Illustration for article titled Snapchat: Yeah, Our Juneteenth Filter Asking Users to Smile to Break Chains Was a Bad Idea

عکس: دنیس Charlet (گتی ایماژ)

Snapchat گسترده انتقاد جمعه برای آن Juneteenth فیلتر که باعث به کاربران برای جشن سالگرد پایان برده داری در ایالات متحده با لبخند به شکستن زنجیر. تا اواسط روز ضربه محکم و ناگهانی و بی سر و صدا کشیده تن-ناشنوا فیلتر و این شرکت پس از صدور عمومی عذرخواهی. ظاهرا این لنز یک نسخه بتا است که زندگی رفت به اشتباه هر چند من مطمئن هستم که اگر بیشتر یا کمتر شرم آور است.

تبلیغات

“ما عمیقا عذر خواهی به اعضای Snapchat جامعه که این لنز توهین آمیز” یک ضربه محکم و ناگهانی سخنگو گفت: Gizmodo از طریق ایمیل. “یک گروه متنوع از ضربه محکم و ناگهانی اعضای تیم درگیر در توسعه این مفهوم اما یک نسخه از این لنز که رفت زندگی برای Snapchatters این صبح نشده بود تایید شده از طریق فرآیند بررسی ما. ما در حال بررسی این که چرا این اشتباه رخ داده است به طوری که ما می تواند جلوگیری از آن در آینده است.”

تبلیغات

با استفاده از یک تقریب از پان-آفریقایی پرچم به عنوان یک زمینه و یک بنر که به عنوان خوانده شده “Juneteenth روز آزادی” فیلتر باعث کاربر برای لبخند—مشترک trigger for Snapchat را متحرک لنز—که می تواند زنجیر به نظر می رسد و شکستن پشت سر آنها. یک منبع آشنا با این موضوع گفت: در آستانه که کارکنان در ضربه محکم و ناگهانی کمک به توسعه فیلتر اما آنها هرگز بررسی این تکرار که شامل نشانه به لبخند.

فیلتر ویروسی رفت و صبح روز جمعه پس از استراتژیست دیجیتال و روزنامه نگار سابق علامت Luckie نوشته شده در مورد آن در توییترخواستار آن “ام….جالب است.” راستش من نمی توانستم آن را گفت بهتر است خودم به دلیل این سطح از تن-ناشنوا انقباض غیر ارادی ماهیچه فراتر از کلمات است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در یک روز خوب این فیلتر انتشار ممکن است دست تکان دادند به عنوان یک چشمگیری استخوان-سرپرست روابط عمومی حرکت در زمانی که تنش های نژادی بالا هستند. این خطا می آید پس از ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل به تازگی بیرون آمد و گفت: این شرکت تنوع گزارش می شود ساخته شده است. با توجه به کسب و کار خودی گزارش اشپیگل گفت: ضربه محکم و ناگهانی تنوع آمار تنها تقویت ادراک است که صنعت فن آوری فاقد نمایندگی از گروه های اقلیت و این که “همه این افشا باید در واقع نرمال ترکیب فعلی فن آوری نیروی کار است.” اساسا نیروی کار شرکت است که اکثریت سفید به عنوان مورد با بسیاری از تکنولوژی بزرگترین بازیکنان با وجود سال از خدمات لب پرداخت تعهدات به تنوع.

تبلیغات

کافی است بگویم این است که یک نگاه خوب ضربه محکم و ناگهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de