغات

بسته به جایی که شما زندگی می کنند, آن را هنوز هم کمی سرد و اجازه دهید من فقط می گویند—من حسادت میشم. اگر شما در حال پیدا کردن خود را سرد زمستان کمد لباس ندارد اگر شما در شانس هستید که JACHS نیویورک در حال اجرا است 60 ٪ تخفیف فروش در آن پیراهن.

با استفاده از کد HDY در پرداخت, شما می توانید انتخاب کنید تا چیزی شبیه به این هنلی hoodie برای $32یا این Varsity hoodie برای $48. JACHS نیویورک تعداد زیادی از پیراهن, در دسترس, بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب خود را از یک نگاه!

تبلیغات


تبلیغات

این واقعیت است که بیش از حد مواجه است خود را ریمل مژه و ابرو آغازگر و رویای کرم مینی کامپیوترها در این معامله باعث می شود آن را تقریبا بیش از حد خوب به تصویب. تا مارس 12 گرفتن چهار لوکس مینی کامپیوترها با هر خرید بیش از 45 دلار.

شما همچنین می توانید با استفاده از یکی دیگر از فروش برای رسیدن به آن سحر و جادو ، ترکیب و مطابقت با دو سه غنی و خیره کننده لب Glosses یا سه میوه های آبدار لب Glosses برای $30. این است که اساسا یک نیمه بازی معامله برای یکی از بیش از حد مواجه است بهترین محصولات.

تبلیغات

حمل و نقل رایگان در تمام سفارشات. بدون کد مورد نیاز برای هر یک از این سبد را بی درنگ شما را به انتخاب minis هنگامی که شما کلیک کنید به طور کامل پرداخت.


تبلیغات

با ورزشگاه بسته هنوز در بسیاری از مکان و هیچ برنامه ای برای باز کردن فقط هنوز بسیاری از ما هنوز در حال کار کردن در خانه. P. volve به ارمغان می آورد یک مربی دیجیتالی حق خود را شروع و در حدود 20 دلار در ماه است. برای دو روز آینده دریافت 20% هر گونه سفارش از $75 یا بیشتر و ساخت کیت و تمام دنده خود را نیاز به رایت خود را قرنطینه تنقلات ،

20% تخفیف اعمال می شود به شش ماه و سالانه اشتراک با $20-$35 صرفه جویی در. ماه به ماه واجد شرایط نیست مگر اینکه شما چنگ زدن به تجهیزات شما ممکن است نیاز به بیش از حد مانند یک تشک, باند یا وزن.

تبلیغات

وجود 14 روز آزمایشی رایگان برای دیدن اگر P. volve است برای شما اما این فروش به پایان می رسد ممکن است 10.

تبلیغات

من می دانم که عذاب همه چیز در مورد پاره شدن برخی از شیاطین اندام از اندام اما کتاب چیزهای ظریف! اگر شما می خواهید برای لذت بردن از هنر عذاب: ابدیاست که 20 ٪ تخفیف در آمازون, شما نیاز به یک کمی بیشتر مراقب باشید. روشن کردن صفحات برای دیدن برخی از سرد مفهوم هنر برای شخصیت های Bethesda آخرین. استفاده از یک نشانه برای پیگیری از صفحات مورد علاقه خود را. شما می دانید, به آرامی. چه کسی می داند چه مدت این فروش خواهد داشت بنابراین اگر شما از عذاب فن مطمئن شوید که برای گرفتن یک کپی قبل از اینکه کسی بدون توضیح ریپ همه آنها را از هم جدا.

تبلیغات


تبلیغات

روز مادر مبارک مامان! شما می دانید آنچه شما می توانید با استفاده از در حال حاضر ؟ چند جدید رمان عاشقانه. آمازون شما پوشش داده شده و از آنها به عنوان یک فروش در انواع رمان برای لذت بردن از به طور کامل برای طرح های خود را.

این شامل عناوین مانند پشیمان می, یک رمان در مورد چه مقدار از یک مادر و دختر نفرت به یکدیگر به طوری که آنها عقب نشینی به آغوش مربوطه مردان است. مناسب برای روز مادر!

تبلیغات

نیز وجود دارد دیگر پسریک کتاب در مورد یک زن است که خسته از عشق, ازدواج, و او می رود به او در پیدا کردن globe-trotting به پسر (و احتمالا پیدا کردن عشق جدید)…. نگه دارید چرا همه این زنان بسیار ناراضی با خانواده خود را? آیا این واقعا درست نوع رمان برای روز مادر, آمازون?

خوب حداقل وجود دارد که دامداران رستگاریاست که یک گرم ، brooding گله دار در حال سقوط در عشق با کسی که او تظاهر به عشق. که یک بازی سرگرم کننده قضیه! بنابراین حلقه گرفتن یک فنجان چای و بچه های خود را انجام تمام کار امروز و خواندن یک داستان عاشقانه جدید, رمان!

تبلیغات


تبلیغات

شرم آور است که Fast & Furious 9 (یا F9به درستی از هر کس اشتباه) رو با تاخیر یک سال, اما شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ از آن زمان به گرفتن اکتان بالا بالا-سرعت vroomy وروم سری. بله اینها همه ماشین رسمی کلمات و بله, من عاشق Fast & Furious. خوشبختانه برای تمام خانواده گرا gearheads, the Fast & Furious 8-فیلم, Blu-Ray مجموعه فقط 50 دلار. که $6.25 یک فیلم!

تبلیغات

این البته شامل همه mainline, فیلم, از, اصلی, سریع و خشمگین به سرنوشت خشمگینکه قطعا برای تلفن های موبایل مانند یک عنوان است که در پایان این سری است. اما آن پایان ندارد بدیهی است. سریع و خشمگین است که برای همیشه لطفا برای.

آنچه این مجموعه را شامل نمی شود آخرین spin-off (?) فیلم هابز & Shaw, اما شما می توانید انتخاب کنید که یکی برای $15. منظورم این است که آن را Dwayne Johnson AND Idris Elba. چه چیز دیگری می تواند شما برای درخواست ؟

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

افسانه هاو روایات قومی از از نرم افزار, بازی تصور می شود پیچیده در عمق و شادی به کشف Bloodborne گنجانده شده است. مشکل این است که بازی ها بسیار سخت است. چه هستم من قرار است به کاوش در محیط زیست, داستان گفتن اگر Cleric Beast کشته شدن من دوباره!? چه هستم من قرار است برای زنده ماندن هر چیزی فراتر از Cleric Beast اگر آن را در زمان 55 در تلاش برای ضرب و شتم آن! خوشبختانه وجود دارد تا حدودی یک راه حل به من معمای… از Bloodborne کمیکو ComiXology در حال حاضر آنها را در فروش!

تبلیغات

شما می توانید سری 12 مسائل برای $1 یک قطعه ساخت آن را خنک 12 دلار برای برخی از سرگرم کننده و تاریک آخر هفته خواندن. دو جلد اول نیز در فروش برای $7 قطعه اما با توجه به که خواهد بود 14 دلار برای یک مجموعه ناقص (جلد 3 نیست بخشی از این فروش) بهتر است برای خرید این مسائل به صورت جداگانه.

این معامله تا آخرین 26, اما مطمئن شوید که برای گرفتن این قبل از اینکه شما را فراموش کرده ام و شروع به خواندن!

تبلیغات


تبلیغات

شما به تماشای فیلم John Wick سه گانه این ماه ؟ نه ؟ سپس آنچه شما انجام می دهند با خودتان ؟ اگر شما می خواهید برای لذت بردن از ماجراهای جهان شدید ترین عاشق حیوانات شما می توانید خرید هر سه فیلم برای ارزان—under $10 قطعه در آمازون. John Wick و John Wick: Chapter 2 7 $یک قطعه در حالی که جدیدترین فیلم John Wick: فصل 3 – Parabellumاست $8. همه با هم که تنها 22 دلار!

تبلیغات

در حال حاضر سومین فیلم در دسترس است در HBO اگر شما که اشتراک اما HBO است که فاقد این دو فیلم به هر دلیلی. علاوه بر این در حالی که اولین John Wick می رود در فروش نسبتا اغلب فصل دوم نیست. چرا صرفه جویی سردرد از تلاش برای پیدا کردن حق اشتراک و تخفیف و فقط گرفتن همه آنها را در آمازون در حال حاضر ؟


تبلیغات

سلام وجود دارد, آیا شما خارش برای چیزی جدید به عنوان خوانده شده ؟ Dark Horse کتاب ها و کمیک ها تا 50% در Comixology تا ژوئن 1st! شما می توانید انتخاب کنید از غریبه همه چیز, Hellboy, همه چیزو حتی آمریکا خدایان. همه در یک تخفیف! شما می توانید با پر خود را صبح و بعد از ظهر با ماجراجویی. هاپ در این معامله قبل از آن رفته!


تبلیغات

روشن شدن خواننده است که هنوز هم یک خرید خوب در سال 2020 و آخرین مدل جلوی روشن مدل نزدیک به 30 ٪ off. شما می توانید یکی برای تنها $65 دنبال تخفیف, توجه داشته باشید که این قیمت تنها اگر شما انتخاب کردن به صورت ویژه ارائه می دهد که تبلیغات محجوب که به نظر می رسد به صورت دوره ای در صفحه آماده به کار. (شما همیشه می توانید پرداخت به آنها را حذف کنید بعد.)

این بسته همه چیز شما در مورد Kindle Paperwhite در کاهش هزینه از جمله شگفت انگیز عمر باتری و نور پس زمینه 6″ نمایش پیکسل, (تراکم پیکسل 167 ppi) برای شبیه سازی واقعی جوهر بر روی صفحات. این نیم شروع ذخیره سازی 4GB در اما است که هنوز بسیاری از کتاب. آن را نیز پشتیبانی از شنیدن این کتاب های صوتی و ضد آب ساخت و ساز. همه خریداران دریافت سه ماه از کیندل نامحدود به صورت رایگان بیش از حد, بنابراین شما باید مقدار زیادی به عنوان خوانده شده حتی اگر شما برنامه ریزی برای خرید یک تن از کتاب حق دور.

تبلیغات

تبلیغات

همچنین به عنوان شناخته شده “Lil’ کودک پلی استیشن” در پلی استیشن کلاسیک است که اساسا سونی را در کوچک NES و Super NES که نینتندو منتشر شد و چند سال به عقب بسته بندی 20 اصلی بازی های PSone به یک پاینت اندازه plug-and-play کنسول.

آن را بسیار no-frills در اعدام اما بازی های افسانه ای مانند Final Fantasy VII, Metal Gear Solidو Tekken 3 پردازنده شما می توانید تعداد زیادی از سرگرم کننده از آن را—به خصوص در حال حاضر که آن را بیش از 40 دلار در لیست قیمت.

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

ایکس باکس بازی تصویب نهایی یکی از داغترین معاملات در بازی. حتی بدون گوشتی تخفیف سه ماه برای $23 در CDKeys (به طور معمول $45)شما لذت بردن از تمام مزایای ایکس باکس زنده طلا و بازی رمز عبور برای یک قیمت پایین. این بدان معناست که شما می توانید آنلاین بازی, بازی رایگان, بازی های تخفیف منحصر به فرد در بازی قدرت پردازش و بیشتر می رود که آیا شما بر روی Xbox One, PC و یا به زودی به وارد ایکس باکس سری X.


تبلیغات

در این نقطه از افسانه هاو روایات قومی از Assassin’s Creed franchise بسیار پیچیده و دشوار است که آن لازم راه اندازی مجدد در قالب Assassin’s Creed ریشه در سال 2017. در حالی که من بازی نمی کند بیش از یک ساعت و یا دو نفر که یکی من بازی آخرین بازی Assassin’s Creed اودیسهو اجازه دهید من به شما بگویم این تجربه است که ارزش پرداخت قیمت کامل. هنوز هم اگر شما یک ایکس باکس یکی از صاحب و شما در حال حاضر نمی انتخاب کنید تا Deluxe Edition برای $20 و نجات خود را بیش از چند دلار بعد در رویکرد ما به عنوان نا مشخص تاریخ انتشار Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین.

RPG ified پست-سندیکای Assassin’s Creed سری تنفس زندگی جدید را به آنچه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مانده شستشو/تکرار فرمول. در حال حاضر من دوست دارم تجربه های مختلف با انواع سلاح—beyond the Hidden Blade—و کشف کردن آنچه با این نسخهها کار برای من در مقابل چه چیزی نیست در مبارزه با. تنها تاسف من این است که من بازی نمی کند به عنوان Kassandra که به من گفته شده است که متعارف شخصیت از دو شخصیت های قابل پخش. که گفت:, من ساخته شده بسیاری از عجیب و غریب عشق به عنوان Alexios لطف گنجاندن جنسیتی خنثی گزینه های عاشقانه.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

این هفته بوندسلیگا اعلام کرد آنها را از سر بازی بدون طرفداران در غرفه البته. شاید انگلستان است پس با توجه با درخواست بازیکنان برای بازگشت به کشور است. در آمریکا MLS را از دست داده و چراغ سبز به سر به عقب به آموزش. در جشن حداقل فوتبال بازگشت Ebbets منتشر شد یک خط جدید از فوتبال آمریکایی كم. دریافت 20% این با کد MAY20.

Ebbetts متخصص در رجعت دنده سراسر بیس بال, فوتبال, فوتبال و هاکی با تمرکز بر آمریکا در تاریخ این ورزش است. وجود دارد برخی کاملا زرق و برق دار رجعت تفریح. من هر از فهرست هاکی ژاکت مجموعه.

تبلیغات

این کد کار خواهد کرد sitewide و تنها شامل اقلام در NFL بخش است. نرخ حمل و نقل $5.95 و رایگان است اگر شما صرف بیش از $125.


تبلیغات

من برای پیدا کردن زیبایی اشتراک جعبه یا ضربه از دست با آنچه شما و آنچه شما دریافت کنید. اما با GlossyBox شما دریافت می کنید 5 تا 6 محصولات که ارزش معمولا برابر است با $100. در این ماه آنها ارائه دو به خصوص سرپرستی جعبه فقط برای $16 با کد WILD16.

نیز وجود دارد یک گزینه برای $10 خاموش 3 ماه اشتراک با کد WILD10. شما در حال حاضر صرفه جویی کمی زمانی که شما انتخاب می کنید به بیشتر پرداخت در صف مقابل اما در اینجا کل پس انداز خود را در حال 24 درصد. این یک هدیه بزرگ گزینه اما من کاملا درک مایل به دیدن یک جعبه مانند قبل از اینکه شما متعهد. و 16 دلار خیلی خوش طعم تر در صف مقابل.

تبلیغات

من می توانم به شما بگویم وجود دارد eyeshadow پالت از استیو Laurant و المیس Pro-کلاژن پاکسازی مومیایی کردن در این جعبه است. آن را که به نام “وحشی جعبه” است و در آینده ببر یا گورخر چاپ و بسته بندی.

این معامله اجرا می شود تا زمانی که ممکن است 17.


تبلیغات

آن را هنوز هم boggles ذهن من است که مردم ریور هیولایی است که اصلی کنترل ایکس باکس. منظور من کنترل S خوب بود—آنها در واقع با قرار دادن سفید و دکمه های سیاه و سفید که به آن تعلق دارند و آن را تحت اللفظی آجر. اما اگر شما یک ایکس باکس شخصیکه در استعمال کلمات صحیح که سوگند شش چهره دکمه گرفتن Hyperkin این دوک برای $66, یک مجوز رسمی از سیمی Xbox One controller در نگاه سبز است که به شما در تنظیم کردن همه نوستالژی خود را دوپامین.

حتی سفید و دکمه های سیاه و سفید در جلو اما نگران نباشید اگر شما نمی توانید با ژل که: ما هنوز ضربه گیر به همراه محرک.

تبلیغات


تبلیغات

ما قراره بازی Cyberpunk 2077 درست در این زمان, اما مانند استودیو خوب آن است که CD Projekt Red با تاخیر بازی تا 17 سپتامبر به لهستانی. وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازی ها به بازی هنوز هم ناراحت, که, اما اگر شما شده است jonesing برای Cyberpunk 2077شاید این قبل از سفارش معامله خواهد شما را احساس می کنم کمی بهتر است. CDKeys است تخلیه PC قبل از دستور برای $45 پاپکه پایین ترین ما تا کنون دیده ام.

تبلیغات


تبلیغات

نزدیک شدن به پایان خود را به اشتراک پلی استیشن پلاس? این امر به طور معمول شما هزینه $60, اما به لطف CDKeys, شما می توانید اضافه کردن یک سال تمام به حساب خود را برای تنها $33. پلی استیشن پلاس مورد نیاز است برای بازی آنلاین و ابر صرفه جویی وجود دارد اما دیگر حق بیمه مزایای مانند بازی های تخفیف منحصر به فرد و به اشتراک گذاری این بازی. آن را نگاه نمی کند مانند این بسته ها را به سرعت از بین برود و بی سر و صدا, بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در پر کردن تازه کشف شده خود را با یک نقطه از بازی PS+ یک ضرورت مطلق است.

این داستان در اصل منتشر شده توسط Quentyn Kennemer در 4/08/2020 و به روز شده توسط Quentyn Kennemer با اطلاعات جدید در 5/6/2020.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما قبلا خریداری Sid Meier s Civilization VIچه میکنی با زندگی ؟ هیچ, به طور جدی, جلوگیری از خواندن و رفتن به آن را خرید در آمازونبه خصوص با توجه به آن تنها 18 دلار وجود دارد. این است که به صورت فیزیکی دیسک, ذهن شما, اما این بازی را می توان مجاز از طریق بخار که در آن در حال حاضر هنوز برای $60.

تبلیغات

تمدن ششم شما قرار می دهد در کنترل یک نوپای گروه از مهاجران که شما باید به رشد غالب امپراتوری. این که آیا آن را از طریق مسالمت آمیز (و در عین حال اغلب فریبنده) دیپلماسی یا جنگ بی پایان وجود دارد بسیاری از سبک های بازی در دسترس است به شما به عنوان خوب به عنوان پایه بازی است وجود دارد مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده و عمق به حال در بسط.

تبلیغات


تبلیغات

من نمی دانم که نیاز به شنیدن این اما شما باید مرطوب و مرطوب ، من واقعا نمی خواهید به شنیدن استدلال در غیر این صورت—با استفاده از لوسیون هر روز باید بخشی از خود را به طور کلی نظافت روتین و بدون من نمی استادانه درست شده. خوشبختانه Ulta با من موافق است و ارائه یک بازی سرد بگو فروش برای Hempz لوسیون. اگر شما خرید شما دریافت 50 ٪ تخفیف. چنگ زدن به یک بطری یا دو قبل از آنها از بین رفته اند.


تبلیغات

برای همه رژ لب من وسواس قوم من به شما پیشنهاد یک معامله خوب. اگر شما خرید دو Revlon رژ لب یا لب glosses (از حالا تا مه 9) شما می توانید یک لوله به صورت رایگان! چرا نمی ساخت تا خود را آرایش آرسنال در حالی که صرفه جویی در خودتان کمی از پول نقد سخت سرد? این کار را ده بار آسان تر به در نهایت با هم قرار داده است که یوتیوب آموزش شما را تماشا کرده ام هزار بار.


تبلیغات

با تمام دیزنی پارک بسته برخی از افراد احساس کمی کمتر جادویی با بودن قادر به بازدید از خانه ماوس. اما اجازه دهید دیزنی فروشگاه هنوز هم شما پارک آماده است با این توپ را روی گوه شرت فروش. در حال حاضر خرید دو یا بیشتر انتخاب پیراهن برای 18 دلار در هر. که 26 درصد کردن قیمت عادی حتی اگر شما فقط انتخاب کنید ،

بدون کد مورد نیاز تخفیف می آید حق را در سبد خرید خود را. اندازه های در حال حرکت سریع در این فروش پس اگر شما یکی از شما می خواهم آن را با شتاب امروز. هر دو مردان و زنان در سبک های گنجانده شده در این فروش.

تبلیغات

حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $75 با کد SHIPMAGIC.


Wolford Care Mask | $26 | The Tight Spot

Wolford مراقبت ماسک | $26 | تنگ نقطه
تصویر: گیب کری

تبلیغات

بسیاری از ما تا به حال به را با موقت و یا با کیفیت پایین صورت ماسک میان ظهور COVID-19 اما اگر شما به دنبال چیزی است که به نظر می رسد کمی بیشتر با دوام و راحت Wolford دارای یک گزینه جذاب.

این Wolford مراقبت از ماسکهای دو لایه پلی استر ماسک است که منحنی به صورت چسبیده متناسب برای چهره شما در حال حاضر در انبار پس از اینکه برجسته در رواج است. یک آب دفع پایان باید به کمک Wolford مراقبت از ماسک حفظ عناصر در حالی که “بسیار الاستیک فوق العاده نازک باند” اطمینان حاصل شود که آن را به طور مداوم لیز کردن.

تبلیغات

این یک گرانتر گزینه در $26 اما با توجه به طولانی با پوشیدن ماسک ممکن است طبیعی جدید در جنبه های مختلف زندگی ممکن است آن را به ارزش سرمایه گذاری در چیزی است که حق بیمه و با دوام است.


تبلیغات

من تنها کسی که به شدت نیاز به یک ماساژ در زمانی که هر اسپا و ماساژ درمانی, اتاق کار بسته شده است, راست? خوشبختانه برای ما HoMedics یک راه حل است. این سه منطقه گرم ماساژ پد ارتعاش و شبیه سازی, ژاپنی, ماساژ شياتسو روش برای کاهش تنش عضلانی در گردن پشت و شانه ها—و از آن 39 درصد در MorningSave در حال حاضر.

اندازه گیری 24 × 20 × 2 اینچ آن را ملاحظه به اندازه کافی به عنوان یک بالش که از راه دور طراحی شده است ، صحبت که شامل از راه دور سیمی افسار به ماساژور واحد ویژگی های یک کنترل های لمسی طراحی شده برای اجرای هر جلسه ماساژ به مدت 15 دقیقه در یک زمان. بهترین بخش ؟ شما لازم نیست که به پرداخت برای تمدید آن را به 30 دقیقه یا 45 یا یک ساعت. فقط دکمه را دوباره فشار دهید و شما خوب به آن بروید. شاید کل این ماساژ-از-صفحه اصلی چیز خیلی بد نیست بعد از همه.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما در حال حاضر امن قابل حمل jump starter برای ماشین شما این معامله در یک 2500A DBPOWER واحد ممکن است دست خود را. به طور معمول $70, شما می توانید ریز ریز کردن $15 کردن برچسب قیمت با کد تخفیف KCRQRCLS. آن را قدرتمند استارت که شوک هر موتور تا 8 L/L 6.5 گاز/دیزل. برای راحتی این بسته عظیم 21,8000 میلی آمپر باتری برای کمک به شارژ دستگاه های خود را و به لطف 5V/3A USB-C پورت آن را در سرعت فوق العاده خطرناک.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما مانند من هستید شما بوده ام به خرید گل و گیاهان را به یک زندگی کوچک به خانه خود را در حالی که پناه در محل. آن را کاملا به معنای واقعی کلمه نفس زندگی را به خود و زندگی چهارم و از آنجایی که ما اینجا هستیم اکثر ما روز چرا آن را بسیار بیش از حد. ساختمان خود را در گلخانه به شما اجازه سفارشی کردن راه شما می خواهم و آن را نیز یک راه سرگرم کننده برای تصویب آن زمان است. این ساحلی کیت 20 درصد و به شما اجازه می دهد انجام درست آن.

یک تصویر همراه با هوا, کارخانه, اما همه این کیت در سادگی فریبنده فروشگاه در حال حاضر 20% بنابراین شما باید مقدار زیادی برای انتخاب از.

تبلیغات

ارسال شده از ماساچوست در یک تا دو روز. حمل و نقل $9.


تبلیغات

بنابراین وجود یک بیماری همه گیر در, اما این بدان معنا نیست که شما نباید تمیز کردن ماشین خود را. برای یک مناسب و معقول $28, شما می توانید یک زره تمام ماشین, تمیز کننده, کیت که شامل همه مسائل به دریافت خودرو خود را جیر جیر تمیز. ماشین خود را یکی از امن ترین راه برای لذت بردن از خارج از منزل در حالی که ما در مجموع در قرنطینه بنابراین مطمئن شوید که به آن را نشان می دهد برخی از عشق. چنگ زدن به این معامله قبل از آن رفته!

تبلیغات


تبلیغات

Ooooweee من نمی توانم صبر کنید تا بدانید چه ایگنکیا توصیه می کند برای او TGIF پخش این هفته با 20% تخفیف Anker را Soundcore بلندگو شما می توانید پرنیان با من. شما می توانید Soundcore حرکت+ 80 دلار با promo code MOTIONPLUSو یا استفاده از کد ANKERSDC2 برای یک دلار و 32 Soundcore 2.

این Soundcore حرکت+ با استفاده از بلوتوث AptX و 30W رانندگان برای ارائه hi-res audio برای پخش تا 12 ساعت. خرید و شما می توانید جفت آنها را به صورت بی سیم به صورت صدای استریو است. این Soundcore 2 نمی تواند به رخ کشیدن همان وفاداری های صوتی, اما شما هنوز هم صدای عالی شما لذت بردن از دو برابر عمر باتری در مقایسه با حرکت+. هر دو مقاوم در برابر آب, بیش از حد, بنابراین شما می توانید آواز خواندن دیوانه در مورد شما موضوع آهنگ در حمام به محتوای قلب خود را.

تبلیغات

تبلیغات


تبلیغات

خود را tech خانواده منظمی تقسیم بین اپل و خوبی چیز دیگری است ؟ AUKEY را Slimline قدرت بانک — در حال حاضر $28 با promo code 9LI4JA8H—بسته 20,000 میلی آمپر از قدرت فوق العاده برای اپل, iPads ها, گوشی های هوشمند آندروید, نینتندو, سوئیچ, درست, هدفون بی سیم, هدفون, و هر چیز دیگری که نیاز به شارژ USB. که به دلیل وجود سه USB یک پورت USB-C پورت و اتصال رعد و برق همه بسته بندی شده بر روی همان باریک دال.

تبلیغات


تبلیغات

NordVPN یکی از مهمترین و به طور گسترده ای تحسین شده خدمات VPN در خارج وجود دارد و دانلود شده است یکهو با خوانندگان ما در گذشته می پردازد. این سرویس به شما امکان اتصال تا شش همزمان دستگاه و دسترسی 5,871 سرور در سراسر جهان با هیچ سیاهههای مربوط به نگهداری از اقدامات خود را.

در حال حاضر بهترین معامله است که به بهار به مدت سه سال از خدمات و صرفه جویی 70% از به طور منظم و ماهانه قیمت. شما باید به صرف $126 به انجام این کار, اما حداقل در آن شما نمی خواهد باید در مورد آن فکر می کنم دوباره تا 2023!

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما به سرعت انباشته توده ای از دستگاه های که نیاز به USB قدرت حمل در اطراف یک دسته مختلف شارژر pucks آخرین چیزی که شما می خواهید. همه آنها را از دور و خرید Anker را 100W USB-C hub به جای آنکه تنها $69 با کد منحصر به فرد تبلیغی KINJA100C.

این یکی از ویژگی های دو USB-C قدرت تحویل بنادر و دو استاندارد USB-یک PowerIQ پورت سابق در دسترس برای هزینه های جدیدتر گوشی های هوشمند, تبلت ها و لپ تاپ در حالی که دومی دو را پوشش تقریبا هر چیز دیگری. زیبایی این است که شما می توانید آن را همه به طور همزمان.

تبلیغات


تبلیغات

اگر شما نیاز به یک تلویزیون جدید شما آن را مدیون خودتان را به در نظر گرفتن HiSense جدید نقطه کوانتومی مجموعه. نام تجاری است که بدون شک آشنا به برخی از, اما Hisense تبدیل به یکی از سریعترین رشد فن آوری, تولید کنندگان چند سال گذشته و آن نقطه کوانتومی تلویزیون نشان دهنده ارزش باور نکردنی به ویژه با تخفیف. شما می توانید با دریافت 75″ H8G کوانتومی-سری تلویزیون $200 خاموشآوردن مجموع نهایی خود را به پایین 1300 دلار در هر اونس.

این 4K تلویزیون اندروید با پشتیبانی از HDR و Dolby Vision, Dolby Atmos و کامل آرایه local dimming و به لطف نقاط کوانتومی شما یک مقدار واضح تر تصویر از قبلی LED/LCD فن آوری می تواند مدیریت.

تبلیغات

این تخفیف نمی خواهد آخرین طولانی بنابراین استفاده ASAP.

تبلیغات


تبلیغات

بین تنگ nightstands و کمیاب رسانه های الکتریکی می توان آن را سخت را به مطمئن شوید که تمام ابزارهای خود را دریافت روزانه خود را افزایش دهد. شارژ بی سیم به تنهایی نمی خواهد این مشکل را حل کند اما یک پد شارژ بی سیم است که با پشتیبانی از دو دستگاه می تواند کمک به شما چیزهای کمی بیشتر در. در حال حاضر شما می توانید Anker را Powerwave 10 wireless charging pad برای تنها $28 در آمازون با استفاده از کد های تبلیغاتی DMAK2571.

این Powerwave 10-پشتیبانی از شارژ دو دستگاه به طور همزمان و همچنین پشتیبانی از شارژ سریع. آن را نیز همراه با 5 ft کابل شارژ به شما همه چیز شما نیاز به گوشی های خود را با صدای تلپ پایین و فراموش مورد آن تا وقتی که آن را در صدر.

تبلیغات


تبلیغات

هیچ چیز خود را می کشد پرنیان مانند تحقق کارت SD خود را ذخیره سازی کامل است و شما تنها در نیمه راه خود را از طریق عکس. داشتن یک کارت ذخیره سازی بزرگ کمک می کند اما داشتن یک زن و شوهر یدکی کارت های دستی اطمینان را به شما هرگز اجرا از اتاق. شرکت SanDisk 128 GB کارت SD است به فقط $33 در حال حاضر در B&H Photo, بنابراین شما می توانید یک زن و شوهر قبل از جسارت در آینده Instagram-شایسته پیاده روی.


تبلیغات

الماس اعلام کرد چند روز پیش که توزیع کمیک سر گرفته خواهد شد در مارس 20, و آنها در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن سفارشات از DC. ComiXology ارائه شده است 60-دا آزمایشی رایگان به سرویس نامحدود در موقت. اما راستش این است که یک معامله بزرگ حتی اگر الماس خود را کسب و کار با هم. این هیچ راز COVID-19 را لرزاند صنعت و تهدید مغازه ها در سطح جهان است. اگر شما در یک موقعیت برای حمایت از فروشگاه های محلی خود را در ماه آینده را چک کنید تا ببینید که چگونه آنها انجام می دهند ،

ComiXology ارائه شده است یک فرصت عالی برای گرفتار کردن دوباره و یا کشف یک سری برای اولین بار. من شخصا چندین تعجب و مورچه سری لود شده بر روی iPad من به سهولت قابلیت به عنوان خوانده شده, اما شما می توانید دیدگاه های همه این عناوین بر روی کامپیوتر خود را بیش از حد. به عنوان یک فضای مجاز: نامحدود, عضو, همچنین شما می خواهد دسترسی به معاملات منحصر به فرد و خرید و فروش هر ناشر در طول سال.

تبلیغات

این یک فرصت بزرگ برای هر کمیک یا مانگا خوان. و اگر شما عشق به خدمات پس از آن 60 روز آن را تنها $5.99 پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im