نینتندو آمریکا ظاهرا شروع به کمک به گوگل شمشیر و سپر بازیکنان که به پایان رسید تا با اشتباه انبساط عبور حتی پس از متعدد یادآوری برای خرید صحیح محتوای قابل دانلود.

این کلیپ شمشیر و سپر گسترش تصویب کمک های مالی دسترسی به تازگی راه اندازی جزیره زره که ویژگی های محیط های جدید به اکتشاف جدید گوگل برای گرفتن و جدید باشگاه برای توسعه مهارت های جدید. همچنین شامل در گسترش پاس تاج تندرا است که در مجموعه ای منتشر خواهد شد در این پاییز.

نینتندو همواره به یاد بازیکنان وجود دارد که دو نسخه از گسترش عبور — یکی برای گوگل شمشیر و دیگری برای گوگل سپر. این DLCs قابل تعویض هستند بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن 30 دلار بازیکنان توصیه به بسیار مراقب باشید در هنگام انتخاب آن به خرید در Nintendo eShop. این روش توصیه می شود برای خرید این گسترش از طریق تصویب در بازی گزینه است.

با توجه به نینتندو پشتیبانی وب سایت بازیکنان که خرید اشتباه انبساط عبور داده شود بازپرداخت و یا مبادلات. با این حال به نظر می رسد که سردرگمی مؤثر است و بسیاری از بازیکنان که نینتندو آمریکا آغاز شده است ارائه کمک به کسانی که اشتباه.

هنوز معلوم نیست چه نوع خاص از کمک های نینتندو در امریکا پشتیبانی مشتریان ارائه خواهد شد به کلیپ شمشیر و سپر بازیکنان که خرید اشتباه DLC. روندهای دیجیتال رسیده است برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

در حالی که آن را خوب است برای دیدن Nintendo of America نرم از آن قبلی تندرو موضع بدون بازپرداخت و یا مبادلات خرید DLC برای بازی باید به جلوگیری از این نوع سردرگمی ایجاد شده توسط گوگل شمشیر و سپر‘s گسترش تصویب در وهله اول.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de