Illustration for article titled Somebody Is Furiously Uploading 90s Windows Desktop Themes to the Internet Archive

تصویر: تم از اینترنت بایگانی

دو رومینگ رایگان archivists می شدید آپلود صدها نفر از اوایل دسکتاپ ویندوز تم از ’90s در اوایل aughts به اینترنت بایگانی, پر کردن سایت با گنجینه ای از نام تجاری فن هنر شما می توانید نصب کنید به عنوان تصویر زمینه دسکتاپ شما. چرا ؟ من نمی دانم, اما آنها مخاطبان اسیر است. آنها احتمالا به هر حال اما رسانه های اجتماعی هم پاشید و به نقطه ای که در آن مردم به معنای واقعی کلمه شاشیدن شلوار خود را برای سرگرمی. این یک هدیه است.

تبلیغات

Charmingly در همراهی با بسیاری از دیجیتال خلق قبل از یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان بیش از هموار دیجیتال چشم انداز README فایل حاوی هنرمند کوچک اظهارات. “من تصمیم گرفتم به این موضوع پس از تلاش چند که من در اینترنت یافت می شود که من نه تنها به طور کامل راضی” می نویسد: لایحه از یک سال 1996 Simpsons theme. “این نیست که آنها بد یا هر چیزی من فقط بسیار خاص در مورد من سیمپسونها متعلقات و آنها به سمت چپ من ناراضی است.” یک parodist و طرفداران اختصاص داده شده از نرم افزار کشتی کج از سال 1980 احساس مجبور به “ایستادن و بیانیه ای را در مورد فقرا سایه این ورزش سرگرمی تبدیل شده است و در چند سال گذشته” با کارتون حباب سخنرانی بیش از شخصیت های سر. یک پیشتازان فضا: نسل بعدی هنرمند (1993) به اشتراک گذاشته درام از یک نبرد با تم دزدان دریایی nemesis.

تبلیغات

تعهد به آتش نشانان نیویورک” بدون متن تنها یک نشریه تاریخ 11 سپتامبر 2001. ظاهرا کسی فکر می کرد که wallpapering یک دسکتاپ با سوزاندن مرکز تجارت جهانی یک ایده خوب بود. (کمی زیرکانه فداکاری ویژگی های گریه عقاب.)

در اینجا یک ویدئو رندر 3D از یک شیطانی آینده بانوی دروغ گفتن در آنچه به نظر می رسد مانند یک چرخش خودرو رنگ. در اینجا بد پسران فیلم, پوستر با روانگردان را لمس کنید. بازمانده, NewsRadio, کودکان و نوجوانان در سالن, نیم پختهو داغ James Marsters از Buffy the Vampire Slayer تمام کردم تصاویر پس زمینه و سفارشی سطل بازیافت. (این uploaders را نیز با مهربانی ارائه نسخه های پس زمینه که از ویژگی های معتبر ویندوز آیکون های دسکتاپ اگر شما می خواهید برای رفتن فراتر از خالص خالص اصل.)

شاید شما باید یک CD-ROM از تم های دروغ گفتن در اطراف و اصلا احساس وسوسه به توالت شلوار خود را و یا پخت و غریب نان یا پوشیدن یک بالش به عنوان لباس ؟ سر را به اینترنت بایگانی و پرش بر روی ارابه موسیقی این. لطفا.

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im