خرید رپورتاژ

A screenshot of Valorant.
بازی ضد شورش

Valorant کامپیوتر-تنها بازی در حال حاضر و که تغییر نمی دهد هر زمان به زودی. این بازی ضد شورش نیست و حاکم کردن امکان آوردن آن جدید تیرانداز تاکتیکی برای کنسول ها در برخی از نقطه. در واقع توسعه دهنده در حال حاضر نمونه سازی یک نسخه کنسول تهیه کننده اجرایی آنا Donlon گفته GameSpot. اما او روشن ساخته است که هیچ تضمینی وجود ندارد که شما همیشه قادر به بازی Valorant بر روی Xbox One, ایکس باکس سری X PS4 یا PS5.

“وجود دارد یک راه برای این بازی وجود دارد و یک راه برای تجربه این بازی که ما کاملا مطمئن شوید که ترجمه را به طور کامل به کنسول بازی,” او گفت:. “اگر ما احساس می کنیم می تواند در ارائه این تجربه در کسانی که سیستم عامل ما کاملا خواهد شد. اما ما واقعا می خواهید Valorant به ایستادن برای نوع خاصی از گیم پلی و نوع خاصی از تجربه است.”

تیم توسعه است که در مورد هر کسی احساس به عنوان اگر آنها یک نقطه ضعف به دلیل پلت فرم آنها در حال بازی در. بسیاری از اول شخص و سوم شخص اکشن ارائه کنترل بازیکنان هدف کمک گزینه برای جبران بهتری کنترل آنها می توانید با یک ماوس است.

هدف کمک به است که اغلب استخوان مشاجره هر چند — برخی از Fortnite بازیکنان به تازگی نگرانی است که با هدف کمک به در این بازی بیش از حد قدرتمند است. برای Valorantکه مکان یک تاکید قوی بر روی هدف و مکانیکی توانایی قابل توجه در تعادل مناسب برای کنترل بازیکنان ممکن است یک مشکل است.

مگر اینکه شورش می توانید کرک این مسئله و دیگر هیچ مانعی برای ارائه معتبر Valorant تجربه بر روی کنسول شما باید انتظارات خود را در مورد آن بازی بر روی PS4 یا Xbox One. هنوز این تصور که شورش است که به طور فعال تلاش برای کشف کردن که آیا نسخه های کنسول کار می کنند ممکن است شما را به برخی از امید است.

در این مقاله: valorant, کامپیوتر, کنسول, riot games, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im