Piglets resting in their sty at the Lower Drayton Farm in the UK.

شمش استراحت در خود sty در پایین دریتن مزرعه در انگلستان است.
عکس: کریستوفر فورلانگ (گتی ایماژ)

Researchers در چین صدایی زنگ بیش از سویه های ویروس آنفلوانزا است که تبدیل شدن به رایج در میان برخی از مزرعه خوک ها—گونه که باید از این پتانسیل به فوران به راحتی انتقال بیماری همه گیر در مردم آنها هشدار می دهند. اما در حالی که این تهدید جدی است و ارزش نگه داشتن یک چشم بر روی آن را یک خطر فوری از عذاب.

تبلیغات

دانشمندان یافته های منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در روز دوشنبه. آنها جزئیات نگران ظهور خاص آنفلوانزا سویه تبدیل شده اند که معمولا انتقال بین مطالعه خوک در چین پس از سال 2016. این گونه است که محققان دوبله G4 به نظر می رسد نتیجه های مختلف ویروس آنفولانزای اختلاط و مبادله ژن در داخل خوک ها به خصوص آنفولانزای مرغی ویروس بومی پرندگان زندگی در آسیا و اروپا است. آنچه باعث می شود آن را ترسناکتر است که G4 ویروس ها نیز به نظر می رسد حاوی ژن دیده می شود در آخرین ویروس است که رفت و همه گیر قبل از covid-19 یک سویه از آنفلوآنزای H1N1 که دور جهان بین سال های 2009 و 2010 و ممکن است به کشته شدن حدود 200 ، 000 نفر در سراسر جهان.

G4 ویروس “باید همه ضروری نشانه های یک نامزد پاندمی ویروس'” محققان نوشت.

تبلیغات

آنفلوانزا ویروس ها مداوم منبع از بیماری های همه گیر به دلیل توانایی خود را به سرعت جهش و گسترش در بین گونه های مختلف. یک ویروس آنفولانزا شروع می شود که در پرندگان مهاجرت می تواند به خوک و سپس منتقل می شود به کارگران مزرعه در امتداد راه برداشتن و یا مرتب کردن ژن هایی که ارائه آنها را تا حد زیادی غیر قابل تشخیص برای سیستم ایمنی بدن ما (به معنی کوچک ایمنی به عفونت در جمعیت عمومی) و به راحتی سرايت بین مردم است. وقتی که بد بخت ترکیبی از عوامل اتفاق می افتد, شما می توانید یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

که باعث می شود این G4 ویروس ها بیشتر از همه نگران کننده است زیرا آنها به نظر می رسد در حال حاضر به بررسی برخی از این مراحل است. اما از همه پتانسیل همه گیر سویه های آنفولانزا نیز اغلب شعله و هرگز جهش به چیزی که می توانید به راحتی بین مردم است. دانشمندان استناد به نتایج آزمایش خون نشان دادن حضور آنتی بادی به G4 ویروس ها در 10 درصد از آزمایش مزرعه خوک کارگران و همچنین 20 درصد از خوک مزرعه کارگران بین سنین 18 تا 35. اما هیچ شواهد ذکر شده است که این ویروس ها ریخته اند را به عموم مردم نشان می دهد که آنها تنها از حیوانات به انسان و انسان به انسان است. در حال حاضر ما نیز هیچ نشانه ای در مورد اینکه آیا عفونت انسان از G4 آنفولانزا باعث بیماری های جدی است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“در واقع این ویروس است که قطعا ارزش تماشای اما هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن می گذرد به علت قریب الوقوع بیماری همه گیر” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا گفت: Gizmodo.

این به این معنا نیست که این یافته ها باید به عنوان رد هیچ چیز به نگرانی در مورد فرض آنها اعتبار توسط دیگر پژوهش است. پتانسیل همه گیر بیماری که جهان را بشدت آموخته در این سال ها در نزدیکی غیر ممکن است برای متوقف کردن یک بار آنها را انتخاب کنید تا بخار و شروع به پخش بین مردم است. بنابراین دانشمندان نیاز به یک سیستم هشدار دهنده است که می تواند شناسایی ممکن است جهان-پوشا پاتوژن قبل از آنها نشان می دهد تا از هیچ جا. که به خصوص کلید برای آنفلوآنزا از آنجا که بر خلاف با covid-19 ما قابلیت ایجاد نسبتا موثر واکسن آنفولانزا در یک زمان کوتاه است که باید با ارائه برخی از حفاظت.

تبلیغات

“آنچه روشن است این است که وجود خواهد داشت دیگر بیماری های همه گیر در آینده و مطالعه است و در عین حال یکی دیگر یادآوری است که تنها مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای محافظت از بهداشت عمومی است که به آماده شدن برای این رمان در حال ظهور ویروس ها هر چه آنها ممکن است. که شامل ویروس آنفلوانزا مانند این یکی نیز به عنوان دیگر برنامه های ناخواسته است که قادر به آلوده کردن انسان ها و ایجاد بیماری” راسموسن گفت.

برای فرد به طور متوسط هر چند این بیماری همه گیر در مقابل ما است که هنوز هم باقی مانده است در حال حاضر خطر است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im