خرید رپورتاژ

Fitbit Charge 4
والنتینا Palladino / Engadget

با روز پدر در اطراف گوشه Fitbit است با تخفیف شارژ 4. تناسب اندام پوشیدنی در حال حاضر $129.95 از آن معمول $149.95 قیمت. شما همچنین می توانید شارژ 4 با همان قیمت در آمازون و Best Buy. در حالی که 20 دلار است متوسط, تخفیف, این اولین بار است که ما دیده ایم اتهام 4 در فروش از آن بیرون آمد و پیش از آن در سال.

خرید شارژ 4 در Fitbit – $129.95

خرید شارژ 4 در آمازون – $129.95

خرید شارژ 4 در بهترین خرید – $130

ما به Fitbit شارژ 4 نمره 82. اگر شما یا پدر خود را در حال تکان دادن یک Fitbit شارژ 4 فوتی و فوری ارتقاء برای یک زن و شوهر از دلایل. برای شروع این اولین Fitbit ردیاب تناسب اندام پس از قطع خروش با ساخته شده است در GPS ردیابی. قبلا مگر اینکه شما خرید Fitbit یونی ساعت هوشمند شما را به تلفن خود را با شما برای دریافت, هوای آزاد, GPS ردیابی در حالی که با استفاده از یکی از این شرکت انتقالها تناسب اندام. ما در بر داشت GPS ردیابی دقیق باشد و ما را دوست داشت علاوه بر گرما نقشه برای ضربان قلب و سرعت داده است.

دیگر قابل ارتقا است که Fitbit پرداخت شرکت پرداخت تلفن همراه پلت فرم در حال حاضر می آید استاندارد در مدل پایه; این دیگر یک ویژگی شما را مجبور به خرید گران تر از نسخه ویژه نوع دریافت کنید. که گفت:, Fitbit هنوز کامل تناسب اندام پوشیدنی. اتهام 4 از دست رفته است پردازنده موسیقی سازی. بنابراین شما نمی توانید ترک پشت تلفن خود را مگر اینکه شما قصد دارید کار کردن بدون موسیقی و یا شما خود را یک جفت از earbuds با ساخته شده است در ذخیره سازی. به عنوان با هر Fitbit دستگاه شما نیز نمی توانید صادرات فعالیت خود را داده به یا سیب سلامت یا گوگل مناسب است. اما در حدود 130 دلار آن مصالحه نیست که از یک معامله بزرگ.

در این مقاله: engadgetdeals تجارت thebuyersguide, wearables, fitbit شارژ 4, سلامت, fitbit شارژ 4, تناسب اندام, انتقالها, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im