Philips Hue یکی از اصلی هوشمند روشنایی شرکت های شناخته شده برای طیف گسترده ای از محصولات از استاندارد A19 لامپ برای سرگرمی-تمرکز لوازم جانبی مانند Philips Hue بازی. امروز این شرکت اعلام کرد که جدید اضافه شده به صف خود را.

Philips’ جدید رنگ سفید A21 لامپ دارای یک خروجی 1600 لومن و یا معادل یک لامپ 100W. آن است که Philips Hue درخشان لامپ در عین حال و به طور کامل می تواند روشن ترین فضاهای. این شهر همچنین دارای بی سیم کاهنده بنابراین شما می توانید تنظیم روشنایی و تغییر از ابزار روشنایی روشنایی خلق و خوی با لمس یک دکمه. فیلیپس رنگ سفید A21 لامپ در حال برنامه ریزی برای در دسترس خواهد بود در پایان ماه جولای و یک برچسب قیمت $20.

این Lightstrip به علاوه ایجاد شده در بنیاد گذاشته شده توسط قبلی نوار نور و اجازه می دهد تا شما را به محل آن را تقریبا در هر نقطه در صفحه اصلی. نور نوار را می توان برش را به تناسب فضا و بخش های دیگر را می توان مورد استفاده مجدد بعد. این Lightstrip Plus در دسترس خواهد بود در این هفته در هدف قرار دادن و بعد از این تابستان در دیگر خرده فروشان 80 دلار با 1 متر پسوند رفتن برای اضافی $25.

آخرین علاوه بر ارتقا به Philips Hue بلوم یک لامپ جدول با مقدار زیادی از سبک. رنگ شکوفه در دسترس است در پایان سفید و خروجی تا 500 lumens. درجه حرارت رنگ را می توان تنظیم از گرم (حدود 2000K) به سرد (6500 K). رنگ شکوفه یک لامپ کوچک است که مناسب برای استفاده در فضاهای کوچک اما آن را صرفا محدود به نور سفید. رنگ شکوفه می توانید خروجی همه از میلیون ها رنگ که دیگر رنگ محصولات می توانید. آن را فراهم می کند و غیر مستقیم نور است که حق را در خانه در اتاق خواب و یا بر روی میز کنار در اتاق ناهار خوری.

هر چند این شرکت به اتهام حق بیمه برای آن هوشمند روشنایی هزینه شده است که اغلب کمتر از دیگر بالا پایان رقبا.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im