قبل از سفارش هشت Final Fantasy VII چند ضلعی مجسمه | $64 | آمازون

اگر شما نیاز به بیش میز رفقا به پیوستن به شما در روزانه خود را دیجیتال مبارزه با خوب همه چیز را این روزها و همچنین شما اتفاق می افتد به یک مواج Final Fantasy فن—برو جلو و فقط با اضافه کردن این یکی به سبد خرید بدون حتی به دنبال سرعت و به پرداخت.

تبلیغات

در حال حاضر که شما سیرچشم خود را ضربه, طرف, در اینجا چیزی است که شما برنده اید: a $64 جعبه مسکن هشت Final Fantasy VII چند ضلعی مجسمه!

این یک “کور جعبه” در آن وجود دارد که هشت نفر از این مجسمه های شناور در اطراف و شما تضمین شده نیست به نمره همه در یک بروید. در واقع شما می خواهید تصویب نسخه خود را از چارلی و کارخانه شکلات سازی را طلایی بلیط نژاد به عنوان مشروبی که بدرقه نوشابه مدل است که گفته می شود بسیار نادر است. (اما دوبارهمتحد نیست این همه در مورد ابر و Sephiroth? همه چیز نیست?)

تبلیغات

این عروسک به تیز و زاویه ای زیبایی به افتخار این بازی در اوایل دوران سبک, و آنها قطعا ایستادگی کردن در میان بیشتر واقع بینانه renditions مورد علاقه خود را پلاستیک شخصیت در حال حاضر سیل میز کار خود را.

شرکت Square Enix است که با هدف به این حمل در سپتامبر 1 که کاملا یک راه دور اما آمازون شارژ نمی کند تا زمانی که کشتی مورد و شما باید مقدار زیادی از زمان برای خودتان صحبت از آن اگر شما مانند گیب و احتمالا نمی تواند متناسب با هر یک از این خرده ریز را به بازی خود را حرم.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de