خرید رپورتاژ

Philips Hue Lightstrip

Philips

به نظر می رسد مانند فیلیپس در حال کار بر روی برخی از عرضه های جدید برای رنگ آن محدوده است. وب سایت آلمانی HueBlog به دست آمده است برخی از درز تصاویر و مشخصات نشان می دهد که آینده Lightstrip به علاوه در جزئیات به علاوه یک به روز رسانی به رنگ شکوفه که شما را به برخی از آن تطبیق پذیری فوق العاده.

اول تا Lightstrip به علاوه. OG مدل شده است لگد زدن در اطراف از سال 2013 است و دیده می شود یک زن و شوهر از تجدید نظر پس از, اما آینده نظام است خبر خوب برای رنگ طرفداران هستند که در مورد انعطاف پذیری. غذای آماده کلیدی در اینجا این است که نوار دیگر خواهد بود متصل به کنترلر معنی تولید کنندگان شخص ثالث می تواند از این فرصت برای تولید مربوط متوسط قطعات. همچنین به نظر می رسد مانند فیلیپس معرفی یک اتصال ابزار که به شما اجازه اتصال مجدد قطعات برش برای حداکثر سفارشی. به عنوان HueBlog یادداشت, اما, شما نیاز به به روز نسل Lightstrip به استفاده از این.

Philips Hue Lightstrip Plus

hueblog.de

بر روی شکوفه در ضمن یک آینده تجدید معنی خواهد بود که این دستگاه را تا حد زیادی همان نگاه از خارج خواهد شد اما در حال حاضر مشتری جلب کردن یک دسته از ویژگی های تغییرات در زیر هود. مدل قبلی آمد با حداکثر روشنایی 120 لومن — این شده است ضربه تا 500 (فقط خجالتی از نسل دوم این رنگ بروید و آن 520 لومن). و در نهایت شکوفه گرفتن پشتیبانی از بلوتوث. این باز خواهد شد تا به روشنایی تازه که شاید نمی خواهید به گرفتار در پل (در عین حال) و ترجیح می دهند برای کنترل روشنایی خود را با تلفن خود را به جای.

هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که هر دو محصول راه اندازی خواهد شد و نه آنچه که قیمت های خود را خواهد شد اما این در حالی است پس از فیلیپس به هر دو دستگاه هر نوع معنی دار refresh بنابراین انتظار می رود آنها را هر چه زودتر به جای بعد.

در این مقاله: فیلیپس رنگ Lightstrip شکوفه, خلق و خوی, برنامه, بلوتوث, به روز رسانی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de