خرید رپورتاژ

Jabra Elite 85h headphones
بیلی استیل / Engadget

اگر شما به دنبال یک جفت از سر و صدا لغو هدفون به شما برخی از صلح و آرام در حالی که کار از خانه بهترین خرید یک پیشنهاد فوتی و فوری در یکی از بهتر جفت شما می توانید خرید در حال حاضر. این Jabra نخبگان 85h در حال حاضر $180 از معمول خود را با قیمت $250. نه تنها $70 خاموش تخفیف قابل ملاحظه اما شما همچنین نمی پرداخت $300 نخبگان 85h هزینه زمانی که آنها برای اولین بار در دسترس قرار گرفت.

خرید Jabra نخبگان 85h در بهترین خرید – $180

Engadget بیلی استیل اعطا نخبگان 85h هدفون نمره 84 زمانی که او آنها را مورد بررسی در سال 2019. عمر باتری یکی از مهمترین نکات برجسته. با ANC, او در بر داشت او می تواند 36 ساعت از زمان پخش یک شارژ. در نظر داشته باشید که شما می توانید گوش دادن به هدفون به مدت هفت ساعت در هر روز در یک هفته کاری و تنها باید آنها را تغییر دهید یک بار. همچنین ارزش اشاره کرد که بیشتر در زمان پخش از شما دریافت یک شارژ از سونی WH-1000XM3 و بوز 700.

نخبگان 85h همچنین صدا جامد — اگر شما می خواهید به شیرجه رفتن به تنظیمات EQ برای دریافت بیشتر از آنها — و آنها از ویژگی های یک طراحی جذاب. که گفت:, بوم-مانند مواد پوشش سطح این هدفون می توانید جمع آوری گرد و غبار و باقی مانده است که می توانید آنها را سخت برای تمیز کردن. زمانی که ما در ابتدا بررسی نخبگان 85h ما فکر می کردند که 300 $در همان قیمت به عنوان بوز و سونی flagships نخبگان 85h نیست همه چیز به اندازه کافی فوق العاده برای توجیه خرید آنها بیش از رقابت است. در 250 $و به خصوص در حال حاضر $180 آنها بسیار ساده تر توصیه می شود.

Follow @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide فعال لغو سر و صدا, anc, صوتی, نخبگان 85h اسباب بازی آیفون, هدفون بر گوش, over-ear headphones, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im