استارباکس می پیوندد لیست در حال رشد از شرکت های که کشیده دلار تبلیغات از رسانه های اجتماعی در ایستادگی در برابر سخنان نفرت انگیز تبدیل شده است که شایع در سیستم عامل آنلاین.

“ما باور داریم که بیشتر باید انجام شود برای ایجاد استقبال و فراگیر جوامع آنلاین و به اعتقاد ما هر دو کسب و کار رهبران و سیاست گذاران نیاز به گرد هم می آیند به تاثیر واقعی تغییر” استارباکس در بیانیه ای گفت.

“ما توقف تبلیغات در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حالی که ما در ادامه بحث های داخلی با رسانه های ما همکاران و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در تلاش برای متوقف کردن گسترش نفرت سخنرانی” شرکت اضافه شده است.

رسانه های اجتماعی تبلیغات, مکث,, اما, نمی خواهد, شامل, یوتیوب, یک سخنگوی استارباکس گفت: در آستانه. کافی شاپ های زنجیره ای را نیز ادامه ارسال در کانال های رسانه های اجتماعی, اما آن را نمی خواهد راه اندازی تبلیغات پرداخت می شود.

استارباکس’ حرکت شرح زیر است مشابه توسط Coca-Cola, که گفت که آن را به بیرون کشیدن از تبلیغات رسانه های اجتماعی به طور کامل برای 30 روز.

“وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در جهان و وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در رسانه های اجتماعی” کوکا کولا مدیر عامل و رئیس جیمز Quincey در بیانیه ای گفت به CNBC.

Facebook, تبلیغات, تحریم

بزرگترین تبلیغات تحریم علیه Facebook, نام توقف نفرت برای سود کمپین راه اندازی شد با توجه به چگونه شبکه های اجتماعی به کار گرفته شده در این پست از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مینیاپولیس اعتراضات را برانگیخت با قتل جورج فلوید که مسدود شده بود و برچسب در توییتر برای “ستایش خشونت است.” Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و سپس نشان داد تغییرات به چند محتوای اعتدال سیاست از جمله ممنوعیت سخنرانی نفرت در تبلیغات است.

Unilever و Verizon در میان برندهای عمده ای که باید خارج تبلیغات در Facebook. روندهای دیجیتال رسیده به استارباکس برای روشن شدن این که آیا آن رسانه های اجتماعی تبلیغات مکث بخشی از توقف نفرت برای سود مبارزات انتخاباتی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de