خرید رپورتاژ

iPhone 11
کریس Velazco/Engadget

تعدادی از کاربران آیفون در حال دیدن یک عجیب با رنگ سبز در دستگاه های صفحه نمایش برای چند ثانیه بعد از باز کردن قفل و آن را هنوز مشخص نیست چه چیزی باعث این پدیده است. بر اساس شکایات ارسال شده در ق و MacRumors فروم بیشتر تحت تاثیر دستگاه های آی فون 11, 11 Pro و 11 Pro Max. برخی از آی فون X و XS کاربران به نظر می رسد به تجربه این موضوع را به عنوان به خوبی.

چند کاربران می گویند که رنگ سبز تنها نشان می دهد تا زمانی که آنها را تیره و حالت شیفت شب در, و یا اگر آنها در اتاق تاریک. تحت تاثیر قرار کاربران نیز گزارش داد که مسئله ظهور تا پس از iOS 13.4 بیرون آمد هر چند کسانی هستند که میرم تنها متوجه آن بعد از ارتقا به iOS 13.5. حداقل یک کاربر می گوید: سبز رنگ ناپدید شد پس از نصب iOS 13.5.5 که در حال حاضر در بتا پس از آن به دنبال بیشتر احتمال دارد که این یک مسئله نرم افزار. ما رسیده ایم به اپل برای یک بیانیه و به روز رسانی خواهد شد شما هنگامی که ما شنیدن — اگر آن را یک مسئله نرم افزار و سپس فن آوری های غول پیکر موظف است به رول از به روز رسانی خواهیم کرد که رفع آن در آینده است.

در این مقاله: اپل, آی فون, آی فون, 11, آیفون, 11 Pro آیفون, 11 Pro Max, گوشی های هوشمند, موبایل, اخبار, دنده,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net