This time: even *younger* Jack Sparrow.

این بار: حتی * * * * جوان* جک اسپارو.
تصویر: دیزنی

صبح اخلال گراناگر اخبار در مورد فیلم های آینده و تلویزیون شما قرار نیست به می دانم که شما پیدا کردن آن را در اینجا.

Netflix است که رسما به رفتن به جلو با آن superheroic وسیله نقلیه برای Dwayne Johnson و امیلی بلانت. Jordan Vogt-Roberts در ادامه به سهم بیشتر از مفاهیم است که Metal Gear Solid فیلم او واقعا می خواهد به. Agents of SHIELD نشان می دهد برخی از مرموز تر ریخته گری برای فصل نهایی خود را. به علاوه آنچه که CW-DC Universe گرداند…در نهایت. بازی در حال حاضر!

تبلیغات

Illustration for article titled iPirates of the Caribbeans /iJerry Bruckheimer Still Wont Say if Johnny Depp Will Return

جایی که من پایان

THR گزارش Sophia Takal (سیاه و سفید کریسمس) است که متصل به طور مستقیم علمی تخیلی, هیجان انگیز که در آن من پایان برای Netflix بکشد. بر اساس یک اسکریپت توسط عمران زیدی داستان “مجموعه در یک جهان که در آن خاطرات خود را و زندگی را می توان ذخیره و آپلود به کامپیوتر و دوباره در مورد خود را نابهنگام” و زیر “یک شوهر که بازگشت از مرگ مشکوک او محبت همسر درگیر شده اند ممکن است در مرگ او. او باید کشف حقیقت قبل از آن خیلی دیر است.”

تبلیغات


دزدان دریایی کارائیب 6

در گفتگو با برخورد, Jerry Bruckheimer را نه تایید و نه انکار, جانی دپ دخالت در دزدان دریایی کارائیب 6.

یکی از ما در حال توسعه در حال حاضر ما مطمئن هستیم که کاملا چه جانی نقش در حال رفتن به. بنابراین ما قصد داریم برای دیدن.


توپ های زنجیره ای

با توجه به THRNetflix بکشد به دست آورد ابرقهرمان رابطه کمدی توپ و زنجیره ای با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت.

تبلیغات


Metal Gear Solid

Jordan Vogt-Roberts مشترک بیشتر از Metal Gear Solid مفهوم هنر در توییتر.

تبلیغات


Scoob!

کیر, Dastardly معرفی خود در آخرین کلیپ از Scoob.


Agents of SHIELD

Never Have I Ever‘s دانیل بارنت تایید شده است به نظر می رسد در فصل نهایی از Agents of SHIELD. هیچ جزئیات در شخصیت خود را در دسترس هستند در این زمان.

تبلیغات

مارول نیز منتشر شد یک تریلر جدید برای فصل هفت.

تبلیغات


باتلاق چیز

Mark Pedowitz تایید به خبرنگاران بیش از یک کنفرانس تلفنی که CW است نه دستور دوم فصل باتلاق چیز.

در حال حاضر آن را فقط یک فصل است. من نمی دانم اگر آن را به عقب خواهد آمد. بدیهی است که خواهد بود یک بحث برای برادران وارنر و CW. اما در این زمان باتلاق چیزی است که فقط قسمت ما.

تبلیغات

[کتاب طنز]

تبلیغات


Ringworld

با توجه به برخورد, Thor: The Dark World مدیر Alan Taylor خواهد راس خلبان قسمت از Akiva Goldsman را Ringworld سریال های تلویزیونی.

تبلیغات


دو جمله داستان های ترسناک

خونین-منزجر کننده گزارش فصل دوم از دو جمله داستان های ترسناک هوا خواهد CW شنبه شب در “سه ماهه چهارم” از سال 2020 است.

تبلیغات


قاره

چاد Stahleski مورد بحث نیت خود را برای John Wick مجموعه تلویزیونی در مصاحبه اخیر خود با Fandom.

زاویه آنها در حال کار بر روی قاره تلویزیون نشان می دهد در حال حاضر دیدگاه های مختلف در تمام جهان آن را در آینده در آن از شخصیت های مختلف از ديدگاه و چه وسعت جهان است. در حالی که در جان فتیله من پس از یک دوره زمانی که تقریبا فقط یک روز در زندگی یک مرد, [برای] کسانی که همه چیز مارپیچی خارج از کنترل است که ما John Wick داستان. زاویه است که دیگر تولید کنندگان و نویسندگان در تلویزیون نشان می دهد در حال آمدن است از یک جدول زمانی مختلف ساختار و چشم انداز بسیار متفاوت از شخصیت. در مورد چقدر عمیق جهان می رود و نه فقط بازی assassins اما همه چیز در آن گنجانده شده است.

و بسیاری از داستان منشاء برخی از شخصیت شما در فتیله. پس از آن برخی از چیزهای بسیار جالب است, آن را بسیار جالب را در Wick جهانی که من فکر می کنم آن را بسیار سرد است. اما نمی توان آن را از John Wick چشم انداز. نه این که John Wick نمی تواند با آن درگیر آن نه تنها از منظر او.

تبلیغات


CW دانه

CW دانه است بحث بیشتر انیمیشن, پروژه با DC با توجه به ریک هاسکینس رئیس جمهور از جریان و رئیس برندسازی در CW.

ما برای پروژه های CW دانه با DC انیمیشن. ما یک بعدی Deathstroke, رفتن به بالا در CW بذر در چند ماه آینده. ما قطعا در بحث و گفتگو با آنها را به انجام دو بیشتر برای سال آینده. کاملا انیمیشن بخشی از DNA ما در CW دانه.

تبلیغات

[کتاب طنز]


Supernatural

با توجه به Mark Pedowitz تنها دو قسمت نهایی از مافوق طبیعی باقی می ماند به فیلم برداری می شود.

ما در حال حاضر پنج قسمت در می توانید. جارد [Padalecki] و جنسن [Ackles] را به عنوان به زودی به عنوان آنها قادر به پایان دادن به دو قسمت. ما امیدواریم که که آنها را قادر به شروع به تیراندازی مدتی در اواخر تابستان و یا پاییز. و اگر نه ما خواهد شد و سپس تبدیل به انعطاف پذیر و تنظیم مجدد ما برنامه ریزی می کند.

تبلیغات

[خونین-منزجر کننده]


افسانه ها از فردا

یک مقام رسمی خلاصه داستان برای فصل ششم افسانه فردا نشان می دهد Waverider خدمه را در بیگانگان فضایی روی خوش سابق abductee و زری و Behrad تبدیل به طور منظم سری به طور همزمان.

صرف داشتن در فصل گذشته در تلاش برای پیگیری کردن برچسبها از سرنوشت در را پشت خود کشته رفقای افسانه در حال حاضر باید ذخیره تاریخچه از یک دشمن مثل هیچ کدام آنها مواجه می شوند در گذشته و یا آینده است. شرکت سرداران زمان-کشتی Waverider سارا لنس (Caity Lotz) و آوا شارپ (Jes Macallan) پرداخته اند با هیولا, ناهنجاری های زمان و اخیرا خائنانی از جهنم اما در این فصل آنها را به صورت چیزی حتی بیشتر به چالش کشیدن و عجیب و غریب … بیگانگان فضایی! پس از یکی از خود را ربوده شده است توسط یک ظالم بیگانه این ماموریت جدید شخصی می شود. آن را بیش از قدرت ترکیبی از یک جادوگر تاریک جان کنستانتین (Matt Ryan); یک نیمه اصلاح عمدا ایجاد حریق میک روری (Dominic Purcell); مورخ است که تبدیل به فولاد Nate بولتون (Nick Zano); و یک برادر-خواهر باد-توتم-دارای حق اعمال duo, Zara Tarazi (طلا Ashe) و Behrad Tarazi (شایان Sobhian) برای نجات جهان برای ششمین بار. آنها باید استخدام جدید افسانه یک زن که توسط بیگانگان ربوده شد زمانی که او یک کودک بود و ظاهرا آغشته با قدرت کمک خواهد کرد که تیم خود را شکست بین کهکشانی دشمنان. یا که یا او فقط دیوانه… بر اساس شخصیت های DC DC افسانه فردا از Bonanza Productions, Inc. در ارتباط با Berlanti Productions شرکت برادران وارنر تلویزیون با اجرایی تولید Greg Berlanti (فلش فلش Supergirl), Phil Klemmer (فردا مردم چاک), Grainne Godfree (فلش), کتو Shimizu (Arrow), جیمز ایگن (Ash vs Evil Dead Hellcats) و سارا Schechter (فلش فلش).

تبلیغات

[کتاب طنز]

در ضمن چارلی “تلاش می کند برای محافظت از افسانه ها توسط پراکندگی آنها در مختلف تلویزیون را نشان می دهد” در خلاصه داستان “در یکی از, که در آن ما در حال به دام افتاده در تلویزیون” پخش مارس 26.

شکستن رایگان – پس از چارلی (Maisie Richardson-فروشندگان) آیا این یکی از چیزهایی است که می رود در برابر طبیعت او را وقتی که می آید به خواهر او تلاش می کند برای محافظت از افسانه ها توسط پراکندگی آنها در مختلف تلویزیون را نشان می دهد. البته در افسانه سبک برخی نمی تواند فقط نادان و خوشحال اما راهی برای پایان دادن به messing با سیستم. Caity Lotz, Jes Macallan, Dominic Purcell, Nick Zano, طلا Ashe, اولیویا سوآن و مت رایان همچنین ستاره. Marc Guggenheim, کارگردانی این قسمت نوشته شده توسط Grainne Godfree & جیمز ایگن. اصلی airdate 5/26/2020.

تبلیغات

[Spoiler تلویزیون]


فلش

رسمی خلاصه داستان برای هفتمین فصل از فلش وعده بری به ارمغان بیاورد آینه استاد به عدالت…تنها به “رها کردن حتی قوی تر و ویرانگر تهدید مرکزی شهر است.” Dammit بری!

بری آلن (Grant Gustin) زندگی یک زندگی عادی به عنوان یک همیشه دیر C. S. I. در اداره پلیس شهر مرکزی. بری زندگی برای همیشه تغییر زمانی که S. T. A. R. Labs شتاب دهنده ذرات منفجر شد, ایجاد یک تاریک-ماده طوفان رعد و برق که زده بری, اهدای او با superspeed و او را به سریعترین مرد زنده — فلش. پس از یک خطر ناک cliffhanger فصل گذشته که دیدم آینه های جدید کارشناسی ارشد (افرات Dor) پیروز و هنوز هم در بزرگ در مرکز شهر فلش باید دوباره به منظور متوقف کردن او و پیدا کردن یک راه برای ایجاد ارتباط با او از دست رفته, همسر, Iris West-آلن (Candice Patton).

با کمک از بقیه تیم های فلش که شامل ابرقهرمانان Caitlin Snow (Danielle Panabaker), Cisco Ramon (Carlos Valdes), رالف Dibny (هارتلی Sawyer) و نش چاه (Tom Cavanagh) و همچنین فلش را خوانده پدر جو غرب (Jesse L. Martin) متا-وکیل Cecile هورتون (دانیل نیکلت) سخت توله خبرنگار Allegra گارسیا (Kayla کامپتون) و درخشان tech-nerd چستر P. Runk (برندن McKnight)…فلش در نهایت شکست آینه استاد. اما در انجام این کار او را نیز از بند باز کردن حتی قوی تر و ویرانگر تهدید در Central شهرستان: یکی که تهدید به پاره تیم خود را—و ازدواج—از هم جدا.

تبلیغات

[کتاب طنز]


نانسی درو

نانسی درو را حل میکند “مستقل مورد” و “جدید عاشقانه و احساسی سفر از خود اختراع مجدد” در حالی که آشتی با دو پدران در خلاصه داستان رسمی برای فصل دو.

فصل دو از نانسی درو شرح زیر است افسانه ای, نوجوانان کارآگاه او به عنوان حل رمز و راز – هر دو در خاک ریشه دوانده و فوقالعاده – در خالی از سکنه شهر از نعل اسب خلیج مین. نانسی (کندی McMann) منجر به یک آیفون تیم بعید دوستان: جورج فن (لی Lewis) که نهان میراث ظهور خواهد کرد و از طریق برخورد با ماوراء الطبیعه; Bess ماروین (Maddison Jaizani) یک هنرمند باهم و اری برنده زن با چند بانوی تحسین; ند “نیک” نیکرسون (Tunji Kasim) نانسی سابق و جورج پسر یک مکانیک با استعداد غم انگیز گذشته و فلسفی ادم آس (Alex ساکسون) که در کامپیوتر-مهارت های هک را ناشی از راز مشکلات است که به زودی خواهد شد در معرض. در یک فصل به خود جلب کرد خدمه کمک نانسی کشف خیره کننده حقیقت است که لوسی و سمور شبح که می خواهم فراموش نشدنی او در تمام فصل او بود مادر بیولوژیکی و زیستی پدر فاسد میلیاردر Ryan هادسون (Riley Smith). فصل دو مستقیم وانت از فصل یک, پس از آن خواهد span پاییز 2019 در طول نانسی فاصله سال قبل از دانشگاه. رایان تلاش خواهد کرد برای نجات خود از طریق جعل یک پدر و دختر پیوند با نانسی در حالی که نسب او یک راز از بقیه قدرتمند خود را خانواده. نانسی نیز خواهد پیدا کردن یک راه رو به جلو با او خوانده پدر کارسون به خود جلب کرد (Scott Wolf) با تبدیل شدن به یک محقق برای خود قانونی عمل. ماجراهای او را به خود جلب کرد خدمه مستقل موارد جدید عاشقانه و احساسی سفر از اختراع مجدد خود به عنوان نانسی تلاش می کند به حرکت با هر دو پدر و مادر بیولوژیکی و مردی که او را – اما ترکیب فتنه و تهدید از خانواده هادسون در نهایت نیروی خود را به زندگی تغییر انتخاب بین دو پدران است. نانسی درو یک تولید CBS Television Studios در ارتباط با Fake Empire با اجرایی تولید Arsen لاندو (جادوگران), ملیندا هسو تیلور (استعداد, The Vampire Diaries), Josh Schwartz (شایعات بی اساس دختر سلسله دختران فراری), Stephanie Savage (شایعات بی اساس دختر سلسله دختران فراری) و کتابداری و اطلاع رسانی Rowinski (سلسله فراری).

تبلیغات

[کتاب طنز]


مفتون

“مگی به دنبال او جاه طلبی های حرفه ای, میسی, بازگشت به او علم ریشه و مل فعالیت است پرسیده” در خلاصه داستان رسمی برای مفتون‘s فصل سوم.

در پایان فصل دو مفتون و آنهایی که دنیای جادویی خود را در پیدا کردن برخی از خطر به عنوان جولیان تأیید به عمه Vivienne که “هر آنچه در آن طول می کشد” او خواهد او را Macy (مادلین Mantock). در ضمن هری (Rupert Evans) و macy’s تازه سمان عاشقانه آویزان در تعادل پس از هری پرسید مگی (Sarah Jeffery) به استفاده از قدرت جدید برای تغییر احساسات خود را برای او ، با مل (Melonie Diaz) رابطه با روبی در بن بست خواهد مل همیشه پیدا کردن عشق واقعی ؟ و تخریب خواهری اجتناب ناپذیر خواهد شد و یا مفتون آنهایی که تسخیر فاتح? پاسخ به این پرسش گشوده خواهد شد در فصل سه و نمودار کل سفر جدید برای مفتون آنهایی که مگی به دنبال او جاه طلبی های حرفه ای, میسی, بازگشت به او علم ریشه و مل فعالیت پرسیده است. بر اساس سری اصلی مفتون است از CBS Television Studios در ارتباط با انتشار مطالب با اجرایی تولید لیز کروگر (“رستگاری”), Craig Shapiro (“رستگاری”), استوارت گیلارد, Jeffrey Lieber (“NCIS: New Orleans”) جسیکا اوتول (“Jane The Virgin”) امی Rardin (“Jane The Virgin”), Jennie Snyder Urman (“Jane The Virgin”) بن سیلورمن (“دفتر”), Brad Silberling (“Jane The Virgin”) و هوارد اونز (“شما در مقابل وحشی”).

تبلیغات

[کتاب طنز]


100

امید مرموز گذشته نازل شده است در خلاصه داستان به صورت “باغ مه 27 قسمت از 100.

اکو (Tasya Teles) و گابریل (Chuku Modu) اطلاعات بیشتر در مورد امید (شلبی Flannery) و گذشته مرموز. Eliza Taylor, Bob Morley, ماری Avgeropuolos Lindsey Morgan, Richard Harmon, Shannon Kook و JR Bourne همچنین ستاره. دین سفید به کارگردانی اپیزود نوشته شده توسط Jeff Vlaming (#703). اصلی airdate 5/27/2020.

تبلیغات

[KSiteTV]


Penny Dreadful: شهر فرشتگان

تحقیقات در حال انجام است در خلاصه داستان به صورت “چگونه از آن است که با برادران ششمین قسمت از Penny Dreadful: شهر فرشتگان.

Tiago و لوئیس بازجویی دیگو به دنبال یک اعتراف در حالی که لوئیس حواس Tiago پنهان کردن چیزی از او. آدلاید هشدار مولی در مورد خواسته های شخصی به خطر انداختن معبد آینده. تاونسند می آموزد از کورت تعجب آور گذشته است. پیتر صنایع دستی چشمگیر سازد تصمیم گیری در مورد ازدواج او با لیندا. ماریا آهنگ متئو و پنجه نرم می کند با او به خانه آمده است.

تبلیغات

[Spoiler تلویزیون]


JJ Villard پری قصه

در نهایت گلدیلاک (لیندا بلر) مناقصه adieu به مادرش (Sheryl Lee) در یک کلیپ از قسمت این هفته از JJ Villard داستان پری.


بنر هنر جیم کوک.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im