خرید رپورتاژ

A picture taken on October 1, 2019 in Lille shows the logo of mobile app Snapchat displayed on a tablet. (Photo by DENIS CHARLET / AFP) (Photo by DENIS CHARLET/AFP via Getty Images)
دنیس CHARLET via Getty Images

اسنپ چت دارای سابقه ایجاد حساس و گاهی اوقات کاملا نژادپرستانه و محتوا. امروز کاربران ارائه شد با یک فیلتر به “جشن” Juneteenth — یاد برده مطلع شدن آنها سال پس از آزادی اعلام امضا شد — اما آنها سریع به تماس ضربه محکم و ناگهانی برای دیگری مورد فکری. فیلتر خواستار کاربران را به “لبخند و شکستن زنجیرهای” — خندان در حالی که گرفتن selfie علل مجازی زنجیر به افزایش پشت سر کاربر و پس از خندان به اندازه کافی زنجیر شکستگی. خال خال با انواع, Ashten جناح که قبلا در ضربه محکم و ناگهانی به عنوان یک توسعه دهنده توییتی که “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما لازم نیست که هر گونه مردم سیاه و سفید در طراحی محصول تیم است.”

در سال 2016 Snapchat منتشر Bob Marley-مضمون فیلتر برای جشن 4/20 اما آن دیده می شد توسط بسیاری به عنوان یک واقعیت تکمیل شده نسخه blackface. فقط چند ماه بعد از آن ضربه محکم و ناگهانی در آب داغ دوباره زمانی که آن را ایجاد یک فیلتر است که به نوبه خود کاربر را به صورت یک کاریکاتور های کلیشه ای نقطه چشمان و دندان های بزرگ. مانند Juneteenth فیلتر این شرکت در نهایت آن را کشیده.

ضربه محکم و ناگهانی به نظر می رسد برای حفظ همان اشتباه. در بیانیه ای به Engadget یک سخنگو گفت: “ما عمیقا عذر خواهی به اعضای Snapchat جامعه که این لنز توهین آمیز است. یک گروه متنوع از ضربه محکم و ناگهانی اعضای تیم درگیر در توسعه این مفهوم اما یک نسخه از این لنز که رفت زندگی برای Snapchatters این صبح نشده بود تایید شده از طریق فرآیند بررسی ما. ما در حال بررسی این که چرا این اشتباه رخ داده است به طوری که ما می تواند جلوگیری از آن در آینده است.” ضربه محکم و ناگهانی کشیده ویژگی در مورد 11 AM ET, فقط ساعت پس از آن منتشر شد.

در این مقاله: اسنپ چت فیلتر, اسنپ چت, juneteenth, اجتماعی, رسانه ها, ضربه محکم و ناگهانی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im