خرید رپورتاژ

Steam Labs Play Next

شیر

شیر راه اندازی بخار Labs در اواخر سال گذشته به عنوان یک راه برای تست کردن ویژگی های جدید برای PC, فروشگاه بازی. در حالی که آن را در حال حاضر به ارمغان آورد و یادگیری ماشین بر اساس تعاملی توصیه از آزمایشگاه به طور منظم کتابخانه, آخرین به روز رسانی مشتری می افزاید: چین و چروک با بازی بعدی. به جای نشان می دهد بازی های جدید برای شما برای خرید این پیشنهادات از unplayed بازی است که شما در حال حاضر خود را.

مایکروسافت راه اندازی شد یکی از ویژگی های مشابه برای ایکس باکس با یک “من” را فشار دهید که انتخاب یکی از بازی های خود را در خود را دارد اما این ممکن است قابل توجه ارتقاء بیش از آن. پس از سال ها از بسته نرم افزاری بسته و تصادفی فروش وجود دارد احتمالا چند unplayed جواهرات (من واقعا باید سعی کنید برخی از Mike Bithell بازی) لگد زدن در اطراف در همه کتابخانه. ترفند پیدا کردن آنها را قبل از خستگی در ضربات و که در آن این ویژگی را خواهد درخشید.

Steam 'Play Next' queue

شیر

در این مقاله: بخار Labs, بازی های PC, توصیه, الگوریتم, بخار, شیر, بازی بعدی, یادگیری ماشین, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im