خرید رپورتاژ

Spider-Man: Miles Morales
Insomniac Games

وجود Spider-Man: Miles Morales بود را تایید کرد و تنها یک هفته پیش اما این پیام در مورد آنچه احتمالی PS5 راه اندازی عنوان واقع است بوده است کثیف به حداقل می گویند. به نظر می رسید برای یک دقیقه است که این می تواند گسترش به بازی های PS4 را Spider-Man, اما Insomniac به زودی روشن ساخته است که آن را مستقل بازی. این توسعه دهنده در حال حاضر رفته به جزئیات بیشتر در مورد آنچه شما می توانید انتظار زمانی که شما دست خود را بر Spider-Man: Miles Morales.

“مایل به پس زمینه چند فرهنگی نشان دهنده مدرن تر و متنوع جهان و ما می خواستیم به بازیکنان یک داستان جدید با جدید مجموعه قطعات تازه خائنانی و ماموریت منحصر به فرد در سراسر مارول شهر نیویورک” بازی مدیر خلاق برایان هورتون نوشت: در وبلاگ پلی استیشن. آن را مشابه در محدوده Uncharted: The Lost Legacy یک spin-off از ناتان دریک محور سری که با سنجش زمان در حدود 10 ساعت ، برای مقایسه آن طول می کشد حدود 20-25 دقیقه به کامل اصلی داستان در مرد عنکبوتی.

مایلز مورالس می گیرد در فصل زمستان حدود یک سال پس از حوادث از آخرین بازی که گذاشته مبانی مایل منبع داستان. مایل بوده و حد عالی رساندن مهارت های خود را Spidey زیر بال پیتر پارکر اما او خواهید بود به آزمایش گذاشته در میان یک جنگ است که می شکند بین ارتش از جنایتکاران و انرژی شرکت.

مایل خواهد شد که کت و شلوار های مختلف قدرت از پیتر مانند نامرئی و زیستی-برق است. مبارزه با خود و جنبش را متمایز از پیتر به عنوان به خوبی. او نه کاملا تسلط هنر نوسانی بر روی شبکه از طریق شهرستان فقط رتبهدهی نشده است, پس او را شلاق زدن در اطراف بیش از مربی خود.

به عنوان شما ممکن است انتظار Insomniac قصد دارد به ضربه بزنید به قدرت PS5 سخت افزار. آن را شامل “نزدیک فوری, بارگذاری, ray-tracing, 3D audio” و امکان استفاده از DualSense کنترل بازخورد لمسی توابع. مدل های شخصیت های به روز شده اند با 4D اسکن و پیشرفته تر پوست سایه به آنها را نگاه واقع بینانه تر و آنها را “spline-based مو که حرکت می کند به مراتب بیشتر به طور طبیعی است.”

Insomniac نیز پرداخت آن نسخه مجازی از شهر نیویورک با تجدید دارایی و پس از آن دوره وجود دارد که برف-لادن تنظیم. هیچ شرکت تاریخ انتشار در عین حال به غیر از تعطیلات سال 2020 پنجره — همان کنسول آن را در خانه تماس بگیرید.

در ضمن هورتون داد بسیار قوی که اشاره مستقیم عاقبت به بازی برای اولین بار است که در این آثار بیش از حد: “بسیاری از شما طرفداران تعجب اند که اگر پیتر پارکر خوب است. نگران نباشید ما هنوز خیلی از پیتر داستان از چپ به بگویید. اما این بازی همه چیز در مورد مایل است.”

در این مقاله: مرد عنکبوتی مرد عنکبوتی, مرد عنکبوتی spider-man: مایلز مورالس, ps5, پلی استیشن 5, playstation5, insomniac games, insomniacgames, بازی, بازی های ویدئویی, بازیهای رایانهای, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im