خرید رپورتاژ

A man casts his ballot at polling station during New Jersey's primary elections on June 7, 2016 in Hoboken, New Jersey. / AFP / EDUARDO MUNOZ ALVAREZ (Photo credit should read EDUARDO MUNOZ ALVAREZ/AFP via Getty Images)
ادواردو MUNOZ ALVAREZ/خبرگزاری گتی ایماژ

متحده تحت فشار هستند برای استفاده از رای گیری آنلاین برای ما انتخابات ریاست جمهوری زمانی که COVID-19 باقی می ماند یک تهدید در نوامبر اما کسانی که سیستم عامل ممکن است به عنوان امن به عنوان شما می خواهم. MIT و دانشگاه میشیگان منتشر کرده اند گزارش جزئیات مشکلات امنیتی در دموکراسی زندگی OmniBallot این رای گیری و رای گیری سیستم تحویل خواهد شد که با استفاده برخی از شهروندان در Delaware, New Jersey, و, West Virginia. این سیستم ظاهرا طول می کشد تعدادی از خطرات با اطلاعات از جمله اطلاعات شخصی.

آنلاین رای متکی بر یک “رویکرد ساده انگارانه” است که نرم افزار مستقل و یا قابل اثبات از آغاز تا پایان محققان گفتند. آنها همچنین به شدت لاغر در اشخاص ثالث مانند آمازون و گوگل به میزبان توابع. دلاور را بر روی سیستم می فرستد هویت خود و رای به دموکراسی زندگی می کنند حتی اگر شما قصد چاپ و ایمیل رای خود را در حالی که تمام سیستم ارسال اطلاعات شخصی مانند نام, آدرس و جزئی شماره امنیت اجتماعی. نیز وجود دارد یک فرصت است که حتی خالی برگه های رای می تواند “گمراه و یا ماهرانه دستکاری شده” منجر به نادرست رای می شمارد.

یافته های led دانشگاهیان به توصیه فراوانی از احتیاط. آنها معتقدند مردم باید تنها علامت رای گیری آنلاین از طریق OmniBallot “به عنوان آخرین چاره.” شما بهتر است یا ارسال فیزیکی رای گیری و یا برای جلوگیری از استفاده از OmniBallot به طور کامل به نفع معمولی رای گیری روش.

ما خواسته ایم دموکراسی زندگی می کنند برای نظر. این نقاط بالقوه شکست لزوما تضمین وجود دارد خواهد بود نرم تلاش است. هنگامی که بسیاری از کارشناسان امنیتی پیش بینی هک کردن تلاش از روسیه و کشورهای دیگر در طول سال 2020, انتخابات, اگر, این مشکل را به طور کامل رد نگرانی — این مسائل به لحاظ نظری باز کردن درب به دستکاری و یا تقلب در هویت است.

در این مقاله: omniballot MIT دانشگاه آزاد, رای گیری, رای, انتخابات, انتخابات Election2020 دموکراسی زندگی, حریم خصوصی, امنیت, اینترنت, Covid-19, کروناویروس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de