If plants can absorb nanoplastics through their roots, scientists worry what these plastic coverings may be doing to our food supply.

اگر گیاهان می تواند جذب nanoplastics از طریق ریشه های خود را, دانشمندان نگران چه این پوشش پلاستیکی انجام شود ممکن است به ما عرضه مواد غذایی.
عکس: یان شرایبر (گتی)

هیچ چیز به نظر می رسد امن از مدتها از پلاستیک این روزها. نه پارک های ملینه اقیانوس, و با توجه به یافته های جدید نیست حتی گیاهان. این مطالعهمنتشر شده در طبیعت فناوری نانو در دوشنبه دریافتند که گیاهان می تواند جذب کوله بیت های پلاستیکی از طریق ریشه های خود را. این نشان می دهد که گسترده راه هایی که پلاستیک می تواند تاثیر جهان طبیعی است.

تبلیغات

این گروه از محققان در نگاه توانایی گیاهان برای جذب پلاستیکی در یک آزمایشگاه تنظیم. آنها به طور مستقیم در معرض آرابيدوپسيس تاليانا—علف هرز می رود که توسط تاله شاهی—به پلاستیک کوچکتر از 100 نانومتر. برای بافت یک ورق کاغذ است 100,000 نانومتر ضخامت بنابراین ما در حال صحبت کردن بسیار کوچک قطعات پلاستیکی. این تیم از محققان مورد بررسی تا چه حد پلاستیک در سفر به گیاهان و همچنین تاثیر آن در گیاه, زیست شناسی و ژنتیک است.

تبلیغات

برای مطالعه این گیاه دانشمندان بزرگ تاله شاهی در خاک خاک و آگار بر اساس متوسط خاک است که مشابه مواد مغذی به خاک اجازه داده است که آنها را به راحتی مطالعه ریشه به دلیل جدا کردن آنها می تواند باعث آسیب هنگامی که آنها در خاک به طور منظم. در هر محیط گیاهان در معرض مقادیر مختلفی از nanoplastic از جمله 10 و 50 و 100 قسمت در میلیون نیز به عنوان گروه کنترل با پلاستیک. آنها اجازه رشد گیاهان در این سطح خاک به مدت 10 روز در یک اتاقک رشد گرم به حدود 72 درجه فارنهایت (22 درجه سانتیگراد) قبل از مصرف یک نگاه.

“نویسندگان در زمان به حساب غلظت microplastics اندازه گیری [در] خاک” قمر Stapleton, استادیار فارماکولوژی و سم شناسی در راتگرز است که مورد مطالعه قرار nanoplastics اما نه به عنوان بخشی از این مطالعه نوشت: در یک ایمیل به Earther. “این دوز برای آزمایشگاه آزمایشات تنها اما نشان دهنده غلظت که در محیط زیست است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

نتیجه نشان می دهد که از آنجا که این ذرات آنقدر کوچک هستند آنها قادر به نفوذ به بافت ریشه های که در آن آنها به نظر می رسد برای جلوگیری از ریشه از درستی جذب آب است. نویسندگان همچنین نشانه هایی که nanoplastics شد جلوگیری از این گیاهان از رشد درست و آسیب رساندن به توسعه نهال.

آن را به همه بدتر این تیم معتقد است که پلاستیکی بود و در واقع تغییر ژنتیکی: این توالی RNA آنها شاهد نشان می دهد که nanoplastics ممکن است صدمه زدن به گیاه توانایی مقاومت در برابر بیماری است. Tاو بخشی نیاز به تجزیه و تحلیل بیشتر حال و tاو در تیم است و در حال حاضر مشغول به کار در یک مطالعه جداگانه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اثرات ژنتیکی.

تبلیغات

این یافته ها در مورد دلیل ما با خوردن گیاهان است. در حالی که thale شاهی خوراکی استاین نگرانی واقعی است که در مورد آنچه اتفاق می افتد در مزارع که در آن زمینه ممکن است حفاظت شده با پوشش های پلاستیکی. باید قطعات کوچک پلاستیکی قطعه از هر گونه بزرگتر پلاستیک جسم آنها ممکن است زمین مناسب بر روی خاک استفاده می شود به رشد مواد غذایی ما است. بنابراین شاید یک ورق های پلاستیکی نیست در واقع حفاظت از محصولات زراعی ، Even مزارع که استفاده نمی پلاستیک پوشش می تواند محصولات خود را در خطر آلودگی پلاستیکی. Recent پژوهش به دنبال در پارک های ملی پیدا کرده است که پلاستیک حمل و نقل می تواند صدها کیلومتر با وزش نسیم ملایم وزش باد باران پشتیبان گیری از تحقیقات مشابه در microplastic حمل و نقل.

“زمینی گیاهان فرم پایه بسیاری از زنجیره های غذایی” co-نویسنده شیان-ژنگ یوان, یک استاد علوم و مهندسی محیط زیست در دانشگاه شاندونگ جینان چین نوشت: در یک ایمیل به Earther. “از این رو nanoplastic تجمع در گیاهان ممکن است پیامدهای دیگر سطوح غذايی که مطرح می تواند یک خطر بالقوه برای مواد غذایی عملکرد و کیفیت و ایمنی است.”

تبلیغات

در حالی که برخی از تحقیقات به بررسی عواقب ناشی از nanoplastics در گیاهان آبزی این مقاله برای اولین بار به پیدا کردن شواهدی وجود دارد که nanoplastics نیز تاثیر می گذارد زمینی گیاهان. این تیم با استفاده از تاله شاهی در بررسی آن به دلیل آن را یک “محبوب ترین ها مدل ارگانیسم” در هنگام تحصیل در رشته گیاه شناسی و ژنتیک یوان گفت. این اولین کارخانه خود را تعیین توالی ژنوم و معمولا استفاده می شود در مطالعات مانند این.

این آزمایشگاه مبتنی بر رویکرد تیم اجازه برای یادگیری در مورد اثرات مستقیم از nanoplastics در گیاهان, اما آن هم نه به طور مستقیم قابل استفاده برای گیاهان و پلاستیک در طبیعت به دلیل پلاستیکی که شناور حمل و نقل در جو و سپرده در خاک را نمی توان به عنوان “بکر” به چه تیم های مورد استفاده در تجزیه و تحلیل خود را. در خارج از منزل پلاستیک شکسته شده توسط مواد شیمیایی و آب و هوا تغییر خود فیزیکی و ترکیب شیمیایی. بسته به اینکه چگونه آنها را تغییر دهید این اثرات می تواند متفاوت در گیاهان در خارج از آزمایشگاه تنظیم.

تبلیغات

این مقاله جدید ایجاد یک بنیان قوی برای تحقیقات آینده در این منطقه است. استاپلتون حدس این مطالعه ممکن است نشان می دهد که nanoplastic جذب می تواند اتفاق می افتد در یک مقیاس جهانی به داده های اخیر تحقیقات پیدا کردن که microplastics سفر از طریق اتمسفر باد.

این اثرات در افراد هنوز ناشناخته هستند اما یافته از سال گذشته نشان می دهد ماre خوردن یک کارت اعتباری-ارزش microplastic به طور متوسط در هر هفته. نگرانی برای ایمنی مواد غذایی واقعی هستند. تنها راه برای کاهش قرار گرفتن در معرض برای جهان به کاهش استفاده از پلاستیک در وهله اول.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im