خرید رپورتاژ

Samsung Terrace Outdoor TV

سامسونگ

اگر میزبانی منقل و حیاط خلوت احزاب چیزی که شما ممکن است بخواهید به بازی خود را با فضای تلویزیون. و اگر کیفیت تصویر یک نگرانی جدید سامسونگ تراس تلویزیون می تواند به ارزش چک کردن. آن را ساخته شده به طور خاص برای خارج از منزل, دارای یک رزولوشن 4K و با استفاده از QLED تکنولوژی به صورت دقیق وفاداری رنگ. نظر کردن به طبیعت تراس دارای مقاومت در برابر آب رتبه IP55 فراهم می کند 2,000 nits روشنایی — به اندازه کافی برای دیدن به وضوح در نور روز-و پوشش ضد تابش خیره کننده.

سامسونگ نیز ارائه تراس Soundbar که می توان به دیوار نصب شده و یا به طور مستقیم بر روی تراس تلویزیون. این همان IP55 مقاومت در برابر آب امتیاز به عنوان تلویزیون, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد باران. سامسونگ می گوید soundbar امکانات اعوجاج لغو تکنولوژی که به معنی شما می توانید پمپ کردن حجم بدون garbling فرکانس باس.

تراس تلویزیون می آید در 55-و 65 – و 75-اینچ مدل و در دسترس است از امروز شروع, در ایالات متحده و کانادا است. آن را به استرالیا و نیوزیلند و اروپا در آینده و سامسونگ می گوید این برنامه ریزی یک “حرفه ای” مدل تلویزیون برای کسب و کار برنامه های کاربردی. امیدوارم مردم در واقع قادر خواهد بود به میزبان احزاب در این تابستان و استفاده از این سینمای خانگی محصولات. این شرکت همچنین نشان داد یک خط جدید از داخل soundbars که شما می توانید اطلاعات در مورد اینجا.

در این مقاله: سامسونگ تراس soundbar, هوای آزاد, تلویزیون, تلویزیون 4K, تلویزیون, سامسونگ, تراس, تلویزیون و سینمای خانگی و qled, سامسونگ, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im