خرید رپورتاژ

PS5 DualSense controller
PS5 DualSense کنترل
سونی

یک کنسول جدید نسل است فقط در اطراف گوشه و با آن می آید یک جنگ جدید که بیش از استراتژی بهتر است و کدام یک بهتر در خدمت علاقهمندان به بازی. قبلا سونی اعلام کرد یک رویداد هفته آینده آن را نشان خواهد داد “آینده از بازی در پلی استیشن 5.” در مصاحبه ای با GamesIndustry.<url> سونی سرگرمی های تعاملی مدیر عامل جیم رایان خروجی پیشنهاد “یک راه برای نگه داشتن کاربران PS4 درگیر خواهد بود به آینده PS5, بازی قابل پخش در ماشین درست مثل مایکروسافت پیشنهاد خود را با ایکس باکس سری X بازی قابل پخش در Xbox One.”

ما همواره گفته است که به اعتقاد ما در نسل. ما بر این باوریم که هنگامی که شما به همه مشکل ایجاد یک کنسول نسل بعدی که در آن باید ویژگی ها و مزایای که نسل قبلی را شامل نمی شود. SIE مدیر عامل جیم رایان

رایان پاسخ با در نظر گرفتن هدف در ایکس باکس طرح به عناوین و لوازم جانبی است که کار در سراسر نسل و گفت: “ما بر این باورند که هنگامی که شما به همه مشکل ایجاد یک کنسول نسل بعدی که در آن باید ویژگی ها و مزایای که نسل قبلی را شامل نمی شود. و که در نظر ما مردم باید به بازی است که می تواند بسیاری از ویژگی های آن است. ما بر این باور در نسل و این که آیا آن DualSense کنترل, که آیا آن ها 3D صوتی, آیا آن را در راه های متعدد است که از SSD استفاده می شود… ما فکر می کردیم که این بار به پلی استیشن جامعه چیزی جدید چیزی متفاوت است که می تواند واقعا تنها بود لذت بردم در PS5.”

ایکس باکس تیم شنیده می شود این پیشنهاد که بازی بر روی پلت فرم خود را ممکن است با استفاده از جدید-gen امکانات برای ارائه یک تجربه جدید و ایکس باکس, بازی, بازاریابی, exec Aaron Greenberg توییتی “نسل از بازی ها که بازی در آخرین HW بهره گیری از نسل بعدی نوآوری ارائه انتخاب بیشتر ارزش & تنوع بیش از هر کنسول راه اندازی تا کنون. همه ما Studios عنوان راه اندازی به بازی پاس و دریافت آن next-gen بازی ارتقاء به صورت رایگان.” که به شرح زیر فیل اسپنسر دسامبر پست وبلاگ که گفت: “ساختمان ما سازگاری وعده با ایکس باکس سری X ما نیز سرمایه گذاری در مصرف پسند مسیر به بازی مالکیت در سراسر دنيا ، پیشرو راه با ما اول عناوین از جمله بازی Halo نهایت در سال 2020 ما متعهد به تضمین این که بازی از Xbox Game Studios حمایت متقابل نسل حقوق و دستاوردهای خود را و بازی موجب صرفه جویی در به اشتراک گذاشته شده در سراسر دستگاه.”

برجسته آن “نسل” سازگار با عناوین و هوشمند تحویل و راه اندازی است که دانلود نسخه مناسب برای سخت افزار شما و در مقایسه با سونی هنوز هم تیره, برنامه ای برای سازگاری است به خصوص به موقع. یوروگیمر گزارش سونی گفته است که PS4 توسعه دهندگان که همه بازی ها را مشاهده کنید بعد از جولای 13th باید PS5 سازگار با تمام ویژگی های مشابه در دسترس است که بازیکنان تجربه در PS4.

آن را بسیار سبک برای کنسول نبرد اگر چه آن می تواند جالب تر هنگامی که ما می بینیم برخی از واقعی منحصر به فرد نسل بعدی بازی ها, پیدا کردن چه مقدار از این جعبه ها هزینه خواهد شد و یا حتی کوچکترین نگاه اجمالی در پلی استیشن 5. این PS5 است فشار DualSense کنترل کننده به عنوان یک عامل افتراق و ما امیدواریم که آن را کمی بیشتر مربوط به گیم پلی بازی از صفحه لمسی DualShock 4 شده است. البته ایکس باکس واقعا نمی تواند بحث وجود دارد — بسیاری از کسانی که Kinects که با حمل هر Xbox One راه اندازی کنسول دیدم هرگز مقدار استفاده از هر دو.

در این مقاله: پلی استیشن 5, PS5, PS4, پلی استیشن 4, Xbox One, ایکس باکس سری X, Jim Ryan, ایکس باکس, پلی استیشن, سونی, مایکروسافت, هوشمند, تحویل, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im