خرید رپورتاژ

Twitter on the Opera sidebar

اپرا

آخرین نسخه از Opera به تازگی منتشر شده است و با آن یک راه سریع تر برای شما برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را با جهان به عنوان توییتر در حال حاضر پخته شده را به نوار کناری. شما می توانید دسترسی به خوراک اصلی جستجو و پیام های مستقیم بدون نیاز به باز کردن یک تب جدید و آتش توییتر وب سایت و یا TweetDeck. شما قادر خواهید بود به اضافه کردن آن را از طریق نوار منوی تنظیمات.

اپرا می گوید این اولین مرورگر اصلی شامل بومی توییتر یکپارچه سازی. آن به شرح زیر علاوه بر این از Instagram به نوار کناری و آن را باید اثبات یک بیت از یک صرفه جویی کننده در وقت برای کسانی که استفاده از توییتر و/یا می خواهید به دنبال اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد. این مرورگر همچنین دارای ساخته شده است در دسترسی به مسنجر WhatsApp, Telegram و VKontakte.

Opera 69 تا به برخی از ترفندهای تا آستین خود را. صفحه شروع از ویژگی های جدید ویجت آب و هوا, در حالی که اپرا می گوید آن بهبود یافته بصری tab سعی و فضای کاری.

در این مقاله: opera, توییتر, مرورگر, مرورگر وب, مرورگر اینترنت, رسانه های اجتماعی, socialmedia, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im