خرید رپورتاژ

Jaybird Tarah Bluetooth earbuds
خواهد Lipman عکاسی برای Engadget

اگر شما از دست رفته فرصت برای خرید Jaybird را Tarah بلوتوث earbuds زمانی که آنها 45 دلار در ماه آوریل در حال حاضر شما باید فرصت دیگری به مانع آنها است. در زمان برای روز یادبود آخر هفته طولانی و بهترین خرید بار دیگر با تخفیف 100 دلار هدفون در گوش به 45 دلار.

خرید Jaybird Tarah بی سیم از earbuds در بهترین خرید – $45

تمرین متعصب خواهد شد بسیاری در مورد Tarah. آنها IPX7-گواهی عرق و آب مقاوم است و عمر باتری می آید در حدود شش ساعت است. به لطف شامل شارژ سریع از ویژگی های شما می توانید یک ساعت اضافی از زمان پخش پس از فقط 10 دقیقه از شارژ. با Jaybird برنامه, شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن EQ سطوح و ایجاد تنوع از تنظیمات سفارشی است که شما می توانید ذخیره کنید به earbuds. اگر شما اتفاق می افتد به از دست دادن Tarah شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه برای پیدا کردن آنها. هر جفت همچنین می آید با یک مجموعه ای از شش تعویض سیلیکون راهنمایی و این شرکت با سرعت طناب محکم بستن سیستم مدیریت.

بر خلاف یک جفت واقعی بی سیم earbuds این Tarah ویژگی یک کابل اتصال دو earbuds. آنها ممکن است به عنوان براق به عنوان می گویند AirPods اما آنها سخت تر به از دست دادن به عنوان یک نتیجه.

ما نه به حال شانس به بررسی Tarah earbuds اما Jaybird شهرت برای ساخت جامد هدفون بلوتوث. از آنجا که Tarah آمد در سال 2018 آنها بوده ام جامد انتخاب برای مصرف کنندگان که می خواهند قادر به جفت ورزش متمرکز هدفون بدون پرداخت بیش از حد. در کمتر از نصف قیمت اصلی خود تگ شما سخت فشرده برای پیدا کردن مقرون به صرفه تر هدفون بلوتوث بدون به خطر انداختن بر روی برخی از ویژگی های و یا رفتن برای کمتر از یک نام تجاری معتبر.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, Jaybird, tarah, بی سیم, earbuds, بهترین خرید, تمرین, earbuds, هدفون, ورزشی, ضد آب بی سیم, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im