خرید رپورتاژ

meteorite from outer space, falling toward planet Earth, dramatic science fiction scene
dottedhippo via Getty Images

بسیاری از پیشنهاد ضد سیارک راه حل شامل ضربه زدن آنها را-البته که حامل مشکلات خاص خود را دارد — اگر شما ایجاد یک قطعه که به بازدید زمین بدون در نظر گرفتن? محققان ممکن است یک راه حل امن تر. آنها پیشنهاد یک سیستم (خال خال توسط سهموی-parabolic-Arc) که افسار یک تهدید سیارک کوچکتر سنگ پرتاب کردن بدن بزرگتر را مرکز جرم و فرمان آن را از ما homeworld. به عنوان روش تنها شامل یک غول کابل آن را نمی خواهد خطر ترک خوردگی یک شی را به قطعات.

دانشمندان نمی تواند این تست در زندگی واقعی البته به طوری که آنها با استفاده از یک شبیه سازی شده نسخه از ig: toomuchswagtheceo به خوبی دید که چگونه ایده خود را به کار می کنند. آن را مناسب برای حفاظت از این سیاره در طیف وسیعی از شرایط این تیم گفت.

جلب وجود دارد. شما نیاز به یک سیارک کوچک در وهله اول ، علاوه بر این نیاز به طور قابل ملاحظه ای زمان بیشتری برای پیاده سازی از دوست داشتنی یک سیارک با یک فضاپیما یا پرتابه. آن را به خوبی کار می کنند با یک هماهنگ تشخیص و پاسخ سیستم اما ممکن است در زمان بیش از حد اگر ناظران گرفتار کردن گارد. این یکی دیگر از ابزار در زرادخانه هر چند ممکن است لازم باشد که آن را به احتمال زیاد فقط یک ماده از زمانی که یک شهاب سنگ وارد یک برخورد نه اگر.

در این مقاله: سیارک, علم, فضا, ig: toomuchswagtheceo دانشگاه مرکزی فلوریدا اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im