SpaceX employees working on the Crew Dragon spacecraft at SpaceX HQ in Hawthorne, California in October 2019.

SpaceX کارکنان در خدمه فضاپیمای اژدها در SpaceX HQ در هاوتورن کالیفرنیا در ماه اکتبر 2019.
عکس: فیلیپ Pacheco (خبرگزاری گتی ایماژ)

ناسا دانشیار مدیر بشر اکتشاف و عملیات ماموریت اداره داگ Loverro است ناگهان و به طور غیر منتظره استعفا داد—تنها پس از هفت ماه در آن نقش و تنها بیش از یک هفته قبل از اولین سرنشین دار آزمون SpaceX خدمه کپسول اژدها.

تبلیغات

که SpaceX تست میله میله برای اولین بار ناسا اعزام فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی از خاک ایالات متحده از سال 2011 زمانی که پیری شاتل فضایی بازنشسته شد و آژانس آغاز شد و با تکیه بر اجاره صندلی در راکت سایوز توسط همتای روسی RosCosmos. زمان بد ممکن است تصادفی. هر NPR, Loverro اشاره کرد که او ساخته شده بود اما عمده نامشخص اشتباه: یک “خطر” او فکر کرد که لازم بود برای سرعت بخشیدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور به بازگشت فضانوردان به سطح ماه تا سال 2024 به آرتمیس برنامه. در وداع پیام به ناسا کارکنان NPR نوشت Loverro با اشاره به این به عنوان یک “اشتباه در انتخاب که که من به تنهایی باید عواقب.”

“من می خواهم برای روشن است که این واقعیت است که من از این مرحله است و هیچ ربطی به عملکرد خود به عنوان یک سازمان و نه با برنامه های ما قرار می گیرد در حرکت برای تحقق ماموریت ما” Loverro اضافه شده است. “من ترک است که به دلیل اعمال شخصی نیست هر چیزی که ما باید انجام با هم.”

تبلیغات

با توجه به NPR یک منبع آشنا با این وضعیت گفت:” این موضوع تا به حال با نقض ناسا قوانین و مقررات. به عنوان TechCrunch اشاره کردوجود دارد هیچ نشانه ای قبل از استعفا اعلام کرد که Loverro به تازگی ساخته شده یک خطا به اندازه کافی پر هزینه به پایان کار خود را در سازمان است.

Nasa’s Space Launch System, برنامه, بسیار مهم است که به آرتمیس و نظارت Loverro دارای تجربه عمده سرریز هزینه. اولین آزمایش خود را راه اندازی در اصل برنامه ریزی شده برای سال 2017 شد و به تازگی با تاخیر دوباره از مارس سال 2021 به نوامبر 2021. کسانی که مسائل predated Loverro تصدی هر چند SLS تاخیر را تهدید به عقب راندن برنامه ریزی شده در ماه فرود تاریخ تا سال 2024 تا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دوره دوم ،

منتقدان هشدار داده اند که تهمت به نظر می رسد به هل دادن سخت برای ناسا برای سرعت بخشیدن به آرتمیس از اصل آن جدول زمانی از 2028—که می تواند به عواقب فاجعه بار اگر نتایج آن را در کار جنس بنجل—فقط به ادعای دوم ماه فرود برنامه به عنوان بخشی از خود را legacy. معاون رئیس جمهور مایک پنس تهدید سال گذشته است که اگر ناسا نتواند به آن را اتفاق می افتد توسط 2024, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “تغییر سازمان نه این ماموریت است.”

به واشنگتن پستبا استناد به دو منبع آگاه از شرایط اطراف Loverro خروج, گزارش شده است که او ممکن است شکسته تهیه قوانین در این دوره از ناسا تلاش برای توسعه یک کاوشگر قمری برای 2024 ماموریت. Loverro گفت: مقاله “آن را به حال چیزی برای انجام با خدمه تجاری” این برنامه که SpaceX خدمه اژدها پروژه آبشار در. او اضافه کرد که “این بود تا با حرکت سریع در آرتمیس و من نمی خواهم به آن را مشخص و در هر جزئیات بیشتر از آن است.”

تبلیغات

وجود دارد قبل هیچ نشانه ای از Loverro خروج در یک جلسه در اوایل روز سه شنبه بین پنس و ناسا مدیر جیم Bridenstine با توجه به پست. سیاسی گزارش داد که Loverro هرگونه اختلاف نظر با Bridenstine یا مسائل ایمنی با SpaceX راه اندازی هر یک نقش خود را در استعفای دو صنعت مقامات به جای آن گفت: این سایت که به دلیل رسمی شد بهانه ای برای Bridenstine به Loverro حذف شده است.

اگر درست است که این صحبت ها به نرخ هشدار دهنده در آن Bridenstine در حال سوختن است از طریق پروازهای فضایی انسان ندارند. Loverro سوم ناسا کارمند به خدمت به عنوان دانشیار مدیر بشر برنامه اکتشاف در سال گذشته است.

تبلیغات

ویلیام Gerstenmaier یک کهنه کار ناسا که تا به حال برگزار شد و موقعیت از سال 2005 بود reassigned به یک مشاور ویژه نقش در ماه جولای سال 2019 بنا به گزارش ها در میان تنش های داخلی بر سر اینکه آیا او در تلاش بود برای به تاخیر انداختن کاخ سفید را به تلاش برای کشتن دروازه برنامه ریزی شده ماه در مدار ایستگاه فضایی است که در خدمت به عنوان یک نقطه راه اندازی قمری برای عملیات. در آن زمان Ars Technica گزارش برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات مشکوک او هل دادن برای نگه داشتن کسانی که قصد رفتن به طوری که آنها می تواند ذخیره شده در یک فرضی آینده دموکراتیک دولت است که می تواند تاخیر 2024 جدول زمانی. اضافی درگیری با بین Gersteinmaier و Bridenstine گزارش شامل تاخیر با SLS.

Gersteinmaier بعد از استعفا از ناسا پیوست و SpaceX. سابق فضانورد کن Bowersox که شد اقدام دانشیار مدیر بر Gerstenmaier را انتقال و تا Loverro کار کردم در اکتبر 2019 را دوباره نگه داشتن نقش در یک اقدام ظرفیت.

تبلیغات

“ما باید اعتماد به نفس کامل در کار [برنامه] کتی Lueders و تمام خدمه تجاری تیم انجام داده اند را با ما اینجا” ناسا نوشت: در یک یادداشت به کارکنان با توجه به آستانه. “این پرواز آزمایشی خواهد بود و تاریخی و مناسبت مهم است که دیدن بازگشت انسان spaceflight به کشور ما و باور نکردنی فداکاری مردان و زنان در ناسا چه ساخته شده است این ماموریت ممکن است.”

“من عمیقا بر این استعفای ناگهانی به خصوص با توجه به آن زمان” نماینده Kendra شاخ دموکراتیک صندلی از خانه علم, فضا و فناوری کمیته فضای فرعی گفت: سیاسی, در بیانیه ای. “در این دولت ما شاهد یک الگوی از خروج ناگهانی است که مختل ملت ما تلاش های بشر در فضا پرواز.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im