ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken با خیال راحت وارد در ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در روز یکشنبه پس از اتمام موفقیت راه اندازی و متصل کردن مراحل SpaceX تاریخی Demo-2 ماموریت.

شنبه lift-off مشخص شده اولین crewed راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. این هم اولین بار یک شرکت خصوصی — SpaceX — پرواز فضانوردان به مدار و اولین بار برای فضانوردان برای سفر در داخل SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها.

هرلی و Behnken استقبال شد به ISS را سه crewmates پس از صاف 19 ساعت سفر از زمین است.

اما چه خواهد شد این جفت ارز انجام می شود سرنشین ایستگاه فضایی و چه مدت طول خواهد آنها وجود دارد ؟

مانند تمام فضانوردان که بازدید از مدار آزمایشگاه هرلی و Behnken خواهد شد پیوستن به همکاران خود را به انجام طیف وسیعی از آزمایش برای کمک به دانشمندان در درک که چگونه انسان فیزیولوژی در پاسخ به بلند مدت زندگی در ایستگاه فضایی و همچنین آزمون زندگی پشتیبانی از فن آوری های حیاتی برای بشر اکتشاف اعماق فضا. اما مهمتر از همه این را به عنوان یک تظاهرات ماموریت برای خدمه اژدها آنها نظارت فضاپیما عملکرد در فضا و همچنین آماده سازی خود برای همه مهم بازگشت به زمین است.

همانطور که اشاره شد توسط کتی Lueders مدیر NASA Commercial Crew Program, بسیار شده است به دست آورد.

“باب و داگ در حال حاضر وجود دارد انجام بسیاری از اهداف ما تست ماموریت” Lueders گفت. “آنها را به انجام کار خود را far-field [کتابچه راهنمای پرواز] تظاهرات. آنها را به احساس می کنید آنچه در آن مانند به استفاده از صفحه نمایش لمسی که در zero-G. آنها رو به اتمام تمام قسمت های مختلف سیستم و آزاد خود را zero-G شاخص.”

نسخه ی نمایشی-2 ماموریت است به گذشته بین یک تا سه ماه. مدت زمان بستگی دارد به طور عمده در آمادگی بعدی تجاری خدمه راه اندازی هر چند نیز در خدمه اژدها عملکرد در فضا است.

در پایان ماموریت خدمه اژدها را مستقل undock با هرلی و Behnken در هیئت مدیره را ترک ISS و دوباره وارد جو زمین. پس از فرود درست کردن فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس جفت ارز خواهد شد در دریا توسط SpaceX رفتن هدایتگر بازیابی کشتی و حمل و نقل به اسکودوی کیپ کاناورال.

“نسخه ی نمایشی-2 ماموریت نهایی خواهد بود قدم قبل از NASA Commercial Crew Program, گواهی خدمه اژدها برای عملیاتی بلند مدت ماموریت به ایستگاه فضایی” ناسا گفت. “این گواهینامه و عمل به طور منظم از خدمه اژدها ناسا را قادر به ادامه مهم تحقیقات و فناوری, تحقیقات در نظر گرفتن محل در هیئت مدیره ایستگاه که منافع مردم را بر زمین می گذارد و زمینه را برای آینده اکتشاف ماه و مریخ شروع با آژانس آرتمیس برنامه که زمین اولین زن و مرد در سطح ماه در سال 2024.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de