Bang & Olufsen اعلام کرده است که Beoplay E8, ورزش, یک جفت لوکس واقعی بی سیم از earbuds ساخته شده برای مد آگاهانه ورزش شیطان ، جدید E8, ورزش, پیگیری B&O اولین آزمایشی حرکت به earbuds برای فعال مردم E8 حرکت است که راه اندازی شده در مارس 2019. برای E8 ورزشی شرکت روشن کردن طراحی به چیزی کمتر مینیمالیستی و بیشتر بد بو و افزود: برخی از ویژگی های بسیار مهم است که مردم را تشویق به پوشیدن آنها در هنگام ورزش است.

به تاکید ورزشی خود طبیعت Beoplay E8 ورزش مورد ساخته شده از لاستیک و سیلیکون پس از آن می تواند مقاومت در برابر برخی از رفتار خشن بود و انداخته بودن به کیسه یا jostled در اطراف در جیب شما. بافت بیرونی است که بر روی بیش از earbuds خود را که پشته که اجرا در اطراف لبه بیرونی به آنها را آسان تر برای گرفتن و تنظیم در حالی که در حال اجرا است. نه تنها این خدمت یک تابع, اما آن را نیز می دهد earbuds واقعا غیر معمول نگاه کنید.

این نمی تواند یک Bang & Olufsen محصول اگر آن را نادیده گرفته و کمی لوکس و می آید که از آلومینیوم آنودایز حلقه اجرا می شود که در اطراف حساس به لمس کلاه پایان در جوانه که همچنین یک ورزش بزرگتر از اندازه B&O آرم. این E8 ورزشی در دسترس خواهد بود در تسخیر کرده و رنگ سیاه و سفید و یا بلندتر اکسیژن آبی شما اینجا را ببینید. کنترل های لمسی عمل پخش و قبول تماس از تلفن خود را به علاوه وجود یک حالت شفاف به صدای محیط برای کمک به افزایش ایمنی. وجود دارد هیچ اشاره ای فعال لغو سر و صدا.

این Beoplay E8 ورزشی IP57 دارای معنی آنها را مقاومت در برابر عرق و گرد و غبار و آب به طور کامل به مدت 30 دقیقه به عمق 30 متر است. این بدان معنا نیست که آنها مناسب برای شنا اما این به آن معنا شما هیچ مشکلی در استفاده از آنها را هنگامی که در حال اجرا در باران. از earbuds استفاده از بلوتوث 5.1 برای اتصال به گوشی خود را, و پشتیبانی از AAC و کدک AptX. وجود دارد هیچ کلمه ای در عمر باتری در عین حال اما در مورد پشتیبانی از شارژ بی سیم.

Bang & Olufsen را انتشار E8, ورزش, واقعی, بی سیم از earbuds در تاریخ 9 ژوئیه از طریق فروشگاه آنلاین خود را و از انتخاب خرده فروشان. قیمت تعیین شده است در 300 پوند انگلیس. ما تماس Bang & Olufsen به تایید آمریکا قیمت اما انتظار می رود آن را به در یا در اطراف $350.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de