خرید رپورتاژ

Razer Huntsman gaming keyboard

Razer

بهترین خرید دوباره غذا به پارسه به دنبال به روز رسانی خود را به ماوس و صفحه کلید در یک بروید. خرده فروش بسته بندی رایگان Mamba نخبگان ماوس هنگامی که شما خرید استاندارد شکارچی صفحه کلید که به طور معمول به فروش می رساند برای $150. که قیمت های کوچک به پرداخت اما بالاتر پایان Mamba به طور معمول به فروش می رساند برای $80 — که پول است که می تواند بهتر از صرف یک بازی است.

خرید Razer شکارچی صفحه کلید در بهترین خرید – $150

ما در بر داشت که شکارچی را “opto-مکانیکی” سوئیچ بودند overhyped اما آن را هنوز هم یک soild (اگر با صدای بلند) صفحه کلید برای بازیکنان که می خواهند tactility در یک بسته است که فریاد “پرنیان” مانند بیشتر بی پروا طرح است. این Mamba نخبگان در ضمن کنه چک باکس برای بازی های مدرن با 16K DPI سنسور هشت دکمه های قابل برنامه ریزی و طراحی ambidextrous است که باید با توجه به برخی از چپی. در حالی که دسته کوچک موسیقی جاز ممکن است نمی ایستادگی کردن قیمت می تواند این دو انتخاب آسان اگر شما فقط به دنبال به روز رسانی راه اندازی خود را به عنوان کارآمد که ممکن است.

در این مقاله: تجارت, Razer, شکارچی, Mamba نخبگان, ماوس, صفحه کلید, بهترین خرید engadgetdeals, thebuyersguide, لوازم جانبی, اخبار, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im