خرید رپورتاژ

BRAZIL - 2019/06/28: In this photo illustration the Reddit logo is seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

جامعه ق بار دیگر خواستار تغییر دهید. تغذیه با آنچه آنها را به عنوان شرکت ناتوانی در مقابله با نفرت نژادپرستانه بر روی آن پلت فرم یک گروه به نمایندگی از صدها نفر از مدیران که هم نظارت بر برخی از سایت محبوب ترین جوامع نوشت داغدار باز نامه ای به مدیر عامل شرکت استیو هافمن.

“مشکل از ق را رهبری حمایت و ارائه یک پلت فرم برای نژادپرستانه کاربران و نفرت جوامع شده است مسئله” آنها نوشت: در نامه ای که نوشته شده بود در r/AgainstHateSubreddits. “آن شده است پنج سال پس از بازگشت خود را به عنوان مدیر عامل و این هنوز هم باقی می ماند ق را بیشتر خودنمایی مشکل… برای بیش از حد بسیاری از سال استیو هافمن و دیگر مدیران ایستاده اند و اجازه داده این سایت به چرک با نفرت به نام ‘آزادی بیان است.’ از آن زمان به تصویب یک خاص و دقیق سیاست است که محافظت محروم اعضای جوامع ما از نفرت خود را بر اساس تمایلات جنسی, هویت جنسی, قومیت, کشور مبدا دین یا ناتوانی است.”

در این نامه همچنین خواستار این شرکت به “فعال” در ممنوعیت مدیران و کاربران فعال subreddits که ترویج نفرت و به استخدام اضافی جامعه مدیران و مردم بیشتر از زمینه های متنوع. و شرکت آنها می گویند باید خوب را در وعده خود را برای پر کردن موسس الکسیس Ohanian مدیره صندلی با یک نامزد در سه ماه آینده.

این دور از ق در تلاش برای پاسخ به تماس به ممنوعیت نفرت جوامع در پلت فرم آن است. این شرکت برای سال دست و پنجه نرم چقدر به پلیس آن جوامع است. از آن زمان تا سال 2015 برای این شرکت به ممنوعیت برخی از آن بسیاری از شنیع subreddits و از آن زمان تا چهار سال دیگر قبل از شرکت در پایین ترک خورده r/the_donald با وجود تکرار آزار و اذیت و تهدید به خشونت از اعضای آن است.

با وجود تمام که کثیف, تاریخ در این لحظه می تواند متفاوت باشد.

Ohanian این شرکت بنیانگذار پا به پایین از هیئت مدیره خود را و وعده داده شده به استفاده از سود در آینده از او ق سهام به ” خدمت به جامعه سیاه عمدتا برای جلوگیری نژادی و نفرت است.” شاید از همه مهمتر این شرکت خود کاربران و مدیران سایت در تماس هستند به صورت سیستمیک تغییر دهید. نامه ای به هافمن بود تایید شده توسط مدیران بیش از 650 subreddits که با هم نشان دهنده بیش از 200 میلیون کاربر.

اما اگر ق را رهبری می بیند این به عنوان لحظه ای به صورت اساسی تغییر سیاست آنها عین حال به منتقدان خود را قانع کند که این زمان متفاوت خواهد بود.

هافمن قبلا در پاسخ به Ohanian استعفای تماس گرفته و برای صندلی خود را به یک نامزد. او گفت: ق را افتخار “معنی دار ژست” و متعهد به “استفاده از این فرصت برای تغییر.”

او قول داد که دوباره ق محتوای سیاست به آدرس نفرت و نژادپرستی اما متوقف کوتاه از ارائه جزئیات. “ما خواهد شد به روز رسانی محتوای ما سیاست شامل یک چشم انداز برای ق و آن جوامع به آرزوی یک بیانیه در نفرت زمینه برای قوانین و یک اصل است که Reddit است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک سلاح,” او نوشت. او نشان می دهد اگر شرکت واقع ممنوعیت تبعیض آشکار است.

این ابهام از آن وعده نمی تواند دور بماند. الن پی ای که در خدمت به عنوان ق موقت مدیر عامل در سال 2015 نیز در پاسخ با انتقاد شدید برای هافمن. “من موظف هستم به تماس با شما: شما باید تعطیل the_donald به جای تقویت آن و آن نفرت و نژاد پرستی و خشونت,” او نوشت. “خیلی از آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر نهفته است در پای خود را. شما نمی توانید می گویند BLM زمانی که reddit پرورش و monetizes سفید برتری و نفرت در تمام طول روز.”

یک سخنگوی Reddit کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این نامه از مدیران به طور مستقیم و یا در این نویسندگان ادعا می کنند که خود را subreddit شده بود delisted از r/محبوب ترین ها “در مصر است.” Ohanian به نظر می رسد برای تایید پیام خود را هر چند. در یک اظهار نظر در مورد این نامه, هافمن با اشاره به پست قبلی که تغییرات وعده داده شده به این شرکت در محتوای سیاست. “ما می خواهم برای نشان دادن پیشرفت با آنچه که ما در هفته های آینده به جای آنچه که ما می گویند” او نوشت.

در حال حاضر, هر چند این همه برگ ق در بسیار به همان موقعیت آن شده است. سیاست خود را در Huffman کلمات “نه به صراحت موضع نفرت یا نژاد پرستی.” و تا زمانی که جزئیات جزئیات آن وعده داده شده قوانین جدید روشن نیست چقدر خواهد شد در واقع تغییر دهید.

در این مقاله: ق, رسانه های اجتماعی, الکسیس Ohanian رایگان, سخنرانی, اینترنت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im