ناسا فضانورد کریس کسیدی در شنبه توییتی یک شات سرد نشان SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی (ISS). کپسول دیده می شود در سمت راست تصویر به نظر می رسد کوچک در کنار این ایستگاه فضایی اما فضای داخلی آن است که در واقع به اندازه کافی بزرگ برای یک انسان به انجام چیزی نزدیک به یک پشتک زدن.

ناسا

کسیدی دستگیر تصویر در طول روز جمعه راهپیمایی فضایی با همکار فضانورد باب Behnken. تفرج درگیر کار مداوم به روز رسانی سیستم های قدرت در ایستگاه فضایی مبادله پیر نیکل-هیدروژن باتری های جدید لیتیوم-یون باتری. باتری ذخیره قدرت جمع آوری شده از ایستگاه اصلی انرژی خورشیدی و امکانات جدید ارائه خواهد شد بهبود یافته و بیشتر انرژی کارآمد ظرفیت برای مدار پاسگاه.

کسیدی بعد توییتی یک زن و شوهر از عکس های دیگر از راهپیمایی فضایی یک “فضای عکاسی از خود” و دیگری گرفته شده و در مدت کوتاهی پس از جفت بازگشت به داخل ISS.

ناسا اعلام کرد شش ساعت راهپیمایی فضایی یک موفقیت است و اکنون در حال آماده سازی یکی دیگر برای چهار شنبه, جولای 1, که اتمام کار.

خدمه اژدها

SpaceX کپسول ساخته شده آن اولین crewed راه اندازی در مه 30, حمل و نقل باب Behnken و داگ هرلی به ISS به عنوان بخشی از نسخه ی نمایشی-2 ماموریت.

ناسا هفته گذشته گفت: آن را در حال حاضر هدف قرار دادن زودتر از اوت 2 برای بازگشت خدمه اژدها همراه با Behnken و Hurley. سفر خانه به دنبال خواهد داشت از اتمام آزمایش بیشتر از این فضاپیما در طول زمان خود را لنگر انداخت در ایستگاه فضایی است.

این شامل یک habitability آزمون برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 4. آن را شامل چهار ایستگاه فضایی فضانوردان وارد کپسول و انجام فعالیت های روزمره و همچنین به عنوان روش اورژانس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آن را ممکن است انجام دهد در آینده crewed ماموریت با بیشتر فضانوردان روی. در حالی که آینده ماموریت های ناسا با استفاده از خدمه اژدها هستند به احتمال زیاد شامل تا چهار فضانوردان آینده فضا سفرهای گردشگری می تواند به عنوان بسیاری از هفت نفر از رفتن به فضا است.

استیو Stich, NASA Commercial Crew Program manager هفته گذشته گفت: “ما در حال یادگیری زیادی در مورد خودرو [مانند] چگونه برای مدیریت سیستم های بخاری و عملکرد حرارتی به عنوان ما را از طریق تغییرات در مدار” و اضافه میکند: “این خودرو انجام بسیار خوبی به عنوان ما آن را از طریق paces خود را.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im