اگر شما به دنبال برای یک وسواس به شراب خواری در قرنطینه نگاه هیچ بیشتر: این انیمیشن شاهکار آواتار: آخرین Airbender در نهایت بازگشت به جریان این هفته در Netflix بکشد پس از یک وقفه طولانی.

آواتار: آخرین Airbender

بنابراین اگر همه شما می دانید در مورد حق رای دادن است که فاجعه بار سال 2010 فیلم (اشتباه نشود با 2009 جیمز کامرون فیلم, که هیچ ربطی به با Airbender جهان) در اینجا به همین دلیل در حال حاضر زمان مناسب برای گرفتن قلاب در یکی از بزرگترین متحرک را نشان می دهد تمام زمان.

این انیمیشن نشان می دهد عرضه در Nickelodeon در سال 2005 و به دنبال یک روحیه بالا و تا حدودی مسخره 12 ساله به نام Aang که به معنای واقعی کلمه است که سرنوشت جهان را بر روی شانه های او.

در دنیای آواتار وجود دارد چهار ملت هر کدام اختصاص داده شده به یک عنصر مختلف: زمین و هوا و آب و آتش. هر نسل وجود دارد یک نماد است که می تواند کنترل تمام عناصر در این مورد Aang.

چهار کشور به معنای وجود داشته باشد در تعادل و هماهنگی اما همانطور که ما یاد بگیرند که در قسمت اول Aang گم شده برای 100 سال اتفاق افتاده است.

آتش ملت به قتل رسیده است هر درجه Nomad, از این رو Aang بودن و زمان آخرین Airbender. این یک سنگین مفهوم برای کودکان نشان می دهد اما interweaving از نور و تاریکی لحظه یکی از نشان می دهد fortes. یک آستر فراوانند اما نیز وجود دارد لحظات تنش و ترس و غم و اندوه.

چپ نه تنها یک یتیم اما تنها نماینده از بین رفت فرهنگ Aang عازم تلاش برای شکست ملت آتش و بازگرداندن تعادل است.

در طول سال آواتار برنده جوایز و ستایش برای آن انیمیشن, موسیقی, داستان کمان و شخصیت. که همه سزاوار اما واقعی بهترین دلیل برای اتمام این نمایش برای Appa این کرکی دوستانه آسمان پرواز گاومیش کوهان دار امریکایی.

در تمام جدیت آواتار’s شخصیت ها به ندرت یک توجه داشته باشید از جمله خائنانی. آن را آشکار نسبتا در اما کاملی در فصل 2 قسمت 7, Zuko به تنهایی. وضع اسفناک پناهندگان و سانسور هستند به کاوش در زمین پادشاهی بزرگترین شهرستان, تو بخوان Se در قسمت هایی از شهر دیوار و اسرار است. یکی از موضوعات اصلی نمایش سرنوشت در مقابل انتخاب است که به شدت برجسته در چهارراه سرنوشت. این نادر feat برای یک سری انیمیشن برای رسیدگی به نابرابری امپریالیسم و مبارزات رو به رشد با چنین عیاری در حالی که هنوز مدیریت را نشان می دهد سرگرم کننده و جذاب به اندازه کافی برای هر دو بچه ها و بزرگسالان است.

بازیگران دوست داشتنی و عمیق شخصیت های پوشش یک مقدار شگفت انگیز از زمین در طول دوره نشان می دهد از کتابخانه ها در صحرا به منجمد شهرستانها در نزدیکی قطب شمال است. در همه جا در میان است متنوع و پیچیده و — fair warning — ممکن است الهام بخش برخی از سودای سفر به خارج.

هر چند آواتار جهان داستانی سازندگان آن, Michael Dante DiMartino و Bryan Konietzko درو بر انواع نفوذ از جمله چینی و ژاپنی و Inuit فرهنگ برای ایجاد کشور های مختلف. روش airbending هستند بر اساس های مختلف هنرهای رزمی چینی است.

آن را زیبا و هر نوع آن به علت. ادوین زین بود که معاون رئیس جمهور از رسانه ها اقدام شبکه برای آسیایی آمریکایی ها یک مشاور کمک به اطمینان حاصل شود که نشان می دهد اجتناب حساس تصاویر.

“شما می خواهید برای الهام بدون اختصاص” سر نویسنده هارون Ehasz گفته معاون در سال 2018 است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de