خرید رپورتاژ

آن را فقط یک کمی آسان تر برای ایجاد نرم روبات که انطباق با جهان اطراف آنها را. برنج محققان دانشگاه را توسعه داده اند یک 3D تکنیک چاپ (آنها آن تماس بگیرید “4D”) برای مواد است که به طور خودکار تغییرات متناوب شکل هنگامی که در معرض جریان الکتریکی تغییر در متوسط یا ساده استرس است. تیم تولید کریستال مایع پلیمری ‘جوهر” با دو مجموعه منحصر به فرد مولکولی لینک یک با اصل چاپ شکل و دیگری با دستکاری مواد. در این مورد دانشمندان فقط به حال برای گرم یا خنک کردن مواد به آن تلنگر بین یک سطح صاف و پر از دست انداز یکی در میان دیگر تغییرات است.

چالش این است که به سادگی یک پلیمر ترکیبی است که می تواند چاپ شده در یک کاتالیزور حمام بدون از دست دادن شکل آن برنج گفت.

اشکالاتی وجود دارد. شما نمی توانید چاپ نشده سازه و محدودیت شکل ترکیب شما می توانید. نیز وجود دارد هیچ فوری نشانه این است که آماده برای تولید در مقیاس بزرگ مورد نیاز برای دنیای واقعی — با استفاده از هر گونه ممکن است سال های دور. عملی با استفاده از روشن هستند هر چند: شما می توانید ایجاد نرم روبات که حرکت مثل چتر دریایی و یا حتی تغییر شکل ایمپلنت های پزشکی که پیکربندی خود را به کت و شلوار بدن خود را.

در این مقاله: 3D چاپ, علم, برنج, دانشگاه, نرم, ربات, نرم, رباتیک, biomimicry, ویدیو, اخبار, فردا, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im