یک تایید نشده عکس از آنچه به نظر می رسد آینده پلی استیشن 5 از خط تولید ممکن است تایید کنسول اندازه بزرگتر در مقایسه با سلف خود.

این تصویر که به نظر می رسد در ResetEra مرجع تخصصی نشان می دهد که سه مرد با پوشیدن Sony لباس در آنچه به نظر می رسد به یک کارخانه با یکی از آنها برگزاری یک دستگاه که شبیه پلی استیشن 5.

پلی استیشن 5 در عکس اما به نظر می رسد کمی متفاوت از آنچه سونی پرده برداری کرد در آینده از بازی و رویداد, به ویژه به دلیل آن به نظر می رسد از دست رفته منحنی است که برجسته در تصاویر رسمی از کنسول.

ResetEra کاربران با این حال ادعا کرده اند که عکس مشروع است و نه دستکاری در هر راه. عدم منحنی بر روی پلی استیشن 5 ممکن است با توجه به راه کنسول برگزار می شود, که باعث می شود آن را دشوار برای دیدن این طراحی با توجه به تخت سفید رنگ.

اگر این عکس در واقع یک پلی استیشن 5, اگر ممکن است تایید حدس و گمان است که آن را عظیم خواهد بود با توجه به فن ساخته شده در مقیاس بر اساس اندازه دیسک های Blu-ray کنسول.

روندهای دیجیتال رسیده به سونی برای تایید صحت تصویر و برای روشن شدن در مورد انتظار, اندازه, پلی استیشن 5. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

سونی در آینده از بازی

آینده از بازی نه تنها نشان داد که پلی استیشن 5 طراحی بلکه نمایش یک خط قوی تا بازی برای نسل بعدی کنسول.

در میان پلی استیشن 5 بازی ویژه آنلاین رویداد افق غرب ممنوع, Resident Evil 8: ایجادیک demon’s Souls بازسازی Ghostwire: توکیو, Ratchet & Clank: شکاف جدا, Spider-Man: Miles Morales, و یک نسخه پیشرفته از Grand Theft Auto V.

پلی استیشن 5 قرار است به راه اندازی در فصل تعطیلات اما سونی هنوز پرده برداری از کنسول قیمت….

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de