خرید رپورتاژ

INTERNATIONAL SPACE STATION - MAY 31: In this screen grab from NASA's feed, NASA astronauts Doug Hurley (R) and Bob Behnken (2R) join NASA astronaut Chris Cassidy (C) and Russian cosmonauts, Anatoly Ivanishin (L) and Ivan Vagner (2L) aboard the International Space Station after successfully docking SpaceX's Dragon capsule May 31, 2020. The docking occurred just 19 hours after a SpaceX Falcon 9 rocket blasted off Saturday afternoon from Kennedy Space Center, the nation’s first astronaut launch to orbit from home soil in nearly a decade. (Photo by NASA via Getty Images)
ناسا از طریق گتی ایماژ

پس از نمایشی, راه اندازی, 19 ساعت سفر و موفق docking روش پیشگام فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی را ترک کرده اند خدمه اژدها و در حال حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). این جفت ارز پدید آمده از خدمه کپسول اژدها در حدود 1:15 PM ET بودند و استقبال با آغوش خرس توسط فضانورد کریستوفر کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanshin و ایوان Vagner. در حالی که توصیف سوار به کمتر صاف از شاتل فضایی, Hurley, گفت که او “نمی تواند شادتر” در مورد خدمه اژدها عملکرد.

فضانوردان که تعمید خدمه اژدها “تلاش” گفتگو با مدیران ناسا پس از ورود خود را. “آن را به ایالات متحده بازگشت و در crewed راه اندازی کسب و کار” گفت: Hurley. “و ما فقط واقعا خوشحالم که این پردازنده با شکوه پیچیده است.” قبلا SpaceX بنیانگذار Elon Musk گفت که او “کاملا با غلبه بر احساسات” اضافه کردن “این است و امیدوارم اولین گام در سفر به سوی تمدن در مریخ است.”

فضانوردان’ ماموریت اصلی به نام Demo-2 یک تست نهایی از خدمه اژدها عملکرد قبل از ناسا گواهی آن برای ISS crewed حمل و نقل ماموریت های. با این حال ناسا تصمیم به تمدید اقامت خود را به طوری که کسیدی نمی توان تنها ما فضانورد روی ISS.

“این SpaceX خدمه با کریس کسیدی در حال حاضر در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی خواهد شد انجام آزمایش بر روی فیزیولوژی قلب و عروق آزمایش علوم فیزیکی و زندگی تست کردن سیستم های پشتیبانی حیات … و تست کردن زندگی آزمایش برای آینده ما انسان اکتشافات فضایی” ناسا کرک Shireman گفت: در ماه گذشته. Behnken همچنین ممکن است کمک به کسیدی در یک راهپیمایی فضایی به تعویض باتری در ISS را برق خورشیدی خرپا.

فضانوردان در حال انتظار باقی می ماند در ISS از یک تا سه ماه “بر اساس آمادگی بعدی تجاری خدمه راه اندازی” ناسا گفت: در اوایل ممکن است. حداکثر اقامت خواهد بود خواهد بود 110 روز با توجه به نگرانی در مورد چگونه خدمه اژدها پانل های خورشیدی را نگه دارید تا در شرایط چالش برانگیز از فضا.

خدمه اژدها ماموریت تنها یک بار کامل فضانورد را با خیال راحت می رسند پشت بر روی زمین است. که هنگام ورود دوباره انتظار می رود که به خصوص در زمان مرحله از ماموریت با وجود آزمایش های گسترده توسط SpaceX. “من فکر می کنم این یک بحث است که بازگشت خطرناک تر است در برخی از راه صعود را برای اعلام پیروزی در عین حال ما نیاز به آنها را به خانه با خیال راحت [و] مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداقل رساندن این خطر هنگام ورود دوباره و بازگشت” مشک گفت.

در این مقاله: spacex, باب Behnken خدمه, اژدها, docking, فضانوردان, داگ Hurley, ایستگاه فضایی بین المللی ISS اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net