President Donald Trump (left) and Charlie Kirk (right, probably) at Turning Point USA’s Teen Student Action Summit in Washington, DC, on July 23, 2019.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (سمت چپ) و چارلی کرک (سمت راست احتمالا) در نقطه عطف ایالات متحده آمریکا دانشجو اقدام اجلاس سران در واشنگتن دی سی در جولای 23, 2019.
عکس: گتی ایماژ

چارلی کرک رهبر جناح راست سازمان حمایت به نام نقطه عطف ایالات متحده آمریکا و مهمان مکرر در فاکس نیوز با ارسال یک صدای جیر جیر دیروز با یک تکان دهنده ادعا می کنند. کرک ارسال شده عکس نشان دادن کسی که در نیومکزیکو که فرستاده شده بود “چند رای گیری چند بار” و پیشنهاد آن شواهدی از تقلب انتخابات. تنها مشکل این است که عکس را نشان نمی دهد پست الکترونیکی-در رای گیری فقط در برنامه های کاربردی برای رای گیری. اما متوقف نمی کرک از به tweeting بسیاری از چیزهایی که درست نیست.

تبلیغات

“یک دوست فقط فرستاده و این به من” کرک توییتی در روز چهارشنبه. “این واقعیت از پست الکترونیکی-در رای گیری. چرا خانه ها را با دو نفر فرستاده متعدد آراء چند بار؟”

کرک در ادامه با اصرار دارد که این همه انجام شد”با صفر رای دهندگان ID مورد نیاز” و این که “این باید متوقف شود!” garnering هزاران نفر از رسانهها و دوست دارد.

تبلیغات

همه شما باید انجام دهید این است باز کردن تصویر و نگاهی به ببینید که پاکت نامه می گویند “نرم افزار برای absentee ballot.” این بدان معنی نیست شما می توانید یک رای گیری با هر پاکت. آن را به سادگی اجازه می دهد تا شما برای درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری که در ایمیل خواهد رسید هنگامی که هویت خود را تایید شده است.

Illustration for article titled No, Americans Arent Getting Multiple Ballots in the Mail to Commit Voter Fraud

تصویر: توییتر

همان نرم افزار برای دریافت یک غایب رای گیری در نیومکزیکو نیز آنلاین. هر absentee ballot نیاز به رای دهندگان برای ورود به یک دولت شماره شناسنامه یک شماره امنیت اجتماعی و تاریخ تولد—ساخت کرک ادعای “صفر voter ID مورد نیاز” آشکارا نادرست است.

تبلیغات

در زیر شما می توانید جدید مکزیک پورتال آنلاین برای استفاده از, برای دریافت absentee ballot همان اطلاعاتی که مردم نیاز به پر کردن از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری که کرک توییتی در مورد.

Illustration for article titled No, Americans Arent Getting Multiple Ballots in the Mail to Commit Voter Fraud

تصویر: مکزیک جدید وزیر خارجه

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار شبیه به کرک, شده است به tweeting دائما در مورد تقلب انتخابات اصرار دارد که رای-با-ایمیل ذاتا ناعادلانه است.

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر پیش از انتخابات مقدماتی حزب و انتخابات عمومی ، این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز یکشنبه است. “من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

تبلیغات

به عنوان چند واقعیت چکرز با اشارهمیشیگان است که به سادگی ارسال برنامه های کاربردی برای غایب پست الکترونیکی-در رای گیری فقط به عنوان جدید مکزیک و تقریبا هر دولت دیگر در حال حاضر در حال انجام است. پنج متحده—کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن—در حال حاضر خود را انجام انتخابات به طور کامل توسط ایمیل.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany توضیح داد: بعد از ظهر چهارشنبه که رئیس جمهور صدای جیر جیر در مورد میشیگان شد “به معنای هشدار” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin رای گیری در مورد روش ها در میشیگان و او نمی تواند روشن کردن آنچه که ممکن است غیر قانونی در مورد وضعیت بسیار طبیعی رای گیری شیوه های. زمانی که McEnany پرسیده شد که چرا رئیس جمهور مجاز به رای دادن از طریق پست برای “اقامت” در فلوریدا و در عین حال نمی خواهید دیگران به انجام این کار, او تا به حال بسیار استبدادی پاسخ.

تبلیغات

“رئیس جمهور توسط رئیس جمهور” McEnany گفت ominously.

با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر گسترده رای گیری از طریق پست یک ضرورت برای یک انتخابات آزاد و عادلانه. یکt حداقل 1.55 میلیون آمریکایی مبتلا شده و 93,439 آمریکایی درگذشت و tشلنگ اعداد تنها صعود بین در حال حاضر و در ماه نوامبر به خصوص پس از تقریبا در هر دولت شروع به “بازگشایی” اقتصاد خود را.

تبلیغات

بلند و کوتاه از آن: چارلی کرک و سایر تهمت حامیان در حال انجام بهترین خود را به ایجاد سردرگمی و بی اعتمادی در آمریکا سیستم رای گیری در آماده سازی برای رقابت در نتیجه باید تهمت از دست بدهند. هیچ کس نمی داند برای برخی که برنده خواهد شد در ماه نوامبر اما تهمت تخمگذار زمینه را برای اصرار دارند که تقلب انتخابات شایع در ایالات متحده. و بر اساس مطالعات متعددآن را به سادگی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de