Illustration for article titled Report: CDC Director Dr. Robert Redfield Concerned Trump Admin Has It Out for Him

عکس: درو Angerer (خبرگزاری گتی ایماژ)

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر دکتر رابرت Redfield است که بر روی یخ نازک در کاخ سفید با توجه به روز شنبه گزارش سی ان انبا منابع گفتن شبکه Redfield شخصا نگران است که او ممکن است از یک شغل در وسط coronavirus همه گیر.

تبلیغات

روز یکشنبه کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو عموم لعنتی CDC برای آن طولانی تاخیر در توسعه و نورد دقیق آزمون برای این ویروس گفت: “اجازه دهید این کشور پایین است.” با توجه به سی ان ان در روز سه شنبه ملاقات با اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین لعنتی CDC بدون ذکر Redfield با نام, در حالی که کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx نیز ساخته شده “روشن در جلسات اخیر که او بیش از سرخوردگی” با آژانس پروتکل برای جمع آوری تا به امروز برگه از تایید موارد و مرگ و میر. کاخ سفید گفته منابع شبکه گفتگو در مورد “چه” در مورد Redfield فنر.

سی ان ان بیشتر گزارش شده است که مقامات کاخ سفید ادعا کرد که هر دو CDC و Redfield شده اند بسیار سخت برای رسیدن به در حالی که Birx و وظیفه نیروی صندلی معاون رئیس جمهور مایک پنس شده اند خیلی بیشتر پاسخگو. منابع همچنین گفت: شبکه Birx به نظر می رسد پیشرو در ابتکار عمل را در چگونه برای به روز رسانی CDC روش جمع آوری داده با Redfield از دست رفته از جلسات.

تبلیغات

اما CDC رسمی سی ان ان گفت Redfield شد و هنوز هم در حال حاضر در جلسات است و “رفتن در مورد کار خود را […] تعامل خود را با کاخ سفید تغییر نکرده است.”

با توجه به جداگانه گزارش سی ان ان, تنش بین کاخ سفید و CDC آغاز شد که با تست افتضاح و رشد پس از یک مقام ارشد CDC رسمی مغایر با مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت در ماه فوریه که همه چیز خوب خواهد بود که در حال حاضر به اوج رسید. Redfield را مارس نظرات که موج دوم coronavirus موارد ممکن است حتی بیشتر مخرب نیز irked بسیاری در دولت از جمله تهمت که خواستار CDC مدیر صدور بیانیه جدید. منابع سی ان ان گفت که این حس در آژانس است که کاخ سفید است که نادیده گرفتن آن مشاوره علمی در حمایت از سیاسی را در دستور کار خود مانند خودداری از انتشار دقیق CDC بازگشایی دستورالعمل های است که ممکن است باعث کند شدن روند باز کردن کسب و کار توقیف در طول بیماری همه گیر.

کاخ سفید پس از آن منتشر شده یک سری از دستورالعمل مبهم که ارائه شده بسیار کمتر جزئیات در مورد چگونگی کسب و کار و موسسات مانند بازگشایی مدارس می تواند با خیال راحت ظاهرا به امید اجتناب از تاخیر لازم برای اجرای دستورالعمل جامع. مجموعه ای کامل نیست منتشر شده تا مارس 19, بنا به گزارش ها در بخشی به دلیل تهمت و دولت معتقد اصلی پیش نویس هدفمند کلیساها و خواستار آن شدند که مراجع به ایمان (مانند های همدلی عروق) بود محروم از اسناد و مدارک. ارشد CDC رسمی سی ان ان گفت که با توجه به دستورالعمل سختگیرانه تر که شد به طور موقت نکردن “هیچ کسی است که بازگشایی معیارهای برای بازگشایی.”

تبلیغات

“اگر شما نگاهی به ما راهنمایی اسناد آنلاین آنها شده اند سیراب زیادی” یک CDC رسمی سی ان ان گفت. “آنهایی که نوشته شده بود در ماه مارس می گویند” برو خانه و اقامت وجود دارد و آنها بسیار روشن است. و آنهایی که در حال حاضر می گویند ” در مشورت با دولت های محلی و فرمانداران انجام آنچه آنها می گویند.'”

“پیام ما را دریافت کرده در دولت های قبلی بود که شما بچه ها در حال دانشمندان” جداگانه CDC کارمند گفت: شبکه. “این مورد نیست در این زمان. اگر علم است که ما در حال ارائه در تضاد با یک سیاست خاص هدف و سپس ما مشکل است.”

تبلیغات

در این نبرد بیش از coronavirus آمار نیز کمک به بد خون بین کاخ سفید و CDC. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی امضا $10.2 میلیون قرارداد با یک پیتسبورگ آن شرکت TeleTracking فن آوری به تکراری coronavirus کار آماری در حال حاضر تحت CDC نمونه کارها. در واشنگتن پست, Birx تا سوال که آیا CDC است باد مجموع تعداد موارد و مرگ و میر (با وجود قوی نشانه است که اگر هر چیزی رسمی معیارهای undercounts) و قرارداد با TeleTracking به نظر می رسد بیشتر نشان می دهد که او نمی اعتماد خود داده است.

جداگانه گزارش الجزیره مشخص شده است که برخی از CDC پزشکان و دانشمندان معتقدند که Redfield نیز مجوف به خواسته های سیاسی از کاخ سفید است. American Public Health Association, مدیر اجرایی, دکتر ژرژ بنیامین در این باره گفت که “در حال حاضر کاخ سفید در کنترل پیام, کنترل, که آن را می گوید.”

تبلیغات

“آنها نورد خود را کامل تر راهنمایی شب گذشته در نیمه های شب زمانی که هیچ کس می تواند آن را ببینید” بنیامین اضافه شده است. “به طور معمول آنها را کشیده اند با هم یک تماس با همه دولت های محلی و افسران بهداشت و به ما گفت این بود که در آینده… آنها آن را انجام نمی, من, روشن, چرا که آنها اجازه نداشتند به.”

“این نوع از چیزی که CDC آماده کرده است و برای” سابق CDC بهداشت محیط کارشناس ریچارد جکسون به الجزیره. “من انتظار آنها خواهد بود و عملکردی آنها نمی شد… این آخرین چیزی که در آن رئیس جمهور را در قانون می رود و در می یابد یک شرکت به شکل از چگونه به undercount مرگ و میر بد است.”

تبلیغات

ماه گذشته کاخ سفید به طور ناگهانی reassigned دکتر ریک روشن بود که مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار که به توسعه غیر نظامی و اقدامات متقابل در برابر مواد شیمیایی و هسته ای و رادیولوژیک تهدیدات بیوتروریسم و بیماری های همه گیر. روشن است پس از گفت که برگ برنده دولت موفق به توسعه یک برنامه ریزی منسجم برای مهار coronavirus. او همچنین در زمینه whistleblower شکایت ادعا او سرنگون شد برای امتناع از سرعت بخشیدن به تصویب هیدروکسی کلروکین یک داروی مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک امکان “معجزه” برای درمان بیماری های کروناویروس برای استفاده در همه گیر با وجود فقدان شواهد به اثر بخشی آن و نگرانی های ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im