خرید رپورتاژ

PHILADELPHIA, PA - SEPTEMBER 29: The State Farm esports desk at the Overwatch League Grand Finals at the Wells Fargo Center on September 29, 2019 in Philadelphia, Pennsylvania. (Photo by Hunter Martin/Getty Images)
شکارچی مارتین via Getty Images

زمانی که سرپرستی لیگ بعدی رقابت اصلی شروع می شود در ژوئن 13, آن را به استفاده از همان فرمت به عنوان اخیر آن ممکن است غوغا مسابقات است. تابستان مرحله نهایی مسابقات را لگد کردن با سه هفته از مرحله مقدماتی مسابقات که به اوج رسیدن در دو آخر هفته طولانی مسابقات است که برگزار خواهد شد در روزهای 3 و 5. به عنوان با مه غوغا, دو مسابقات خواهد شد از ویژگی های سرپرستی در لیگ آمریکای شمالی و آسیایی تیم های بازی به صورت جداگانه. اما بلیزارد افزایش سهام. هر دو تورنمنت را از ویژگی های ترکیب $275,000 جایزه استخرهای با قهرمانان از هر منطقه در نظر گرفتن صفحه اصلی $50,000.

بلیزارد همچنین افزایش سرعت قهرمان استخر, از ویژگی های این استودیو معرفی شده برای اضافه کردن تنوع به سرپرستی‘s metagame. حرکت به جلو, لیست قهرمانان تیم نمی خواهد بود قادر به انتخاب در طول مسابقات خود را تغییر خواهد کرد هر دو هفته به جای یکی. با این حال تیم نمی خواهد که به نگرانی در مورد قهرمان استخر در مرحله حذفی مسابقات و یا در هفته منتهی به رقابت اصلی است. در یک پست جداگانه در آن جامعه انجمن های بلیزارد همچنین اعلام کرد این غیرفعال کردن قابلیت “نامحدود” در سرپرستی‘s حالت رقابتی که هر کسی می تواند بازی یک بار آنها بدست حساب خود را به سطح 25.

این جای تعجب نیست برای دیدن Blizzard با چوب مسابقات فرمت. زمانی که این شرکت را تکان داد چیزهایی که تا آخرین ماه آن شاهد بهبود فوری در بینندگان اعداد. به طور متوسط 63,000 بینندگان در هر دقیقه به تماشای مارس غوغا. برای قرار دادن این تعداد در چشم انداز در هفته گذشته لیگ برتر به خود جلب کرد به طور متوسط 31,000 بینندگان. بازگشت رمز قطره از ویژگی های است که اجازه می دهد تا طرفداران به سرپرستی لیگ مضمون در بازی شخصیت پوسته به احتمال زیاد نقش قابل توجهی در افزایش بینندگان اعداد. اما واقعیت این بلیزارد مایل به تغییر همه چیز را نشان می دهد که این شرکت آماده است به چیزهای جدید را امتحان کنید آن را به عنوان تلاش برای به دست آوردن سرپرستی لیگ دوباره در حال رشد. سازمان چهره یک نبرد سخت در برابر تازه واردان مانند Valorant و این نیاز هر لبه آن می توانید برای اقامت مربوطه.

در این مقاله: سرپرستی, تابستان, مرحله نهایی مسابقات, بازی های ویدئویی, کولاک, کولاک, سرگرمی, esports سرپرستی لیگ اکتیویژن بلیزارد, اخبار بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im