سونی ZV-1 بود نه یک اتفاق. Vloggers مصرف بیش از تولید کنندگان دوربین هستند و برای رسیدن به این بازار جدید است.

پاناسونیک شارژ به vlogging بازی چهار شنبه, ژوئن 24, با جدید Lumix G100 جمع و جور دوربین بدون آینه ساخته شده برای مدرن خالق محتوا. مانند به تازگی معرفی شده سونی ZV-1 G100 شامل تعدادی از ویژگی های به طور خاص برای تو رفتگی در دیوار vlogger بازار است. اما در جایی که ZV-1 در اصل یک نقطه و ساقه G100 بخشی از چهار سوم میکرو سیستم کامل با یک بزرگتر 20-سنسور مگاپیکسلی و لنزهای قابل تعویض.

با شروع در $750 برای پایه کیت G100 سطح ورود دوربین از نظر قیمت اما همراه با برخی از ویژگی های ما می خواهم انتظار برای دیدن در مدل بالاتر پایان. این شامل 3.68 میلیون نقطه منظره یاب الکترونیکی است که همچنین 2.8 بار روشن تر از EVF در Lumix G90 با توجه به پاناسونیک. متغیر زاویه صفحه نمایش لمسی نیز جدید شامل 1.84 میلیون پیکسل و 1.4 برابر روشنایی G90 صفحه نمایش.

اما به وضوح دیدن آنچه که شما در حال عکسبرداری است که تنها نیمی از نبرد — به وضوح از شنیدن آن است که اغلب حتی بیشتر مهم است. این G100 شامل یک سه میکروفون سیستم است که با استفاده از نوکیا OZO پردازش های صوتی برای چه باید بسیار بهبود کیفیت صدا در مقایسه با یک استاندارد ساخته شده است در میکروفون. فعال لغو سر و صدا اجازه می دهد تا دوربین به فیلتر کردن ناخواسته صدا و میکروفون آرایه حتی می توانید آن را تغییر می دهد الگوی وانت در زمان واقعی به “آهنگ” یک موضوع در سراسر قاب جهت استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط چهره-تشخیص سیستم فوکوس خودکار. یک جک 3.5 mm جک میکروفون همچنین اجازه می دهد تا به صورت صوتی خارجی, اگر چه یک جک هدفون از دست رفته است.

پاناسونیک می گوید: این تصفیه آن از عمق میدان وضوح (DFD) فوکوس اتوماتیک الگوریتم به هر دو سریع تر و به شکار کمتر است. طولانی دلخوری دیگر پاناسونیک دوربین های Lumix GH5, DFD, فوکوس خودکار اغلب شکار را به عقب و جلو در حالی که فیلمبرداری — نه به اندازه کافی به سوژه خارج از فوکوس, اما به اندازه کافی به علت ظریف اما منحرف تغییرات در پس زمینه. رفع این مسئله به احتمال زیاد یک چالش کلیدی در طراحی یک دوربین برای vloggers و پاناسونیک هرزه توضیح داد G100 می “یک گام مهم رو به جلو” در فوکوس اتوماتیک.

تثبیت کننده تصویر است یکی دیگر از منطقه که در آن Panasonic سرمایه گذاری تلاش بسیار است. بیش از حد کوچک برای یک سنتی sensor-shift تثبیت gimbal این G100 — که وزن آن فقط 410 گرم با لنز کیت متصل — به جای متکی به تثبیت کننده تصویر الکترونیکی (EIS). اگر چه آن را نمی مطابقت عملکرد پنج محور sensor-shift ثبات در دوربین مانند GH5 های EIS با استفاده از الگوریتم های که کشیده شد از کسانی که سیستم های فیزیکی. به ویژه هنگامی که در ترکیب با تثبیت نوری لنز عملکرد باید نزدیک به یک فیزیکی پنج محور, سیستم, با این نکته که تصویری خواهد بود نابود و لگدمال (Panasonic نگفت چقدر).

حتی به عنوان G100 گام به عنوان آسان برای استفاده که ممکن است هنوز هم شامل برخی از ویژگی های پیشرفته است که با تجربه تر تصویری بورس قدردانی خواهد شد. 4K می تواند اسیر در 24 یا 30 فریم در ثانیه و 1080p در تا 120 برای حرکت آهسته. V-Log L, پاناسونیک, تخت, رنگ مشخصات برای حفظ محدوده دینامیکی می آید استاندارد به جای پرداخت می شود و باز به عنوان آن است که در برخی از دوربین های دیگر. قاب راهنماهای نیز شامل تعدادی از جنبه های مختلف نسبت از جمله عمودی 9:16 مربع 1:1 و حتی 2.39:1 عریض.

Lumix G100 در دسترس است با 12-32mm لنز برای $750 یا با لنز و سه پایه گرفتن لوازم جانبی کامل برای راه رفتن و صحبت کردن و یا میز عکس برای 800 دلار است. میله میله به کشتی در پایان ماه جولای مشتریان که قبل از سفارش قبل از اوت 1 را ذخیره کنید $50 در هر دو کیت به همراه یک باتری اضافی و یک شارژر دیواری به صورت رایگان در پرتاب.

دوم vlog-متمرکز دوربین اعلام می شود در کمتر از یک ماه G100 بخشی از یک موج جدید از دوربین برای همراه اول مطالب خالق که نیاز به یک گام از یک گوشی هوشمند بدون پیچیده تر تجربه کاربر از پایان بالاتر دوربین بدون آینه. ما مشتاقانه منتظر تست و انتظار آن را نمی خواهد مشکل در ساخت لیست از بهترین دوربین ها برای vlogging.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de