زمانی که تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم, راه اندازی در ژوئن 19, آن وعده به ارائه بیشتر ویژگی های قابلیت دسترسی از هر بازی تا کنون منتشر شده است.

توسعه دهنده سگ شیطان گفت: در یک پست وبلاگ در روز سه شنبه که آخرین ما قسمت دوم را کشتی با بیش از 60 ویژگی های قابلیت دسترسی “با تمرکز بر خوب-حرکتی و شنوایی و همچنین به عنوان به طور کامل از ویژگی های جدید است که بهره مندی کم بینایی و نابینایی بازیکنان است.” شرکت سرب سیستم طراح متی گالانت گفت: این بخشی از یک گسترده تر فشار برای افزایش تعداد افرادی که می توانید بازی بازی.

دسترسی به کنترل های مهم برای دستیابی به این هدف است. در یک مطالعه 2015, هلند مبتنی بر دسترسی بنیاد نشان داد که 92 درصد از افراد معلول علاقه مند به بازی بازی های ویدئویی. بازیکنان مورد بررسی قرار گفت که بازی به طور متوسط 10 ساعت در هفته بازی بازی های ویدئویی.

“اگر بیشتر از بازی های ساخته شده در دسترس تر بیشتر علاقهمندان با اختلالات قادر خواهد بود به بازی بازی های بیشتر و با کمتر مشکلات” بنیاد نوشت: در بیانیه ای. “با ایجاد دسترسی بیشتر بازی ناشران و توسعه دهندگان نیز رسیدن به مخاطبان بزرگتر که جامعه از افراد معلول تشکیل می دهند یک درصد نسبتا بالایی از علاقهمندان به بازی.”

سگ شیطان گفت که The Last of Us قسمت دوم خواهد آمد با سه ایستگاه از پیش تنظیم شده با تنظیمات برای بینایی و شنوایی و حرکتی در دسترس است. چشم انداز ایستگاه از پیش تنظیم به عنوان مثال به نوبه خود در متن-به-گفتار و ایجاد یک کنتراست بالا مشاهده کنید. آن را نیز ارائه مبارزه با نشانه های صوتی و تنظیمات را برای مبارزه با تنظیمات. شنیدن ایستگاه از پیش تنظیم را روشن آگاهی شاخص مبارزه با لرزش نشانه ها و تنظیمات دیگر. موتور دسترسی به تنظیمات فعال خواهد شد یک سلاح خودکار تعویض خودکار انتخاب کنید تا آیتم ها و دوربین کمک کند.

علاوه بر این سگ شیطان گفت که The Last of Us قسمت دوم این بازی برای اولین بار آن را منتشر کرد با به طور کامل قابل تنظیم کنترل. هر تابع در این بازی می تواند remapped به یکی دیگر از دکمه ها و بازیکنان قادر خواهد بود تا تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به استفاده از دست راست و چپ برای کنترل شخصیت. بازیکنان حتی می توانید انتخاب کنید که چگونه آنها می خواهند به نواختن ساز زهی گیتار.

“ما نگاه به جلو به داشتن بازیکنان اهرم این ویژگی ها و در ادامه به درایو آگاهی و حمایت برای پشتیبانی دسترسی در بازی با هم” گالانت گفت.

The Last of Us Part II می گیرد پنج سال پس از اتمام از سلف خود, آخرین از ما. آن به شرح زیر منجر شخصیت Ellie و تلاش خود را در بقا و انتقام در به طور فزاینده ای مشکل و باطل به جهان پس از آخرالزمانی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de