5G نسل بعدی شبکه های بی سیم و این که آیا شما بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره و یا طرف با قلع فویل سرطان-توطئه جمعیت یک چیز دردناکی روشن است: آمریکا نمی برد. و این نوع از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطا.

با توجه به یک سال 2018 Deloitte گزارش به نام “5G: شانس خود را برای رهبری یک دهه” چین outspent ایالات متحده در حدود 24 میلیارد دلار در 5G. این کشور با هدف به صرف $400 میلیارد دلار برای سوخت و توسعه تکنولوژی به دلیل بحرانی طبیعت به چین امنیت ملی و رهبری تکنولوژیکی. سند را ارزیابی کند: “چین و کشورهای دیگر ایجاد می شود ممکن است یک 5G سونامی ساخت آن در نزدیکی غیر ممکن است برای گرفتن.”

در ماه مارس دولت ایالات متحده قرار داده و از آن پاسخ به یک موقعیت بیانیه 5G به نام “استراتژی ملی برای امنیت 5G” — و آن را تکان دهنده خالی سند به معنای تا حد زیادی به راست guardrails در اطراف Huawei. “دولت من متعهد به حفاظت از آمریکا امنیت ملی ما ترویج رفاه و حفظ ما آزادی های مدنی و آرمان های دموکراتیک. حصول اطمینان از امنیت و قابلیت اطمینان و اعتماد را از ما 5G زیرساخت ها ضروری است به این تلاش” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داده شده در این بیانیه است. “این استراتژی توضیح می دهد که چگونه ما که فقط انجام خواهد داد.”

متاسفانه این شادی بخش شش-صفحه اسناد و مدارک موفق چشمگیری در آن است. چه آن را در واقع انجام دهید ؟ این ارائه می دهد به نگاه به پتانسیل مسائل امنیتی در اطراف “در معرض خطر فروشندگان است.” شما می دانید نوع از چین است. این وعده را به “ترویج دسترسی امن و قابل اطمینان تجهیزات و خدمات در بازار است.” من فرض این بدان معناست که ما به جای ایشان.

چگونه آمریکا کاهش یافت کوتاه در 5G

الکس ونگ / گتی ایماژ

چه از دست رفته است ملی سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه میلیاردها دلار کمک های مالی و تشویقی به محققان همکاری با موسسات آموزشی پانل از مشاوران از خصوصی صنعت ، آمریکا نیروگاهی مانند کوالکام اینتل و Broadcom باید چراغ راه در 5G و حامل مانند Verizon, AT&T, T-Mobile و Sprint در حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار. اما آنها در حال رفتن آن را به تنهایی – بدون حمایت دولت ایالات متحده با وجود این شش صفحه سند است.

آن را سخت به رقابت در مقیاس جهانی بدون این نوع از مقیاس بزرگ به کمک آن آمده است نه از تهمت و دولت. این که از یک رئیس جمهور که صحبت از یک بازی بزرگ در مورد 5G توسعه در توییتر.

بنابراین 5G? آره ما شکست خورده که یکی. می تواند ما را بیشتر در 6G?

من صرف برخی از زمان در جمعه صحبت کردن با سوزان میلر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مخابرات انجمن تجارت ATIS, اتحاد برای صنعت ارتباطات از راه دور همراه با مایک Nawrocki گروه معاون رئیس جمهور از فن آوری و راه حل. صبح روز چهارشنبه گروه قرار دادن یک تماس به عمل در اطراف 6G و در حالی که آن را نمی کند تا آنجا که به گله کردن از دولت فعلی برای آن ولرم 5G حرکت آن را روشن است که ما نیاز به انجام بیشتر اگر ما می خواهیم برای حفظ موقعیت ما در خط مقدم از مسابقه به سمت نسل بعدی شبکه.

“سفر به دهه آینده آغاز می شود در حال حاضر” سند شجاعانه آغاز می شود. “در حالی که جهان در حال بررسی فرصت هایی است که نور مسیر 6G ایالات متحده باید به موقع و اقدام مهم برای اطمینان بلامنازع رهبری در 6G نوآوری و توسعه است.”

به دنبال به جلو به 6G

که به پایان آن اعلام کرد که ما نیاز به چشم انداز اطراف 6G و روشن می سازد آنچه که دقیقا یک بعدی نسل بعدی شبکه می تواند مانند نگاه کنید: اطلاعاتی توزیع شده گسترش در شبکه خود لبه رایانه و هوش مصنوعی در سراسر پیشرفته آنتن که شیر به پهنای باند تراهرتز امنیتی در شبکه خود ، و آن را در تماس های دولت آمریکا برای بودجه اضافی برای R&D اعتبار مالیاتی برای تشویق سرمایه گذاری های عظیم ایجاد یک طیف ملی سیاست ها و مشوق های مالی برای تشویق بخش دولتی و خصوصی تصویب.

آن را جسورانه رویایی و بلند پروازانه — دقیقا مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن شش-صفحه سند است.

“اگر ایالات متحده برای اطمینان از رهبری آن ما نیاز به عمل در حال حاضر” میلر گفت: روندهای دیجیتال.

ما در حال حاضر یک مدل موفق ما می توانیم تکیه بر: هنگامی که ناسا mothballed شاتل فضایی و رها تلاش خود را برای ساخت یک جایگزین سازمان فضایی راه اندازی یک مکان عمومی/بخش خصوصی همکاری برای ساخت یک وسیله نقلیه جایگزین. آن را شامل یک سری از کمک های مالی با نقاط عطف که باز بزرگتر کمک های مالی و کمک SpaceX بوئینگ آبی ریشه و انواع شرکت های دیگر با موفقیت ساخت موشک جدید کشتی. SpaceX قصد دارد برای راه اندازی یک فضاپیما با فضانوردان برای اولین بار هفته آینده به لطف این سری از کمک های مالی و مشوق.

Nawrocki تاکید کرد که مدل های مانند چین — عظیم سرمایه گذاری دولت و یا از بالا به پایین رهبری نیست راه رو به جلو. به خصوص در یک بازار آزاد اقتصادی مانند ایالات متحده است. “این مهم است که صنعت و دولت بود در جدول. من نمی دانم که امروز وجود دارد,” او گفت:. و پاسخ این است که به سادگی به پرتاب پول در مشکل در قالب کمک های مالی و یا R&D. برنامه این است که رهبری شجاعانه در سراسر آرایه گسترده ای از جبهه. فقط به عنوان در ایالات متحده هنگامی که چراغ در مسابقه فضایی ما می تواند در تکنولوژی ATIS استدلال می کند.

“این است که ایالات متحده استراتژی ملی و قصد خود را نه فقط به مبارزه با چین آن را برای انتقال رهبری ایالات متحده در سطح جهانی” میلر گفت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im