Netflix وعده داده شده برای قرار دادن 100 میلیون دلار به سمت موسسات مالی و سازمان هایی که پشتیبانی سیاه جوامع است.

“ما اعتقاد داریم آوردن سرمایه بیشتر به این جوامع می تواند تفاوت معنی دار برای مردم و کسب و کار در آنها کمک بیشتر خانواده ها برای خرید اولین خانه خود را و یا ذخیره برای کالج و بیشتر کسب و کارهای کوچک شروع و یا رشد” جریان غول اعلام کرد.

پول و دو درصد از Netflix را نگهداشت وجه نقد – در نظر گرفته شده برای جبران اختلاف در ثروت بین خانواده ها صورت. اولیه 35 میلیون دلار سرمایه گذاری Netflix قرار داده خواهد شد 25 میلیون دلار به تازه تاسیس سیاه, توسعه اقتصادی, ابتکار. صندوق خواهد بود موفق توسط گروه غیر انتفاعی محلی طرح های پشتیبانی شرکت (LISC) به سرمایه گذاری در موسسات مالی, خدمت, سیاه جوامع است.

“ما بسیار هیجان زده شده توسط Netflix تعهد به توسعه اقتصادی, ابتکار و سپاسگزار خود را برای مشارکت در حمایت از سیاه و سفید متعلق به سازمان ها و موسسات مالی که سوخت فرصت های اقتصادی در جوامع خود” LISC مدیر عامل شرکت موریس A. Jones گفت در توییتر پس از اعلام.

باقی مانده 10 میلیون دلار از Netflix بکشد سرمایه گذاری اولیه خواهد شد به امید اتحادیه های اعتباری فراهم می کند که خدمات مالی به کسب و کارهای کوچک و افراد در جوامع محروم.

Netflix یکی از بسیاری از تکنولوژی غول برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از اعتراضات گسترده جاروب کشور پس از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس. در اوایل این ماه در جریان خدمات راه اندازی مجموعه ای از نزدیک به 50 عنوان در مورد نژادی و بی عدالتی و تجربه آمریکا از سیاه سرایان از جمله فیلم برنده جایزه اسکار “مهتاب” و نشان می دهد مانند “زمانی که آنها به ما مراجعه کنید.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de